Sanat ve EğlenceFilmler

En iyi gençlik dehşeti. İlk 20

Birçok basmakalıp aykırı korku, - çok çok yönlü tarz. Bu genç kitleye öncelikle amaçlayan, bu yüzden hiç de şaşırtıcı değil ki, son yıllarda daha popüler gençlik korku filmleri içinde. Filmin öyküsü, en sonunda bir kült haline geldi bu alt-türün fotoğraflarını bir sürü çıktı. Böyle bir çalışmanın ana özelliklerinden biri partinin ortasında kahramanlarını saldırır gizemli katil bulunmasıdır.

Resimlerin böyle çok sayıda kaldırılmıştır gerçeğine rağmen, onları izlemek ve bu güne kadar merak ediyorum. Ayrıca kategorisinden hatırı sayılır popülerlik tasarımları var ve hangi bazı korkunç olaylara tanıklık öğrencilerle ilgili filmler "yanlış yola sürdü". Bu çalışmalarda kan ve diğer çirkin bol etkileyici öldürür doludur. Yani gençlik dehşeti hep gişede başarı kazandı. Hangileri en popüler? korkunç, kan karıştırma ve hayal - Bu makalenin gençlerin dehşet hakkında en iyi gençlik listelenir. en bizim üst 20 başlayalım.

"Urban Legends" (1998)

En iyi gençlik korku filmleri sinema günümüz dünyasında sunulmaktadır neyi bahsedersek, türün en büyük gişe hitlerinden biri haline filmi "Şehir Efsaneleri", hatırlamak değil imkansızdır. bir öngörülemeyen sonuç ile ilginç bir hikayesi vardır aslında yanı sıra, hâlâ en popüler genç aktörler 90 hep birlikte getirebilir. Sonra sen ve bant dizisi "Smallville" ve türe Daniel Harris gerçek simgesi Lex Luthor rolüyle birçok bilinmektedir Jarred Yaz ve Michael Rosenbaum, "Mars 30 Saniyede" ünlü şarkıcı.

"Yazma" (1981)

Başka ne gençlik şirketi özellikli filmleri hatırlıyorum? Bu türün Korku oldukça başarılı 80'lerde ateş başladı ve. En iyi haşıl olarak bilinen zaman, simgesel temsilcisi - "Yanan" filmi. bir yıl önce korku filmi "13. Cuma" serbest olarak Ne yazık ki, aynı popülerlik elde değil. Fakat buna rağmen, resim izleyicinin dikkatini kesinlikle değer.

(1997) "Geçen yaz ne yaptığını biliyorum"

Biz ayrıca iyi gençlik dehşet düşünün. Liste "Geçen yaz ne yaptığını biliyorum" ikonik ekler - 90 diğerine inanılmaz derecede popüler film. O da bu üst olacak "Scream", en iyi geleneğinde filme aldı. bu gençlik korku filmi olarak baştan izleyiciyi ikna ve nihai akıbet kadar muallakta tutmak için her şeye sahiptir. Ayrıca değer belirterek genç bir şirket için avcılık, katil unutulmaz resimdir.

"My Bloody Valentine" (1981)

Söz etmek istiyorum Birçok tanıdık Eponymous 2009 versiyonu, ama özgün. Bu kesinlikle sinema tarihinin en iyi korku biridir. Oyunun hikayesi sevgililer gününde küçük bir Amerikan kasabasında terörize bir madenci takım gizemli katil. O yöntemli genç şirketi en sofistike yollar öldürür. Cinayet sahnesi bile yıllar sonra etkileyici. türün Koşulsuz klasik.

"Korku Kapanı" (2006)

bu harika filmi bölümünün imtiyaz olurken ile hemen hemen herkes tanıdık. Şu anda, zaten fazla yedi resim yayınladı, ancak orijinal en başarılı kalmıştır. "Korku Kapanı" izleyicilere Büyük ölçüde sayesinde türün verilerde tekrar ilgilendiler. Nakit koleksiyonları üreticileri bu korku filmlerinde yatırım yapmak mantıklı fark var ki, sadece çarpıcı idi. O andan itibaren bir türün yeni bir dönem ve "Korku Kapanı" 21. yüzyılın önemli eserlerinden biri haline gelmiştir başladı.

