Sanat ve EğlenceFilmler

"300": aktörler ve özellikleri

Bugün "300" filmi hakkında konuşmak. Aktörler aşağıda sunulacaktır. Bu yönettiği bir Amerikan metrajlı filmidir Zaka Snaydera. filmi Eponymous komik Linn Varli ve bir uyarlamasıdır 2007 yılında yayınlandı Frank Miller. birincil kaynağı 1998 yılında kuruldu

soyut

Biz ilk filmi "300" nin arsa tartışır. Aktörler aşağıda sunulacaktır. gerçek olaylar M.Ö. beşinci yüzyılın anlatı serbest yorumlanması kalbinde. e. Serhas'ın ordusu, Pers hükümdarı, Yunanistan işgali başlar. Kral Leonidas ve adamları su ve toprak gerektirir heyeti ile bir araya geldi. Başka bir deyişle, Xerxes için tam bir teslimiyettir. Spartalılar kuyuya atılmış Perslerin cevap verdi. Persler, yenilginin ses tahmini tarafından rüşvet kahinler, parçası üzerinde. Buna rağmen, Leonid kampanya ve Thermopylae Gorge blokları Perslere yolu için dekolmanı liderlik üstlenir.

ana katılımcılar

Kral Leonidas ve eşi Gorgo - film "300" ana karakter. Dzherard Batler ve Lina Hidi Oyuncular bu rolde sahne aldı. ilk hakkında daha konuşalım.
Dzherard Batler - sinema oyuncusu. Aşağıdaki filmlerde onun rolleri için bilinen: "RocknRolla", "Adalet Peşinde", "Çıplak Gerçek", "Operadaki Hayalet "Londra Güz"". Gerard - Katolik bir ailede üçüncü çocuk. Ailesi - Margaret ve Edward. Lynn ve Kahverengi - ablası ve aktör kardeşi. Altı aylıkken, aile Montreal gitti. Orada, babası kendi işlerini düzenlemek için çeşitli girişimlerde bulundu. Tüm çabalar başarısızlıkla sonuçlandı. başarısızlıklar karısını ve çocuklarını sorumlu tuttu.

Devid Venhem anlatıcı ve asker Delia imajını somutlaşan.

diğer kahramanlar

Her kaptan Leonid Artemyev ve Xerxes - Pers kralı - Ayrıca film "300" nin arsa içinde anlamaya. Aktörler W. Regan ve Rodrigo Santoro bu görüntüleri somutlaştırmak. Dominic West bozuk Spartan politikacı - Feron rolünü oynadı. filmi "300" Tom Wisdom ve aktörleri Maykl Fassbender kaptan ve asker Stelios Artemia en büyük oğlu oynadı. Endryu Plevin rol Daksosa oynamıştır. Endryu Tirnan Spartan Ephialtes sürgün oynadı. oğul Leonid - Giovanni Kimmino görüntü Pleistarchus somutlaşan. Peter Mensah Pers haberci oynadı. Kelli Kreyg kahin imajını somutlaşan. Stiven Makhetti danışmanlık hikaye ortaya çıktı. Patrick Sabonguy Pers generali oynadı. Tyler Neytzel genç Leonid imajını somutlaşan. Rober Maye Berserker oynadı. Darren Shahlavi bir Pers askerin rol oynamıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.