SeyahatYol tarifi

Çocuk Şehir "Masterslavl": yorumlar ve fotoğraflar

Moskova'da başarıyla ilginç isim "Masterslavl" çocuklar için yenilikçi bir interaktif eğitim projesi başlattı. Onu merak uyandırıcı ilgili yanıtlar. "Moskova City" Altı bin metrekare yılda yaklaşık yarım milyon ziyaretçi alabilir oyun alanı, uzanıyor.

Çocukların kent işleri on dokuzuncu yüzyılın klasik Rus şehrin bir model olarak oluşturulmuş - Görgü tanıkları "Masterslavl" iddia etmektedirler. Bu proje sayesinde, organizatörleri çocukları karmaşıklığı ve yetişkinlik sorumluluğu göstermek başardık. Bunlar tamamen kendi sorunları ve endişeleri olan, bağımsız yaşam dünyasında batırılır. Her çocuk, bir meslek seçerken, kendiniz için yaşayabilirsiniz yeterince "somut" dir.

Burada ziyaret etmiş insanlar, derler, bu şehir o sosyalleşme ve toplumda yaşama hazırlanmak gitmek çocuklara yardımcı olur. Yetmiş bina atölye çocukların hayatın çeşitli alanlarında testin beş onbeş yaş arası. Onlar sıkı bankacılar, komik postacılar, esnek olmayan gümrük, huzursuz Garsonlar, zengin çiftçiler, iyi mekanik ve çeşitli eşit diğer temsilcilerinin rolü kendinizi test edebilirsiniz ilginç meslekler.

Katılımcılar hayata çocuklar, sorunlu yaşam öğrenmek başından sonuna işlerini hissetmeye yardımcı bazı elli komut dosyalarını getirmek edebiliyoruz. Ustalar "Masterslavl" değerlendirme Şehir sadece en iyi başardı.

en adil şehir

Bu şehirde sadece en iyi sosyal sistemden aktarılmış sadece yasaları çalışır. Çocuklar gerçek hayatta bir meslek seçmek için yardımcı olacaktır oyun yoluyla ustaları olurlar. Bu iddialı projenin kurucusu onun şehirdeki tüm meslekler, önemli ve eşit ihtiyaç edildiği bir toplumun ideal bir model oluşturdu olmasını sağlar. altın yeteneklerini - Her çalışma eşit birleşik yerel para ödenir. Katılımcılar kazanmak Bütün bunlar vergi ödemek, kendilerini harcamak veya vakıflara bağışta yapabilirsiniz.

muhteşem şehir çocuklar için ikinci ziyaretinden sonra bir rezidans ve sonra vatandaşlık "Masterslavlya" elde edebilirsiniz. tam teşekküllü vatandaşları olmadan önce, çocuklara gerçek hayatta bir Rus dili üzerine sınav yanı sıra yabancıların geçmeleri gerekiyor.

Puşkin Rus Dili Enstitüsü konuşarak becerilerini ve profesyonel danışmanlık alabileceğiniz okuryazarlık ve gerekirse ustalaşmak yetenek düzeylerini artırmak için, kendi işyerinde organize yardımcı sözlü konuşma.

"Masterslavl" (Moskova) çocuk kenti ziyaret zevk, ziyaretçilerden sadece iyi geri bildirim alır.

Bilginize

özgürce kasabaya almak için bazı kuralları hatırlamak gerekir. Ziyaretçi genel gıda ve diğer şeyler olmamalıdır. delici ve başkalarının sağlığına zarar verebilecek öğeleri, patlayıcı malzemelerin kesilmesi, silah getirmek için izin verilmez. Alkollü içki taşımak için şehrin topraklarında yasaktır ve özellikle onları içmek için.