"Dikişler" (2012)

Gençlik dehşeti korkutucu ve ciddi olması gerekmez. Başarıyla komedi filmi "Dikişler" gösteriyor. Filmin kahramanı - işini nefret ve en son şey çocuklarla iletişim kurmak isteyen bir palyaço kaybeden. Bir kaza ona olunca, hangi ölür. Çocuklara intikam yemin ve verdiği sözü sınırlamaktadır. On beş yıl sonra da öldü yükselir ve genç erkekler haline gelmiştir yetiştirilen çocukları öldürmek en acımasız yollar başlar. Film siyah komedi bütün fanları takdir mizah, doludur. Ancak, birçok kanlı sahneler vardır.

"Sessiz Gece, Ölümcül Gece" (1984)

Belki de bu yılbaşı tema üzerinde iyi korku filmi. Bir gün öncesi kış akşamları birisi vahşice Noel kutlamaları için hazırlık yaptım gençleri, öldürmeye başlar. Katil basit değil, ama bir Noel Baba takım. Ve o parçalar halinde kurbanlarını keser onun büyük balta, içinde hediyeler ile torbayı yerleştirin. kış tatilleri görüntüleme için idealdir Mükemmel gençlik korku filmi.

"Kesme Sınıfı" (1988)

Bütün bu gençlik korku filmi Öncelikle ilk büyük filmi rolünü Brad Pitt oynadığı dikkat çekicidir. Daha sonra sinemada sadece ilk adımlar şimdi bir Hollywood yıldızı, ama olmaz. Ancak, hatta bu filmde aşağıdaki resimlerde tamamen açık olduğunu onun büyük bir potansiyel süpürüldü. Film birinin kanlı oyunda kalan bir kaç lise öğrencisi anlatır. şehir kanlı işlenen bir dizi cinayetin geçer. Şüpheli herkesi. onlar başka bir darbe olacaktır önce katili hesaplamak mümkün olacak mı?

"Teksas Katliamı" (2003)

Küçük bir Teksas kasabasında tüm sakinlerini öldürdü ve turistleri yakalamak yamyam küçük ailesinin klasik korku filmi yeniden çevrimi yanlışlıkla yanlış şekilde sürdü. "Teksas Katliamı" nedeniyle Leatherface lakaplı korkunç manyak öncelikle popüler. O sakince onun testere yardımıyla genç turist ilgilenir. Bu film iyi remakes nasıl mükemmel bir örnektir.

"Cry Wolf," (2005)

Garip bir oyun oynamak için karar verdik Bir grup öğrenci hakkında harika bir film. Bütün bunlar onlar Cry Wolf, lakaplı gizemli manyak avı başlıyor gerçeğine götürür. onlar o bütün öğrencileri öldürecekti önce katili hesaplamak mümkün olacak mı?

"Ax" (2006)

vahşet türün tüm hayranları için bu film gerçek bir nimet olacaktır. mütevazı bir bütçeyle rağmen direktör türün tüm önemli yıldızlı, belki de belli bir sinema filminde toplamak başardı. Sonra ve Robert Englund ( "Elm Sokağında Kabus") ve keyn Hodder ( "Friday the 13th") ve Tony Todd ( "Kendimen"), ve diğerleri. arsa yerel ormana bir nehir gezisi gitmeye karar gençlerin bir grup etrafında döner. Ancak, yıllardır intikam arayan ve kendi topraklarına gelen herkesi öldüren sakat psiko-ayak Crowley, onları orada bekliyor.

"1000 Cesetler Evi" (2003)

popüler müzisyen Rob Zombie ait ilk filmi. Onun korku türünün büyük bir usta olduğunu bir sır değil. Bütün bu filmde sonuçlandı Ve bir kez Rob için ilk oldu. Proje az bilinen aktörlerin yanı sıra o zamana zaten birçok unutmak için zaman vardı geçmiş yıllarda birçok yıldız olarak içerir. Özellikle, Kaptan Spaulding rolüyle Sid Heyg kariyerini yeniden canlandırmak ve birkaç yıl türün gerçek bir ikon haline başardı. Film türünün bilenler lütfen emin klasik korku filmlerinden başvurular doludur.

