Sanat ve EğlenceFilmler

Boltneva Maria Andreevna, aktris: biyografi, kişisel yaşam, film

Boltneva Maria Andreevna - yetenekli bir oyuncu, kendisini dizisi "Capercaillie" sayesinde açıkladı. Bu TV şovu yılında DPS görevlisi Denis Antoshin düşen bir güve Anastasia Klimenko, imajını temsil ediyor. 33 yıldır o yönetmen olarak kendini ilan ve üç oğlu doğurmak, yaklaşık 20 film ve televizyon dizisinde tartmak için zaman olmuştur. Başka ne bu konuda bize ne söyleyebilirsiniz?

Boltneva Maria Andreevna başlangıç yol

Gelecekte Star "Capercaillie" serisi Novosibirsk doğdu, Ekim 1983 yılında neşeli bir olaydı. Boltneva Maria Andreevna sanatsal bir ailede doğdu. Annesi ve babası çocukluğunu geçirdiği hangi perde arkasında, Dram Tiyatrosu "Kırmızı Turbo" görev yaptı. Papa aktris Andrey Boltnev ayrıca "Yüzleşme" serisinde gerçekleştirilen hain Krotov, rolü ile bilinir.

arkadaşlar şirket elebaşıydı içinde Masha, uslu farklı değildi. Coşku kızlar o beden eğitimi derslerinde mükemmel sonuçlar gösterdi ve basketbol oynamaya sevilen bir spor oldu. Bir süredir Mary bale stüdyosu yapan, ancak öğretmen ve öğrencilerle çakışmaları ihraç edilmişti. Bir balerin rolünde kendini takdim etmediği Bu tamamen, serserilik üzgün değil.

hayatın seçimi

Boltneva Maria Andreevna beş yaşında ilk rolünü seslendirdi. genç oyuncu Mayakovski Tiyatrosu'nun sahneye onu yaptı. 1985 yılında babası taşındı. Masha oyun "Kertenkele" hasta bir kız yerine ikna aynı ödünç oldu arsa Aleksandra Volodina çalışır.

14 yaşında Mary o bir tiyatro ve sinema ile kaderlerini bağlamak istemektedir şüphesi yoktur. becerilerini harekete geçen o başarı 1999 yılında geldi Novosibirsk, drama okuluna girebilmek karar verdi. Hala o sette ilk kez ortaya çıktı bir öğrenci, TV programında küçük bir rol oynadı "Sen karar ver."

tiyatroda Çalışma

Mezun okul Boltneva Maria Andreevna 2003 yılında başladı. Vladimir Mayakovsky, o zamanlar ilk rolünü seslendirdi hangi olay adını Hevesli aktris korunaklı Tiyatrosu. On yıl boyunca, 1995 yılında felç geçirerek öldü babası tiyatrosunda çalıştı.

Continuer Boltneva oyunculuk hanedanı farklı zamanlarda işgal edildiği bilinen tüm performansları listelemek için zordur. Örneğin, o, "Evlilik" in "hassas bir denge", "Ölü duşlar", "Genel Müfettişi", "Boşanma dişil" oynadı. Meryem sevdiğim performanslarından biri - "Kırmızı Başlıklı Kız Maceraları", ama bu, onun bağlı performans ve üzgün anılarla. provalar biri sırasında, aktris çünkü o işten izin almak zorunda kaldı ne, apandisit bir krizi geçirdi.

Mayakovski Tiyatrosu aktris sahnede bugün görülebilir.

ilk rol

Yeni yüzyılın başında aktif Maria Boltneva çekilmeye başladı. Filmler ve onun katılımıyla dizileri ise bugüne kadar herhangi küçülüyor bir kız rolü ortaya çıktı. 2002 yılında, o barın sıradan sermaye hayatı anlatan dram "votka beş şişe", bir bölüm yer aldı. Sonra o TV programında sekreter terapisti oynamak mümkün oldu "Dadı".

2007 yılında Maria birçok televizyon dizisinde rol aldı. "Embankment'in House on", o Lisa, kız kilit karakterlerinden biri suretinde üzerinde deneyin. "Formula Elemanları" aktris programcısı Ludmila rolünü seslendirdi. o da "Sessiz Tanık" bölüm yer aldı.

İlk rol Boltneva ün sunulmaz, ama her kalkınan aktris geçmelidir işi benzersiz bir okul, dikkate alır.

