SağlıkMedikal turizm

Anapa çare "Umut": turist yorum

Times devletin tarihteki yerini, değiştirmek ve sakin mutluluk güneş küçük ada onların misafirperverliği ile bizi sevindirmeye devam ediyor. Bu, elbette, Anapa. nedeniyle turist 75 yıl boyunca bir sağlık tesisi ve eğlence merkezi kavramı arasında ayrım olmadığı gerçeğine sık haksız yere olumsuz görüşler olduğunu Sanatorium "Umut", turist götüren ve olağanüstü konukseverlik değişir devam ediyor. Personelin bu kadar büyük bir dönem için doğru tedavi rekreasyon organizasyonu benzersiz bir deneyim oldu.

Sanatorium "Umut": konum

iyi dinlenmesi için, her zaman kapıyı Güneş Anapa açmak önünüzde dünyanın öbür ucuna kadar gitmez. Sanatorium "Umut" (geribesleme, biz aşağıda ayrıntılı olarak ele alacağız) - Bu şehirde, onun orta kesiminde ve gurur kalbidir. Beş binadan oluşmaktadır ve aynı anda yaklaşık 1000 turist çekmek yapabiliyor. sahil uzaklık ise 700 metre uzaklıkta, küçük. Sen çevredeki doğayı takdir eminiz. çare Around the - çarpıcı parkı hangi dağ xeropolum nadir türler içinde. Müze "Gorgippia" - sanatoryum yanında antik mimari anıtı yer almaktadır. kuğu sürüleri her zaman zarif görünümlere tatilciler teşvik hemen yanındaki sanatoryum kayan. Daha yakın zamanlarda, 2007 yılında, tatil bütün cumhuriyette en modern biridir yeni bir tıbbi bina açıldı. özel istek üzerine burada en gelişmiş sağlayan benzersiz bir ekipman teslim tanı yöntemleri ve tedavi.

Tesisin Açıklaması

Bu Anapa sunduklarına en büyük tıbbi-profilaktik merkezidir. Sanatorium "Umut" çok sayıda yılda ziyaretçilerden geribildirim toplama. Bunların büyük çoğunluğu şükran samimi sözler. Diğer bilgiler parlak ve unutulmaz gösteri aşırı değil, ailenizle birlikte sakin bir tatil bekliyor rakipleri veya insanları yerleştirilir.

Daha önce bahsedildiği gibi, tesisin kendine ait tıbbi olanaklar ve sahip tıbbi ekipman. Bu onun Sovyet vatandaşlarını bildiği aynı sanatoryum, değil. Girişte, hasta herhangi bir hastalığı tanımlamak için yardımcı olacak modern bir tanı merkezine gönderilir ve bu iyileşmenin ilk adımıdır edilir. Çoğu durumda tedavi nedeniyle hata teşhisi etkisizdir. Onun deneyimli personel olarak çalışan başka bir tür merkez, Anapa sahiptir olası değildir. Her zaman, onun personeli için ünlü bile yurtdışında yorumları okumak Sanatorium "Umut",.

altyapı

Ama tatil sadece onları tedavi etmektir. Bu kalanı için geniş olanaklar sadece yararlı değil, aynı zamanda unutulmaz değildi bulunuyor. Herhangi bir zamanda maden suyu havuzunda yüzebilir. dilek ve doktorunuzun tavsiyelerine bağlı olarak, kütüphanede vakit, çok sayıda spor alanları ve spor salonları ziyaret edebilirsiniz. Çocuklarla gelirse, yerel su parkı ve özel oyun alanı seveceksiniz.

Eğer bir sauna veya banyo hoşlanıyorsanız, bu keyfi her gün mevcuttur yoktur. buhar odaları, çeşitli oluşmaktadır Zengin banyo kompleksi, kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Sen yorgun ve dinlenmek istiyorum? Sanatorium spa, jimnastik salonu bir seçim ve fitness merkezi sunmaktadır - Aktif ve pasif rekreasyon tercihlerine bağlı. eğlence dolu bir eğlence için faaliyetler çocuk animasyonları ve çok daha fazlasını içerir. daha önce bir kez burada olanlar, sıcak değerlendirmeleri terk emin olun. Sanatorium "Umut" (Anapa) - Tekrar gelmek istiyorum rahatlık ve sıcaklık, merkezidir.

tedavi

Bu herkes için yararlı olacağını sanatoryumu geniş profil ziyaretim. Sağlık tesisi gastrointestinal sistem hastalıkları ve kas-iskelet sistemi, sinir sistemi, jinekolojik ve dermatolojik hastalıkların tedavisinde uzmanlaşmış. Klasik yöntemlere ek olarak ayrıca iridology, akupunktur, aromaterapi ve terapötik etkileri diğer birçok türde kullanılır. diğer tüm tatil gibi, "Umut" şifalı banyoları (yaklaşık 17 tür) hastaların çok sayıda sunmaktadır. Yaygın çamur kürü usul ve masaj çeşitli kullandı.

sağlık merkezinin profilinin tamamını görmek için, incelemeler bakmak gerekir. yıl için Sanatorium "Umut" (Anapa) hastada çeşitli alır ve hepsi olumlu dinamikleri ile bırakın. Bu metabolik bozuklukları, kronik solunum yolu hastalıkları, alerjiler ve çeşitli cilt hastalıkları olan insanlar. Omurga ve üreme sisteminin kronik hastalıkları tedavi olanlar bıraktığı Çok iyi değerlendirmeleri. Çok etkili erkek cinsel organının tedavisidir. Burada ortak bir tatil sonrasında pek çok çift hamilelik için umut ve uzun zamandır beklenen bebek doğum var. Turistlerin Bu kategori "Umut" (Anapa) başvurmak asla unutmaz. doktorlar ve tüm personel beldelerinden iş için bu kadar sıcaklık ve minnet ihtiva Yorumlar, tüm sitelerde bulunan tek yönlü ya da hizmetlerine başka bir ilgili olabilir.

