ÇirkinlikInşaat

Hafif betondan yapılmış bloklardan evlerin Projeler: şık konaklama inşa

Modern banliyö inşaat - önemli ölçüde farklı görünüm ve düzen olacak bir yapı inşa etmek için bir fırsattır. Doğru tasarım ve malzemeyi seçmek için - sitede Günümüzde hemen hemen her tasarım fikri, en önemli şey gerçekleştirmek mümkündür. tuğla ve ahşap ilave olarak, günümüzde talep pozitif özellikleri bir dizi ile karakterize edilir kil, genişletilmiş.

hafif betondan yapılmış bloklardan evlerin Projeler: özellikleri nelerdir?

aynı anda genişletilmiş kil ve beton oluşur, çünkü eşsiz bir malzemedir - Başlangıç için genişletilmiş kil dikkati çekiyor. Bu kompozisyon konut evlerin yapımında blokların popülaritesi önemli bir rol oynar. Genişletilmiş kil granülleri taşlara görünüşte benzer, küçük ama hareket farklı olduğunu. Bunlar kil düşük erime dereceleri arasında oluşturulmuştur ve daha sonra kirecimsileştirme işlemine tabi tutulurlar. Bu işlem, çok hızlıdır: ısıtma işleminde kil yapısında gözenekler hava ile doldurmak oluşturulmaktadır kaynar ise. Bunlardan Çünkü keramsit kolaylığı elde etti. Ve betonun Bileşiminde varlığında yüksek mukavemet, hafiflik ve ısıyı muhafaza daha iyi bir şekilde elde.

banliyö alanlarında çoğu sahipleri özel bir ev inşa etmeye karar. inşaat şirketleri teklif edilen projeler, fikirler çeşitli uygulamak için bir fırsat sağlar. Bu sitenin her sahibinin farklı yapı malzemelerinin kullanımı ile herhangi bir stil kararda bir ev inşa edebilirsiniz vardır. Ancak, daha fazla alıcı projelerini seçmek bimsbeton blokların evlerin.

Birincisi, bunlar duvarlar, bölmeler, pencere ve düzenlenmesi için idealdir kapı açıklıkları. İkinci olarak, malzeme, dayanıklı, düşük sıcaklıklara dayanıklı olan, bu yüzden daha da soğuk bölgelerde yapımı için kullanılabilir.

genişletilmiş kil Üçüncüsü, kullanım% 40 aynı tuğla ile karşılaştırıldığında ısı kaybını azaltmak ve bu iyi bir sonuçtur! Ve onun gözenekli yapı benzersiz dizinleri sayesinde derecesine ile elde edilir gürültü koruması. o hafif betondan yapılmış bloklardan evlerin müşterileri Projeleri ile bu kadar popüler olmasının nedeni Böylece, netleşiyor. Bu durumda, yazlık farklı çevre dostu ve dayanıklılık, ve bu nedenle onun içinde yatırım kesinlikle yararlı olacaktır olacaktır.

Bir ev inşa etmek nedir?

Bugün ilginç ve özgün tarzı çözümlerinin temelinde yani standart dışı konut inşa etmek için modadır. Bir ülke yazlık köyde İskandinav ya da Amerikan yapımı geleneğinde yapılan yapılar olduğunu bu nedenle şaşırtıcı değildir. hafif betondan yapılmış bloklardan evlerin Projeler alışılmadık bir çözüm uygulamak isteyenler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Eğer cumbalı, tavan, inşa yüzme havuzları ve saunalar evleri seviyorsanız, gelişmeler arasında sizin için uygun bir bulmak zor olmayacaktır.

Bazen müşteri kendisinin evde görmek istiyor ve fikirlerini sunmak için bile istekli bilir. Bu durumda, inşaat şirketleri karşılamak için gidiyor ve özgün dış ancak mimari ve sanatsal çözümler her unsuru sadece farklı olacaktır bireysel projeler seçkin evler, geliştirmeye hazırdır. Bireysel projeler tipik gelişim daha pahalı olduğunu Bununla birlikte, nedenle kendi kabiliyetlerine onların istek ilişkilendirilmesi gereklidir anlaşılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.