SeyahatYol tarifi

Moskova "Sokolniki" At Tübingen, Serçe Hills, Krylatskoe

Geleneksel kış kızak güvenle o tyubami "peynirli kek" veya basitçe boru donanımları denir şişme kızak, bir rollercoaster biniyor, boru hareketli. Bu spor malzemeleri ismi henüz yerleşmiş olması, ama popülerlik kendisini fena halde sahiptir. yeri bilmek - Belki Moskova, ana şey Tübingen sürme.

Nasıl tüp var?

Şişme kızak kauçuk kapak ve kamera oluşur. PVC kumaştan yapılmış Olgu. İki polimer katmanları vardır ve takviye örgü lavsan kord. Web, çok güçlü iyi bir aşınma direnci ve su iticilik vardır. Hatta kar çok ince bir katman üzerinde iyi kayganlık sağlar. Çubu bir tablo bir görünüm verir renkli polyester kumaş imal kapağın üst kısmı.

bölme, bir katı vulkanize edilmiş kauçuktan yapılır. Neredeyse bir araba kamera ile aynı olan bir meme sınırına sahip. Birçok durumda, boru üreticileri arabalar için sıradan kamera kullanabilirsiniz. Kamera sızdırmaz bir kapak içine yerleştirilir ve fermuar kapatılır. Bu çizme içine kar girişini ortadan kaldırır. At boru eğlendirmek sadece Moskova'da çocuklar, aynı zamanda yetişkinler.

boyutlar

Çapı "peynirli kek" - 60 cm den bir metre veya daha fazla. tek şişme kızak dayanabilir ağırlığı 90 kg olabilir, ve çift boru kapasitesinin aynı anda iki yetişkin olabilir onlara binmek için, 220 kg 'dır. Çapı "peynirli kek" mevcut çocuk ve 70 cm için. yetişkinler için tasarlanmış geniş boru. Böyle "cheesecakler" Çocuklar yetişkinlerle sadece binebilirsiniz. insanlar yokuş yukarı çekilmesine yönelik bir kanca ile yapılan ve tasma kendisi için şişirilebilir kızak kolları vardır.

Nasıl boru hakkını şişirmek için?

boru pompalamak için, basit bir dizi adım gerçekleştirmeniz gerekir:

 1. Örnek taş ve keskin nesneleri serbest, düz bir yüzey üzerinde gelişir.
 2. Kamera olarak içeri doğru ve aşağı doğru meme kapağı içine sokulur.
 3. Pompa vanasına bağlanmış, hava ile bölmesinin doldurma işlemini başlar. Kamera boyutunda birkaç kez artırır ve tamamen kasanın iç hacmi doldurmalıdır.
 4. Siper kamera, gevşek olmamasına sıkıca oturur ve kırışıklıkların olmadan tüm yüzey üzerinde kendisine bitişik olduğundan emin olmak gerekir. Aksi takdirde, kapak ve kamera çabuk aşınmış ve boru sonraki kullanım için elverişsiz hale gelir.
 5. Ayırın pompa haznesinden havanın serbest kontrol vanası ve daha sonra kapak, başlık üzerine koyun.

sıcak bir odada pompa odasının ise hava sokakta sıkıştırılır ve boru ayrıca hayal kırıklığına gerekir. tamamen sıcak bir odaya yapmaya soğukta kaldıktan sonra boruyu yukarı pompalanır ise hava genişler ve bunun bir parçası kırma önlemek için kameradan serbest gerekecektir. zamandan tasarruf, kamera havadan kurtarılmış olması ve davadan çıkarmanız gerekir. Ama kış güvenle Moskova'da Tübingen pateni üzerinde taşıyabilir.

Nasıl düzgün ve güvenli bir şekilde şişme kızakların binmek?

Mevcut şişme kızakların herhangi kontrol sistemi ve inhibisyonu. dağ borudan iniş sırasında kontrol etmek neredeyse imkansız, ama hava yastığı etkisi kuvvet azaltır ve yaralanma riskini azaltan bir engel ile bir çarpışma emer.

