ÇirkinlikInşaat

Sahiplerinin Çerçeve panel ev incelemeleri ve inşaat teknolojisi

Evin aile için rahat olmalı ve kendi tasarımı dikkate tüm üyelerin isteklerini almalıdır. bir taslak hazırlanması sonra detaylı bir proje gerekir. Bu mimar veya uzman yazılımın kullanımından sipariş edilebilir.

Çerçeve panel evlerin temeli ve taşıyıcı elemanları bünyesinde yapılmaktadır ve bunun montaj çocuk tasarımcısı olduğu gibi yapılır - modüllerin üretimi yapılmış. Diğer Hızlı kurma binalar Çerçeve panel evi ile karıştırılmamalıdır. sahiplerinin Yorumlar teknolojinin inşaat Burada oldukça farklıdır ve profesyonellik yüksek düzeyde gerektirdiğini göstermektedir. Modüllerin kuçuk ya da bitki tertibatının tek tek bölümler biçiminde olabilir. Bu daha hızlı ve daha iyi sağlayan çerçeve panel evler dikmek için. Aşağıdaki fotoğraf bitmiş duvar nasıl ayarlanacağını gösterir.

bir ev inşa nelere dikkat etmek

Her şeyden önce, evin yapımından önce amacının tanımlanması gereklidir. mevsimsel ve daimi ikamet için binalar oldukça farklıdır. Tüm özellikler zor ve maliyetli olacaktır gelecekte tasarım ve şeklini de dahil edilmiştir.

Eğer bir kare panel ev inşa önce, özelliklerini öğrenmeleri gerekmektedir. Aralarında Baş podpilok ve uyarlamalar olmadan tamamlanmış yapının montaj olduğunu.

paneller

Sandviç panel ile Karkas-pano evler Yorumlar makul bir fiyata iyi konut edinme olasılığını göstermektedir. malzemenin imal edilmesi için oldukça karmaşık bir katı bir kabuk ve genişletilmiş polistiren, fiberglas ya da mineral yün iç yalıtım ile en az bir üç-tabakalı bir elemandır. dış parça sunta, metal, polimer ve hatta alçıpan yapılmıştır. Işık ürünleri ve ağır dikme duvarlar ve tavanlar gelen çatı montajı için kullanılır.

Sandviç panel tasarım özelliklerine bağlı olarak iki farklı şekilde monte edilmiştir. İlk durumda, işlenmiş çerçevesinin dikey arasına yerleştirilir.

raf panelin gövdesinde yer alıyorsa, bu seri olarak monte ve komşu kata çalışmasına verdiği. Kentin sitelerinde, hızlı kare panel evler (aşağıdaki fotoğraf) monte edebilirsiniz.

Üreticileri hemen tüm bina duvar panelleri ve çatı kaplama arasında değişen meydana getirildiği hazır seti vardır. Paket ısıtma cihazları, borular, aydınlatma ve dekorasyon malzemeleri de içerebilir.

Ne bir çerçeve panel ev seçmek daha iyidir? Yorumlar sahipleri tüm avantajları ve dezavantajları yansıtmaktadır. her bina için önemli bir gösterge daima temelidir.

vakıf seçimi

Çerçeve panel evlerin yapımı 1-2 katlı içinde gerçekleştirilir. Genellikle üst kat Mansard yapıyor. Böyle bir ev için güçlü bir floş temel gerektirmez. Eğer bodrum veya yeraltı garajı altını yerleştirmeyi planlıyorsanız bu gerekli olabilir. Işık evler temellerinin en yaygın varyantları: kolon ya da monte kayış melkozaglublenny, beton bloklar. Çerçeve panel tahta evlerin Yorumlar vidalı kazık temel güvenilirliğini göstermektedir. Teknolojinin yardımıyla birkaç saat içinde monte ve binayı hemen başlatmak edilebilir.

Her durumda, bir baz, bir rijit çerçeve olarak oluşturmanız gerekir. Bunu yapmak için, şerit temeller sütunlu kullanılan monolitik grillage, güçlendirilmiş ve bloklar sıkıca evin eşiğini sabitleyin. bina kodlarına göre böyle bağlantı her durumda olmalıdır.

Burgulu kazık üzerine hemen ahşabın alt plakanın sabit.