Gerekli atölye ziyaret etmeden önce beden eğitimi, ona zarar gelmemesi için veliler, çocuğun yeteneklerini değerlendirmek gerekir. Kentin her konuk yerel yasaların tarafından sağlanan güvenlik uymak zorundadır, bu nedenle bazı dükkanlar belli kural ve çocuk için kısıtlamalar vardır. Örneğin, yaş veya yüksekliği ile bağlantılı olabilir. Ne olursa olsun dükkanın türünden bağımsız olarak, sadece izin sonrası girişi.

Yasalar "Masterslavlya": yorumlar

"Sakinleri" kentte uyulmalıdır bazı yasalar olduğunu biliyoruz. Onlar basit ve mantıklı çünkü çocuklar kurallarına göre yaşamak ve katılımcılara bağlılıklarının konforlu ve en önemlisi rahat bir hayat yapar.

Kentin sakinlerinin temel prensibi - bu iyi, yeni şeyler, sıkı çalışma ve saygı öğrenmek arzusu. Bunun ziyaretçiler arasında Şehir "Masterslavl" yanıtları en yüksek oldu.

kariyer yapmak

Bu öncü şehre düzenli bir ziyaretçi haline gelen herkes kendi kariyer yapabilir - promosyon yerel yasaların gerçekleştirilir. kasaba tüm zamanların Ustalar yeni bilgi ve farklı saflarına atandığı için beceri sağlanan katılımı ve yapılan işi edinirler.

İl para

Zaten belirttiğimiz gibi, "Masterslavl" evler şehir, - Moskova. Yorumlar Bu metropol , dünyanın her yerinden farklı olur, ama insanlar buraya gel. "Masterslavlya" para - ruble olarak değil, "altın yetenek." Para bankanın sermaye içindedir. Sen giriş bileti satın alırken ziyaretçiye verilen çek, bozdurmak, onları alabilirsiniz.

para Kazanılan: nereye harcamak? Yorumlar "sakinleri"

Çocuk başında aldığı paranın yanı sıra, sermaye, şehir için bazı işler yaparak kendinizi kazanabilirsiniz. Daha yüksek konumunu daha gelir - Birçok sakinleri becerilerini geliştirmeye yatırım yapmaya tercih ederim.

yeteneğini geliştirmek istemiyoruz Tembel ziyaretçiler de para kazanmak için fırsat, ancak düşük vasıflı işler var. Konuklar "Masterslavl" geri besleme olası güçlüklere rağmen, sadece olumlu vardır.

çekiş

Kasaba uluslararası seviyede trafik kurallarının vardır. (Şehir içinde) kendi araba seyahat etmek istiyorum Çocuklar, sürücü kursu öğrenmek ve gereken doğru olsun, ve yerel doktorlar, tesadüfen, aynı zamanda çocuklara bir tıbbi muayeneden geçmek emin olun.

şehir hizmetleri

Yetişkinler için bölge, bagaj, hediye dükkanı, oda, ücretsiz Wi-Fi soyunma misafirler için öngörülen "Masterslavl" olumlu yorumlar vardır bir yatak odası Beş yaşın altındaki çocuklar için.

Ayrıca şehrin bir tur rezervasyonu ve turistik mekanların tümüne görebilirsiniz. Misafir Masterslavl İçin "ayrı atık toplama bidonları kullanmaktadır.

Sarı Erkekler

Bir şehir rehberleri, yardımcıları, gerekli bilgiyi misafir isteyecektir - Sarı gömlekli adamlar. "Masterslave" in çocukları seviyorum ve ziyaretçiler ile iletişim sevincini paylaşmak isteyen genç ve enerjik adamlar vardır.

"Masterslavl" için Yürüyüş geciktirmek için daha iyi değil - çocuk çok mutlu olacak, onun gelecekteki mesleğini belirlemek için ona yardım edecek yetişkinlerin yaşam ve belki bu oyuna dalma mümkün olacak. Bu projeler diğer Rus şehirlerde açılması planlanmaktadır. "Mastreslavl" sadece olumlu eleştiriler aldı, bu nedenle bu harika şehri ziyaret etmek acele.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.