SeyahatYol tarifi

8 en güzel günbatımının

Onları gördüğümüz olmaz Lezzetli güzel günbatımının! Ancak, gerçek bir heyecan ilham mümkün ufku, arkasında batan güneşin yeryüzü parlak kırmızı diskin belirli noktalarda. ABD'de ne güzel akşam saatlerini biliyor musunuz? Burada ayar luminary görünce hakiki zevk yaşamasına neden olur 8 insanlardır.

1. Büyük Kanyon Ulusal Parkı, Arizona

Dünyanın yedi doğa harikalarından biri olan Büyük Kanyon günün her saatinde heyecan verici görünüyor. Ama bir kez burada "altın" saat içinde, konuşmanın gücünü kaybedecekti. serbestçe onları yararlanmak için güneş kanyon hayali projeksiyonlar arkasında gittiğinde kırmızı kireçtaşı daha da çarpıcı hale Hopi Point alanında, tırmanmak. Ve sonra Milli Parkı Ranger biri yerel doğası hakkında söyleyecektir McKee Amfitiyatro, gidin.

2. Kea, Havai

Yeryüzünde en olağanüstü günbatımının birini görmek için Mauna Kea bir geziye gidin. Güneş sadece bulutların üstünde ufkun arkasında nasıl ayarladığı göreceksiniz Hawaii yüksek dağı olan gözlem platformunda. Mauna Kea anda da çok sayıda astronomik gözlemevi bulunmaktadır. Ziyaretçi Merkezi'nde bir teleskopla gece gökyüzünü ve yıldızları seyretmek için şansını kaçırmayın.

3. Outer Banks, Kuzey Karolina

Belki, doğu kıyısı Ancak Kuzey Carolina bariyer adaların şerit size gerçekten keyifli bir gün batımı verecektir onun gündoğumu için daha ünlüdür. Yerel tenha plajlarından birine git batıya bakan oturup onun ayaklarına kan kırmızı gökyüzü ve deniz suyunun tadını çıkarabilir.

4. Key West

Güneş Meksika Körfezi üzerinde Batmadan önce Her akşam halk ve ziyaretçiler iki saat boyunca Mallory Meydanı'nda toplanıyor. Şu anda müzik, ikramlar ve performansları çeşitli bir festival var. Nerede tatile gitmeye ve sonra - bu size kalmış. Ama en azından güzel bir gündoğumu burada bulacaksınız oldukça mümkündür!

5. Ülke Bayou, Louisiana

pembe gölge olma su karanlık Bayou zaman güneş bataklıklar üzerinde nasıl gider gözlemleyin. Burada kimse seni teknenin ön koltuğundan muhteşem bir manzara seyretmek için büyük bir fırsat verecektir birçok turlar yapın. bu duygular Mississippi yüklü web kameraları ile ne günbatımı kayıt yerini almayacak, inan bana.

6. Glacier Milli Parkı, Montana

Güneş ışınları suda parıldayan Karlı zirveler, çam ormanları ve muhteşem çayırlar ... Buzul Milli Parkı - Güneş diski görkemli Rocky Dağları'nın "düşmek" hazır olduğunda doğa ile birlik için uygun bir yer, gecenin beklentisiyle burada bulacaksınız özellikle. gösteri, gerçekten şaşırtıcı, aksi sakinleri burası Büyük göksel ülke demem!

7. Laguna Beach, California

Laguna Beach kumsallarında günü, Los Angeles bulunan sadece bir saatlik mesafededir, dünya üzerindeki en güzel günbatımı bazı hayran mümkün olacak. Bu durumda, akşam muhteşem sahne dan gürültü ve "Melekler Şehri" bu kadar olan fener, rahatsız olmayacaktır. Eğer Eylül veya mayıs ardından her Cuma Laguna Beach ziyaret etmeye karar verirseniz burada akşam beşe buçukta başlar ve gün batımına kadar süren bir konser Sunset Serenat, bekleyecektir.

8. Ankraj, Alaska

Kumsallar ve palmiye ağaçları - bir muhteşem gün batımı hayal gücü için bir ön koşul değildir. yapabilirsiniz Enjoy it ve "nihai sınır" konulu genellikle soğuk Alaska anılır. Anchorage - - Devlet içinde büyük kentindeki dramatik dağ manzaraları, hiç tadına en taze somon ve muhteşem gökyüzü sunmaktadır. Hiç bu fantastik yerde bulursanız, size aynı anda tüm zevk için tavsiye!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.