çerçeve tertibatı

(Pratik ve ekonomik şekilde) tahtadan yapılmış çerçeve en sık kullanılır.

kolay metal yapı, ancak% 35-45 daha pahalıdır. En iyi malzeme, meşe çerçeve için. kalitesi iyi ise diğer ağaç türleri de uygundur. örnek metal, bağlayıcıların asgari bir sayısına sahip sağlamdır. köşelerinde bu kullanım için bileşik "vpoldereva" veya "çıkıntı ve oluk" ve ahşap iğne yazın. Tüm bağlantılar hiçbir olduğunu jüt da açtığını ısı köprüleri.

mekansal katılık için evde en az üç dikmeleri ayarlayın.

İnşaat teknolojisi: çerçeve panel ev

teknoloji küçük yük rağmen tüm kuralları yapmak için gerekli olan vakıf, bir ön yapımını kapsamaktadır.

vakıf inşaat

Her şeyden önce, düz bir zemin hazırlanabilir ve boyut ve iç yatak duvarlarında mandal işaretler. Sonra, don sınırının altında sondaj. En altta doldurulur ve bir demet sütunlar takviye edici ve deliklere yükleme yapılmış ve bunun üzerine, kum tabakası sıkıştırılır. Sonra kalıp radye temel monte ve takviye kafesi bırakır. Bu çukurlar düzenlenmiş çubuklar ile bağlantılı olması gerekir. kalıp karşısında hava delikleri için kısa bir boru bırakmaya ve onların yardımıyla, bağlayıcı kirişler ile yazı sabitlemek için dik Çıtçıt ayarlamalısınız. Dökme beton yığınları ve kazık başlığı iyi bir monolitik bağlantısına aynı anda yapılır. Aynı zamanda destek sonrası lag için avans uzayda hazırlanmış ve bunların imalatı kalan beton için kullanılmalıdır.

Tüm melkozaglublennom iletişim temel kazıkları arasına toprak içinden geçmektedir. Bu durumda, grillage ipotek değil gerekli. Su boruları donma seviyesinin altında olması gerekir. seviye yüksek olduğunda onlar kış peremerzali yok Yani, onlar sıcak olmalıdır.

Beton radye temelin katılaşma sonrasında şap tesviye edilir. En iyi eriyik bitüm ve çatı malzemesi iki tabaka su geçirmez yapılmış.

çerçeve, aşağıdaki sıra takip edilerek yapılmıştır: Alt askısı, kirişler, direkleri, üst ray, döşeme kirişleri, çatı sistemleri.

pervazına montajı

çatı malzemeleri, kare kesitli (120 mm veya 150 mm) arasında istiflenmiş çubuğu iki kat hizalanmış temel yalıtım kaplaması üzerine. ahşap koruyucu kaplanır. onun yokluğunda% 10 bakır veya demir sülfat yaklaşım. Tutturucu temele bağlanmasını önce beton içerisinde 2m dişli pim yapılır. Bu tüm evin ağırlığını dayanmak zorundadır ve yüklerin hesaplanması göre daha güçlü olabilir. bileşik köşelerinde vpoldereva veya çıkıntı ve oluk kullanılabilir. bağlanmanın yataylık seviyesinde test edilmiştir. Buna ek olarak, çapraz boyutları belirlenir.

lag Döşeme

Kayıtlar 0.6 m arasında kenarına monte edilir levhalardan imal edilmiştir. Sütunları önceden dökülebilir. Eğer değilse, kısa bir boru çapı içine daha büyük 100 mm kadar sokulur ve beton ile doldurulur ve daha sonra bir kablo yüksekliğinin kontrol uzanıyordu ise kaldırdı 1 m derinlikte, bir delik delmek için gereklidir. bitişik destekleri arasındaki mesafe 1,2 m'dir. Kayıtlar Şerit temellerin dizilir. Sonra zemin tamamen tüm alt kabuğu kapsar. iskele vakıf kirişlerin koşum üzerine döşenecek olduğunda. Onların bağlantı vpoldereva aynı seviyede bir yer edinmeyi de mümkündür. lag üst kısmı kontrol seviyesi olarak aynı yatay düzlemde yer almalıdır. Ahşap yapılar genişleme aynı katsayıya sahip aynı malzemeden imal edilmiştir.

rafları ve cantrail montajı

bunlar paneli duvarlar monte uygun olan ve böylece rafı, 0.6 m üzerine yerleştirilir.

raf köşelerine daha güçlü ayar çubuğu 100x100 mm olun. parantez ve 120 mm sabitleme tırnaklarını düzeltilmesi için. Arada, kalas veya kirişler koydu. Pencere ve kapı açıklıkları sandviç paneller önceden oluşturulur.

