Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Nasıl suyu hafifletmek için? Biz öğrenin!

Nasıl suyu hafifletmek için? Bu soru kaçınılmaz olarak kendilerini her kadına sorar et varivshaya. Genellikle et suyu bulutlu hale gelir ve kim bir gözyaşı, güzel çorbası gibi saydam hazırlamak istemez ki? o et, tavuk ya da balık olup olmadığını, kesinlikle kimseye hafifletmek olabilir. tadı etkileyen etmemek için her zaman, o suyu ne olduğunu düşünmelisiniz tek şey. eşsiz özelliklerine göre tüm yöntemler, öyle ya da böyle, yumurta akı , böylece geleceğinizi daha az bulanık çorba yapma dakika parçacıkları emmek için.

bilmek yararlıdır

Ama şeffaf duruma suyu kadar hafifletmek? Ancak, proteinin özelliklerini geliştirmek ürünlerin sayısı vardır, her zaman değil metresi yönetir. Bu kemikler, yumurta kabukları, kıyma ve rendelenmiş havuç ezilmiş. Açıklama süreç her zaman sıcak et suyu içine soğuk ürünlerini tanıtarak gerçekleşir. Bu termokontrast denir.

Nasıl suyu hafifletmek için?

çeşitli yollar ve farklı ürünlerle düşünün. Bize sıvının bir litre göre emici kompozisyonun miktarı, ele alalım.

tavuk çorbası ile başlayalım. emici yapının kendi açıklama aşağıdaki gibi hazırlanır: deri veya kabuk olmadan bacaklardan hazırlanması için daha doğru olacaktır kümes hayvanları ya da sığır ezilmiş kemikleri, yazıldı. miktarı oranından hesaplanır: 1 proteini çorbası litresi başına katkı maddesi 200 gr. Daha sonra çekin ve hızlı bir şekilde, sıcak bir sıvı içine girmek, buzdolabında soğutuldu.

berrak bir görünüm ile. "Ama nasıl suyu jölesi hafifletmek için?" - Sen sor. olduğunca kolaylaştırmak, ama tadı bozulmaması için bu yüzden de kıyılmış et, ezilmiş kemikleri, alacaktır. Sadece küçük bir soğutma yöntemi farklıdır. Biz yarıda ağırlığını aşan suyla karıştırın Stuffing. Sen buz ilave edebilirsiniz. Ve ancak bundan sonra biz soğuk koydu. Ve biz çırpılmış beyazlar ile karışık olsun ve biraz tuz ekleyeceğiz zaman. İşte olabildiğince dolgu için suyu hafifletmek için nasıl. Aynı yöntem, herhangi bir uygun olan et çorba.

O zaman havuç suyu eklemek için gidiyoruz, o zaman bize saydam yapmak için yardımcı olabilir. Bu rendeleyin ve öncesi ile karıştırın gerekir çırpılmış beyazlar ve serin.

Için balık suyu tek başına soğutulmuş proteinler kullanılabilir. Etkili bir şekilde havyar aydınlatır söylenir, ancak bu yöntem çok pahalı.

Emici kompozisyon her zaman çok soğuk ve çok sıcak akışkan olmalıdır - 65-75 derece, ama kaynamaya olmamalıdır. Bu nedenle, bulutlu suyu aydınlatmak öğrenerek, sıcaklığı emin olun. Öncelikle, personel sadece yarısını ekleyip hızla karıştırın. Daha sonra, bir taşım kaynatın ve kalanını girin. dikkatle emici kompozisyon et suyu yüzeyinde buluşacak an için izlerken, Sonra ısıyı azaltmak ve yavaş yavaş pişirin. Bu süreç tüm ürünlerin kendileri hazırlanması zamanına bağlıdır, farklı zaman alır. Örneğin, sığır çorbası bir saat pişirin gerekecektir. Basit proteinlerin - sadece 15 dakika. Sonra suyu soğutmak ve "kabuk" kaldırın. Daha hala daha kolay. Başka bir saksıya Durusu - ve kokulu, güzel, berrak çorba pişirme başlayabilir.

Nasıl suyu hafifletmek için?

Orada bu konuda bir tavsiye çok şey var, ama hepsi eşit oluşturulmaz. Örneğin, bir bütün karanfil koymak için tavsiye edilir. Deneyim o etkilemez stokunun şeffaflık, hatta tadı daha hoş hale getirir ve güzel bir altın tonu verdiğini göstermektedir. Gelecekte çorba et yemeyi Ancak, biraz daha koyu olacağını belirtmek gerekir.

Sadece soğuk su eklerseniz, sıvı bulanık hale gelir. Nedenle suyu kadar hafifletmek için bilmek gereklidir. Bu süreç oldukça uzun ve çok zahmetli bir iştir. kendi hatalarını düzeltmek için daha Basitçe, sadece doğru pişirin.

Onun mücadelesini kaynayan değil, kısık ateşte kaynayan olduğunu gereklidir. Periyodik özellikle buzlu su katmayan, köpük kaldırın. et suyu için öneriler oldukça çok pişirme, ancak bunlar üçüncü çorba hostes zaten hepsini otomatik olarak yapar, böylece basittir.

Ama henüz befallen sorun ve bulanık sıvı yemek pişirmede ise - sadece başka çorba pişirin. örneğin, razvaristoy patates veya bezelye için. Ya başında stok olmuştur, kimse bilmeyecek.

Sonuç

İşte yolları böyle suyu açıklama bulunmaktadır. Biz sizin durumunuzda uygun aralarında bulmaya her seçenek sunar. Size bu işte başarılar diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.