En güzel saat

Mary'nin hayatı 2008 yılında mahkeme kitleye sunulan televizyon dizisi olan "Capercaillie" değişti. Bu romanda, kolluk kuvvetleri gündelik hayatın hikayesi, o Anastasia Klimenko imajını temsil söyler. Onun kahraman yaşam koşulları kendilerini satmak zorunda kalıyor Ukrayna, bir kızdı. Nastia roman mesleğini bırakmak ona zorla Denis Antoshina, kahramanları biri ile başlar.

aktris kahramanı Sonia Marmeladov ile karşılaştırıldığında olmak sevmez "Suç ve Ceza". melek değil, başkalarının kurtuluşu için kendilerini feda - O Nastya iddia ediyor. Anastasia Klimenko o kimin hayatı bir noktada sıradan bir kız yokuş aşağı gitti hayal etmeye çalıştı.

TV dizisi "Capercaillie" Mary o ilk fanlar vardı ün verdi. Ancak, bu TV yıldızı zor olduğunu gösteriyor. Boltneva yılında hemen onu çalışanı DPS aşık kahraman rolünü oynadığı Denis Rozhkov, dostane ilişkiler kurdu değil. Başlangıçta, aktris sette ortağı sürekli onu açıklamalar yapar gerçeğini gibi değildi.

Başka ne görmek

"Grouse" - hayat Maria Boltneva birkaç yıl verdi serisi. Televizyon proje üzerinde çalışırken Onun filmleri neredeyse gelmedi. Ancak yıldızlı katılımıyla çeşitli film projeleri hayranlarının dikkatini hala değer. Örneğin, o zor seçimler karşısında bulurlar beş arkadaş anlatıyor "bir ipte, Yürüyüş" macera komedi rol aldı.

2016 yılında Boltneva fantastik dram "Başkalaşım" destekleyici bir rol gerçekleştirdi. seyirci odağı doğaüstü çıkartma yeteneği bir gencin hikayesi vardır. Ayrıca, Mary serisi "Büyük Oyun", "Bölüm", "for Two Zamanı", "Karpov", "Sözleşme Şartları" görülebilir.

Kişisel yaşam

Tabii ki, fanlar ve daha sonra ilgilenen, olsun evlilik Boltneva Maria Andreevna olduğunu. aktris (sivil) kocası - "Satyricon" Georgiy Lezhava aktör tiyatro o Sinema Evi'nde buluştu Bu adam, bu filmin galasına sırasında meydana geldi "Manik semptomlar Bayan K. Isolde." Maria ve George ilk toplantısında yakında çıkmaya başladı birbirlerine sempati hissetti.

George defalarca aktris resmen onunla evlenmek ikna etmeye çalıştı, ama onun özgürlüğü ayrılmak istemeyen olarak Boltneva reddeder gelmiştir. Hatta çocukların doğum Onun fikrini değiştirmek için neden değildir. Kısa bir süre sonra Meryem ve George üçüz ilişkinin doğum soğumuş. Lejava hala aşklarını yeniden canlandırması olsa anda, aktörler, birlikte değiliz.

çocuklar

Bu sayesinde o üç harika erkek annesi olduğu için Maria, George ile olan ilişkisi hakkında hiç pişmanlık vardır. 2011 yılında doğmuş olan Sons, o Timothy Eflatun ve Andrew adında. Bir baba ile çocukların iletişimini engellemez aktris, Lejava onlar için onun bakımını yardımcı olur.

Bu andan Boltneva Maria Andreyevna birisiyle orada bulunan? Kişisel yaşam - serisinin yıldızı "Capercaillie" istekli gazetecilere tartışmak bir şey değildir. aktris zamanının bütün iş ve sevilen çocuklar arasında bölünür yalnızca söylüyor.

yön

33 yıldır Mary kendilerini ifade ve bir sinemacı olarak zamanım oldu. bugüne kadarki yaratılış en ünlü abartılı psikolojik melodram "Manik belirtiler Bayan K. Isolde" dir. Kısa Anton Çilek, Olga ve Anna Stashkevich Bagmet oynadığı 2010 yılında mahkemede izleyiciye sunuldu. Bu Anton sayesinde LEZHAVA Boltneva Maria Andreevna buluştu olduğunu. Biyografi Yıldız George beraber okumuştu kiminle kısa film Çilek, galasına davet iddia ediyor.

2015 yılında Boltneva bu müzikal drama kısa film "Bumerang" yayınlandı ve o senarist olarak çalıştı. Biz "tavuğu" planlı yıldızı bir sinemacı olarak gelişmeye devam girip girmediklerini çıkarabilirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.