Haber ve ToplumÜnlüler

Natalia Gundareva: Filmografi Büyük aktorisy

Natalia Gundareva - Sovyet ve Rus sinema ve tiyatro oyuncusu. onun elliden fazla büyük ve küçük roller dolayı. Ne görüntüleri, eleştirmenler göre, ekranın Natalia Gundareva yansıtılıyor olduğunu en karmaşık ve bunlardan ilginç? Filmografi Kadın Oyuncu - yazının konusu.

ilk yıllar

kimin filmografi parlak roller de içerir, sanatsal bir ailede büyüdü Gundareva Natalya Georgievna, değil. ulusal sinemanın geleceği yıldızlı Ebeveynler Tasarım Bürosu çalıştı. Ancak, müzmin tiyatroseverlerin idi. Ve bu nedenle ben Melpomene tapınak için sevgi dolu ilk yıllarda bir kızım var.

Natalia Okul amatör yapımlar katıldı. O bir tiyatro atölyesinde alındı. Ayrıca, tek sesli galası kaçırmayın. Ancak, tiyatro deli sevgiye rağmen, yaklaşık aktris kariyer hayal etmedi. ebeveynlerinin örneğin ardından, o mühendislik mesleği için kendini hazırladı. O bile bir süre ressam geçirdi. Ama bir gün, şaşırtıcı arkadaşlar ve akrabalar, Shchukin Okulu'nda belgeleri sundu.

Erken kariyer

Sovyet sinemasının en seçkin aktrislerinden biri Natalia Gundareva olduğunu. Filmografi onu yine birkaç küçük roller ile başladı. dönem 1966-1976 gg. aktris "Moskova Passing Through ...", "bloke" gibi filmlerde rol aldı, "Ben bir insanım" "Autumn." Çoğunlukla o basit ve eğitimsiz kadınların oynadı.

1976 resminde artırılır filmografi olan Gundareva, "Tatlı Kadın" çıkışından sonra özellikle popüler oldu. Bu filmin kahramanı önceki ekran görüntüleri Natali Georgievny biraz farklı. Film şeridi Vladimir Fetin aktris bencil, ticari bireyleri oynadı.

Görüntü çok inandırıcı idi ve "Yeni" Natalia Gundareva doğdu. belki kesin çünkü sonraki yıllarda filmi "tatlı kadın" in Anna rolünün Filmografi aktris, çoğunlukla ana rollerden oluşuyordu. uzun Yönetmen sadece 'düz ve köy kadınları oynayabilir bir oyuncu olarak görüyoruz.

çiçekli oyunculuk kariyeri

yetmişli yılların ortalarında, Sovyet en popüler oyuncularından biri olan Gundareva oldu. O zaman şu resmi içerir onu Filmografi:

  1. "Hayvan Yaralı."
  2. "Ben hayatı garanti".
  3. "Geri Bildirim".
  4. "Ayrılma - bırakın."
  5. "Yerde Sonraki."
  6. "Sen vatandaş Nikanorova edecektir."
  7. "Eylül ayında tatil."

yaşlı ve daha deneyimli oyuncu daha ciddi roller o yönetmenleri teklif edildi, oldu. Bu çizgi romanda kariyerinin başlangıcı, görüntüler izleyici Gundareva önce, kural olarak, hafif göründü olduğunu. aktris geç dönem Filmografi zaten çok farklı karakterlerin bir listesidir. Ancak, Gundareva önce generalin, Prenses görüntü üzerinde denemek ve hatta İmparatoriçe, o oynayabilir ve sıradan kadınlar.

"Sonbahar Maratonu"

Filmin Danelia "Sonbahar Maratonu" karakterlerin taklit ve meşhur oldu. Resimde Büyük Sovyet aktörler dahil: Basilashvili, Leonov'u, Neelova. N. Gundareva oynadığı kahramanın karısı.

rağmen, diğer önemli rolü ile desteklenmiş filme yer aldıktan sonra aktris Filmografi o görüntü Buzykina eşi oldukça üzücü ve hatta sıkıcı bazı açılardan diğer karakterler, aksine. Ama belki de öyle ve kocasının aldatma hastası bir kadın olmalı. Gundareva rolündeki tüm deneyimlerini ve yetenek yatırım yaptı.

"Köpek Bayramı"

Biz en iyi bilinen filmi Gundarevoj işleri listelemek önce, bu film hakkında birkaç söz söylemekte fayda var. Sette Aktris ortağı oldu Sergei Shakur. Resmi sosyal altta bulurlar insanların öyküsü anlatılıyor. Arkady ve Jeanne - - filmi "Köpek Bayramı" kahramanları alkolün tecrübesi uzun yıllar var. Onlar yalnız ve mutsuz. Ama Gundarevoj karakter - sıradan bir kadın, yine başka bir kişi için sevgi ve bakım başardı. Arkady onun görüşlerini tekrarlayarak paylaşılmayan olarak: "Ben seni sevmiyorum"

Eşi, uykuya dalar gazı içeren ve onunla yatmak için son bölüm Jeanne olarak, bekleme. bu karanlık filmde Gundarevoj kahraman diğer eserlerin önemli ölçüde farklıdır. Henüz nadir oyunculuk yeteneğin başka kanıtı - Ve o soyundan bir kadının bir görüntü oluşturdu.

İzleyiciler Natal Gundareva "Nutty" gibi filmlerde rol olarak hatırlanacak, "Vivat, Harbiyeliler!", "Heaven Vaat", "Moskova tatili".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.