SeyahatYol tarifi

Adriyatik Denizi Resorts farklı ülkeler

Ne sihirli kelimedir - Adriyatik ... yaz ve özgürlük kokusu, hafif bir deniz meltemi yayılan itibaren. Adriyatik - tembellik büyü, en güzel ülkeye geziler, etnik şarkılar İtalyanlar, Arnavutlar, Karadağlılar ...

Birisi deniz en "uluslararası" olduğunu belirlemek istiyorsa, o alacağını listedeki son yer değil Adriyatik Denizi. Bu İtalya, Hırvatistan, Arnavutluk, Karadağ yıkar. Hatta Slovenya, Bosna Hersek, turistler bu ülkelerde bunun uzunluğu en az olsa bile, Adriyatik kıyısında dinlenebilir: 47 ve 20 km. Adriyatik Denizi Resorts olan kıyıları onun tarafından yıkanır ülkelere kadar çeşitlidir. İtalya daha pahalı tatil ve hizmet Avrupa seviyesine kadar yakındır. Karadağ'da, mütevazı şartlar nispeten düşük fiyatlarla tutarlıdır. Hatta Arnavutluk'ta aşırı severler iyi vakit olabilir.

Adriyatik Denizi. tatil İtalya

En ünlü İtalyan tesisi deniz yoluyla üç tarafı kapalı iç kıyısında, Adriyatik Rivierası olarak bilinir. Bu belki de Avrupa, dinlenme yeri en demokratik olduğunu. Farklı sınıfların yapıları otel turist değil Şık birini ve onun kullanılabilirliği çekmek.
Turistler Adriyatik Denizi çok ne çekiyor? Resorts, muhteşem kumsalları, diskolar ve gece kulüpleri bir zenginliği, spor tesisleri çok farklı yönlere ayırt erişilebilirlik ilave olarak bulunmaktadır. Gençler gece gündüz burada eğlenebilir, insanlar yaş güzel doğası ve mükemmel hizmet keyfine varacaksınız daha ileridir. Mirabilandia, Fiabilandia, Aquafan ve birçok su parkları çocuklar veya yetişkinler ya bıkmak olmayacak: Küçük çocuklu ebeveynler de yapacak bir şey bulacaksınız. Farklı "İtalyan" Adriyatik Denizi başka nedir? Resorts burada tanımlanmış sınırları yok ve birinden diğerine kolayca hareket. Rimini, Riccione, Cattolica, Milano Marittima Gabicce Mare, Pesaro ... bu şehirlerin her birinin atmosfer benzersizdir ve gerisi her yerde büyük.

Adriyatik Denizi. tatil Hırvatistan

Ayrıca çocuklar ve ebeveynler için boş zaman etkinlikleri için idealdir. Oteller hizmet fiyat düzeyi ile tutarlı, ayarlanır. Bu sadece plajları kumlu ve çakıllı değildir bu. Bazı yerlerde, hatta bir çakıl yoktur: o yapay beton kaplama ile değiştirilir. Sadece Dubrovnik bölgesinde çakıl taşlarıyla kum veya kum bulunabilir. Ancak, buna rağmen, Hırvat plajları kalite açısından ilk yerlerden birini işgal. kürleri var geliştirdi.

Adriyatik Denizi. tatil Slovenya

Slovenya Haziran ile Ekim ayları turist bozar. Şu anda, deniz sıcak (24-25 ° C) ve hava 30 ° C kadar ısıtılır Portoroz - Slovenya en pahalı ve prestijli tesisi, ancak, diğer birçok daha uygun fiyatlı, ama daha az uygun ve çekici bulunmaktadır. Çocuklar için eğlence için daha uygun Isola, Piran tarih meraklıları, Strunjan mutlu kamp çam ve zeytin bahçeleri çekiyor. Ancak vurgulamak Slovenya'da bulunan Adriyatik Denizi tüm tatil vardır. Karadağ'da olduğu gibi iyi tatil.

Adriyatik Denizi. Resorts Bosna Hersek

Birlikte, bu ülkeler Adriyatik Denizi kıyı şeridi 20 km olmak üzere toplam sorumludur. İşte isimli tek çare - Neum. o zaman geçirmek için ne kadar iyi hakkında şunları söylüyor: Bu Neum devlet bütçesine büyük bir gelir getiriyor. Bu nedenle, turistler için burada neredeyse ideal koşulları yaratılır.

Adriyatik deniz güzel ve Arnavutluk'ta ise: sığ, sıcak, o kumsallar eğimli değişir. Ancak, Arnavutluk turizm istikrarsızlığa çok orada gelişmemiştir. Nedenle Adriyatik Denizi olduğu yerde, diğer ülkeleri seçmek daha iyidir. Resorts, fiyatları hangisinin değişebilir bağlı üzerine koşulları, teklif çok ait seçenekleri çeşitlidir tatil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.