Raflar birbirinden çember üstüne bağlanır. ekin Bu malzeme ve yöntem, alt aynıdır.

Zemin kirişler

kiriş uzunluğu 6 m ile sınırlıdır. Küçük bir yayılma 3-4 m panoları 50h150 mm çakışan. Bunlar demeti üst kenarına monte edilir. uzanan kirişler kapsayan, kalınlık 100 mm artar. Bunlar genellikle kafes çatı sistemi monte edilmiştir.

duvarların montajı

Duvarlar çerçeve içine yerleştirilir, ya da onunla beraber çalışırlar seçilen panel, dikilir. Düşük tavandan rahatsızlık hissetmeye etmemek için odaların yüksekliği, en az 2400 mm yapılmalı ve fazla hava vardı. panel genişliği yaklaşık 1.2 m'dir. Bunlar vida ve el ile monte edilebilir tertibat olup, köpüğün. Her bir panelin verticality seviyesi doğrulanır. Bir çekül ve rulet kullanımı yapının boyutları ile kontrol edilmelidir. Bu kurulum hatası ile alt düzeyde olmalıdır. cephe yüklü bölümleri montajı yapıldıktan sonra. Tavan arası tavan olarak eğimlidir. Evin düzenine uygun olarak, bitki ve iradesiyle atılmıştır. Bu nedenle, tüm aile için odalarda gerekli konfor sağlamak için, bir çerçeve panel ev seçmek gerekir. Yorumlar çelişkili sahipleri, ancak belirli bir modelin kalitesinin genel resim, hayal edebileceğiniz.

, Windows bulundukları duvar alanının% 20'ye kadar işgal eder. ön sandviç paneller olan açıklıklar, kutu yerleştirilir ve bunlar çerçeve cam ayarlayın. Kapının altında boşluk olarak. herhangi bir pencere bir yaz kalmak için uygundur. Çerçeve panel ev kış birkaç tabaka halinde çift camlı pencerelerin yüklenmesini gerektiriyor. Windows ayrıca çatı yamaçlarda içine inşa edilebilir.

Çatı sisteminin Ereksiyon

ve tavan uçlarına monte zapilivajut Makas kirişler, duvarlar yapılmış. Birincisi, bunlar toplanır ve evin uçlarına monte edilmiştir. Çekme şeritler ve bunun 0.6 m yoluyla iç kafes çift monte sonra. 1 m, tahta kalas veya çift yükleme adım artar yapılmış yapılarda. yapının amplifikasyonu taşıma kapasitesi kirişleri, dikey destekler ve ayraçlar kullanılarak elde edilir. kirişlere Dik iyi saçak kurulu yapılır sandık, çivilenmiş.

çatı

Çatı iklim, ev yapısı, tadı, ve fırsatların bir dizi bağlı olarak önceden seçilir. tavan sistemi, çatı ve oluk üretimi için malzemeler temin edilebilir. Hazır çerçeve panel ev, zaten gereken her şeyi içerir, fabrikadan geliyor. Katı lata yükleme hızlandıran bir kalkan panelleri olarak da yapılabilir.

bakan malzeme altında su yalıtımı yatırılır. Karşılığı çatı pasta havalandırma için yapılmalıdır.

astar

inşaat tamamlandığında, yapılır ev bakmaktadır. cephe havalandırılmalıdır. Çerçeve-panel için evler diğer seçenekler olamaz vardır. boyama, sıvama, yapıştırma duvar kağıdı, döşeme panellerinin, fayans: İçerde, o klasik tekniklerle kapalı alır.

Sonuç

Hızlı bir ev yapacağız ve makul bir fiyata modern teknoloji ve malzemelere izin. bir iç bölge, uygun çerçeve paneli ev için. Bu yeni ürünün kalitesinin sahiplerinin Yorumlar kendilerini ifade ediyor. Bina kısa bir süre için gidiyor ve onu sıcak ve rahat hale kez o zaman hareket edilir.

Bu evler fabrikalarda neredeyse tamamen vardır ve sorunun sahibinin seçtiği seçeneği bütün şartları yerine gerçeği yatar. Buna ek olarak, inşa etmek deneyimli profesyonelleri bulmak için önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.