At boru için olumsuz şartlara karşı değil, basit kuralları takip etmek gerekir:

 1. Sen kayalıklarla ve büyük kayalar, kayalar ile dik yamaçlar vardır bölgelerde binemiyor.
 2. iniş üzerine ağaçlar, çalılar, kutuplar ve binaların şeklinde insanları, hem de engelleri olmamalıdır.
 3. Kayak pisti için kum, çakıl ve buz olmadan, düz olmalıdır. inişin sonunda düz zemin veya doğal durma sleds için küçük bir artış olmalıdır.
 4. Bu devrilmesine yol açıcı gibi, "tren" birbirleri ile kabul edilemez bir boru ara bağlantı olup.
 5. büyük bir hızla koşar eğer boru içine atlamak kalkmayın.
 6. iniş sırasında, sap üzerinde tutmak gerekir.

Moskova'da boru paten yapmaya nerede iyi karar zamanıdır. Sermaye böyle eğlence için birkaç yerde sunabilir.

Moskova'da Boru

Moskova ve banliyölerinde boru tutmak için tüm koşullar vardır. temiz yamaçları ve en fazla 20 derecelik bir eğim ile Hills çoktur. boru Hayranları uzun onlar tarafından seçilmiş ve boru-ishal adı verilen özel bir rota, oluşturuldu. kendi boru olanlar, bu yerlere gelip ücretsiz binebilirsiniz. Ancak, yaya olarak tepeye tırmanmaya ve onun arkasında kızak sürüklemek zorunda. Eğer bir at boru yapmaya karar verirseniz Moskova "Sokolniki" zevk ile herkes olacak.

En kolay yamaçta binmek ücretsiz yapabilirsiniz kendi şişme kızak var Moskova'da Novodevichy Manastırı. Çocuklar ve yetişkinler hem gibi küçük slaytlar donuk bir bahçe. Küçük tepeler var Catherine bahçede. Ne yazık ki, bu yerlerde hiçbir asansörleri, ancak üst yükselişi temiz havada keyifli bir yürüyüş dönüşür böylece yamaçları oldukça düz ve oldukça kısadır.

Başka nerede boru paten üzerinde yapılır Moskova? Sparrow Hills - Bu etkinlik için mükemmel bir yer. spor merkezi vosmidesyatimetrovaya-boru iz vardır. Kira tek veya çift şişme kızak alabilir. İkiz Küvet 220 kg ağırlığını destekler. Yolun mükemmel kapsama sayesinde o gece bile olabilir kullanmak.

Krylatskoye tepelerde özellikle boru binmek isteyenler için asansörlü bir parçayı oluşturmak için. onların kızakların üzerinde özgür olabilir kullanın. lift sırasında ödemek zorunda. tyuba olmadan gelenler kiralama servislerinden yararlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, birçok yerde Moskova'da kayak boru sunulmaktadır. Krylatskoye aynı zamanda mükemmel tepeler sahiptir.

Moskova dışında

banliyölerinde boru için özel yamaçları set kayak kulüpleri, tüp hayranları çekmek. parça uzunluğu, bazıları 100 metre ulaştı. Hemen hemen bütün bu parçaların asansörler var. Hafta sonları, burada turist çok sayıda gelir ve zorla idaresi bazı sınırlamalar getirmektedir. Örneğin, kendi boru binmek izin verilmez, bunlar kiralama aldığınızdan emin olmalıdır. Gelen Hafta içi yönetim izinlerine sahip kendi şişme kızak binebilirsiniz. Moskova'da Tübingen ata mutlaka deneyin.

fanların sayısı popülerliği ile birlikte boru büyümektedir. Ve Moskova ve Rusya'nın her sadece hızla parlak şişme kızak acele karlı yamaçları olarak görülebilir. Bu Tübingen sürme olumlu duyguların çok getirecektir. Gördüğümüz gibi Moskova'da, bu ders için, özel parçalar vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.