"Hostel" (2005)

Şirketin gençlik hakkında ne korku filmi türünün hayranlarına görüntülemek için önerilen? "Hostel" - En kanlı ve şok edici tarihinin biri. Genç yönetmen Eli Roth herkesi etkilemek yapabiliyor kült Kventina Tarantino, gözetiminde gerçekten deli film oluşturmak başardı. en vahşi korku, o zaman hatalıyız - Eğer "Testere" düşünürsek. Derin! "Hostel" şiddet Sahneler maksimum naturilistichno gösterir. Birkaç önceden böyle bir yaratamamıştı kanlı filmi.

"Cadılar Bayramı" (2007)

Ve Rob Zombie biri daha fazla iş, bizim üst sırada yer aldı. Michael Myers - "Cadılar Bayramı" aynı adı Dzhona Karpentera türün en popüler karakterlerden yaklaşık bir kültü filminin yeniden çevrimi. Ancak bu zombi filmi filmde kötü adam karakterini ortaya çıkarmak için çok fazla detay başardı. O psikiyatrik hastaneden kaçmayı başardı önce filmin neredeyse bir saat, gençliğini ve hayatını göstermek için alınacak. İzleyiciler uzun süre hatırlanacak emin karanlık ve heyecan verici hikaye bekliyor olacak.

"Mümkün olan en kısa. Ama çok korkutucu!" (2009)

Sen korku gençlik izlemek ister? Sonra bu projeyi tavsiye! MTV adamlar türün en iyi gelenekleri harika gençlik korku filmi oluşturmak başardı. Tüm üçleme kesinlikle bir göz değer olarak o bir kitle izleyici tarafından geçirilen talihsiz bir durumdur.

"Wolf Creek" (2005)

"Wolf Creek" - 21. yüzyılın en başarılı Avustralya filmlerinden biri. Bir mütevazı bütçe yapımcıları bütün bir imtiyaz olurken para çok büyük bir miktar kazanmak başardı. Bu noktada netice, hem de bir televizyon dizisi geldi. Ancak, en başarılı ilk bölümünü ortaya çıktı. "Kurt Pit" müthiş kamera eserde; bu da mümkün Avustralya doğanın tüm güzelliği yakalamak için yaptı. Ayrıca değer belirterek Mika Teylora rolünü oynayan aktör olduğunu. Ekran başında geçirilen zaman o kadar çok değil, ama yine de korku ilham unutulmaz bir görüntü oluşturmak başardı.

"Son Girl" (2015)

Sadece tüm büyük korku filmleri 80s aşina olanlar tarafından anlaşılabilecek referanslar ve şakalar her türlü tam olarak orada Bu film öncelikle türün meraklıları için tasarlanmıştır. "Son kız" tanınmış pullar oynanır, ama aynı zamanda film çok özgün.

"Çığlık" (1996)

Biz şirket hakkında bütün gençlik kült korku Hatırlarsanız, "Scream" kaçırmak mümkün değildir. Kariyerinin en başarılı olmuş Wes Craven, gerçekten bir başyapıt. Belki hala bu işi görmemişti hiç bir kişi. İçinde korku türünün sık rastlanmayan bir hayır eksi yoktur. Buna ek olarak, aynı zamanda en sık değil büyük bir mizah, bir sürü "Scream". Birkaç sekelleri ve daha bir televizyon dizisi olurken o kadar başarılı oldu.

"Elm Sokağında Kabus" (1984)

korku Wes Craven ustadan başka başyapıt. Freddy Krueger izleyicilerin birkaç nesil korkutmak başardı ve günümüze kadar sinemanın en ünlü karakterlerinden biri olmaya devam etmektedir. Büyük ölçüde bir liyakat rol oynamıştır Roberta Inglunda vardır. Onun kahraman değil sadece korku ilham olmakla sonraki her bölümü ile daha olacağı bazı köpüklü şakalar vermek yapabiliyor. Ayrıca bu filmde sinemada ilk rolünü Dzhonni Depp oynadığını unutmamak gerekir.

"13. Cuma" (1980)

gelmiş geçmiş en iyi korku filmlerinden Belki bir. İçinde hiçbir ünlü karakteri vardır , Jason Voorhees hikayesi nerede buna rağmen, bu, ancak Kristal Göl en ilgi çekici ve kanlı durdu. "13. Cuma" taklitçi ve intihal çok olurken, ancak herkes gibi ve film yenemedi etti.

gençlik grubu hakkında Korku türünün hayranları takdir edecektir. Yani Arkanıza yaslanın ve tüm zamanların en iyi gençlik korku ve slasher tadını çıkarın. Mutlu görüntüleme!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.