Odalar

Biz tedavi edilmesi için buraya geliyorlar olmasına rağmen, dinlenme izlenim yaşam koşullarının oluşmaktadır. Ve burada sanatoryum "Umut" (Anapa) yüksekliğinde. Yorumlar odalarında durum, modern ve sade denir. Bu durumda, odaların sayısı sürekli evde hasta kez ayak uydurmak için izin yükseltilmiş ve güncellenmektedir. hayat pahalılığı rağmen, konforlu bir konaklama için gereken her şey var. Bu modern mobilya ve klima, telefon, televizyon, buzdolabı. Her odada ekstra karyola veya kanepe karşılamak için bir boşluk vardır.

topraklarında Relax

Sen sanatoryum "Umut" (Anapa) ziyaret etmemiş? Krasnodar bölge burada doğal güzelliği, temiz deniz havası ve kumsalları açısından zengindir, bu nedenle geri kalanı uzun süre hatırlar. 2011 yılından bu yana, otel altyapısı, tam bir hayat yaşamak dinlenmek ve şehre gitmek gerek kalmadan tedavi edilebilir böyle bir seviyeye ulaşmıştır. tatilciler sınıfların çeşitli ev sahipliği ile, tedavi edici ve eğlence etkinlikleri olduğunu. jimnastik ve aerobik, yüzme ve aqua aerobik davranış oturumları açık havada profesyonel eğitmenler. Tüm tesisi alanı - büyük yeşil park, yürüyüş ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Turistler için bilgi

Eğer "Umut" sanatoryum (Anapa) olacak eğer gerekli tüm belgeleri hazırlamak unutmayın. Krasnodar Bölge, misafirperverliği ile ünlüdür, ancak personel rekreasyon merkezi ile herhangi bir sorun olduğunu, hasta bulaşıcı hastalıklar ile temas olmamıştır son 5 gün içinde olduklarından emin bir dermatolog ve hekim, gelen önceden pasaport ve sigorta poliçesi, aşılama kartları, yardıma hazırlamak gerekir. Ayrıca, ellerinde önceden tesisi gelmeden en az bir ay ile çerçevelenmiş sanatoryum kart olmalıdır. sanatoryum "Umut" (Anapa) hakkında gezi seyahat önce değerlendirmeleri mutlaka okuyun. Bunlardan çok sayıda analiz ederek, bunun dinlenme ve tedavi için harika personel ve mükemmel koşullar ile mükemmel bir sağlık tesisi olduğu sonucuna varabiliriz. Orada olumsuz yorumlar vardır, ama onlardaki bilgilerin, yanıltıcı, az söylemek.

gıda

Hatta en iyi aşçıları göze alamaz herkes lütfen, çünkü bu, genellikle en zor andır. sanatoryumlarından ilgili yorumlar "Umut" yolcuları idaresi kesinlikle sağlanan hizmetlerin kalitesini izler olduğunu göstermektedir. Özellikle burada kesinlikle tabloyu kontrol etti. ziyaretçilerin tercihi günde üç kez menü "açık büfe" veya "bireysel düzen" düzenlenmiştir. Tedavi bağlı istek üzerine diyet tablo içerir. Bu, 4-, 5- ve 6-yemek olabilir. Müşterinin iddiaları bağlı yemek odası ya da sipariş büyük lezzetleri hazırlayacak restoranda yemek sipariş edebilirsiniz.

Hizmetler ve maliyetler

, Sanatoryum "Umut" dinlenmek olanlar on rahat ve şık bir otel, disko patlama değer olduğunu biliyoruz. İşte bambaşka bir tatil, sakin ve ölçülü, sağlık restorasyonu üzerinde duruldu. İsteğiniz uzmanları harika çevresi turları organize, her grubun (doğa yürüyüşü, yol, uzun veya kısa) bireysel özelliklerine onları yönlendirmek. Gecelik kişi başı 3700 yazında tatil maliyeti. Bu fiyat sistemi "açık büfe" veya seçim özelleştirilmiş menülerdeki tüm yemekleri dahildir. Bu tedavinin maliyetini içerir.

plaj

severler için otel gerekçesiyle dahil kendi çit plaj, altın kum üzerinde yatmak sahiptir. Ama denizin dalgaları herkesin tadı gelir değil, çünkü pansiyonda su eğlence özel bir takım inşa edilmiştir. Deniz suyu ile ısıtmalı açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu, hiçbir dönüş ve büyük su alanı kare kadar 750 metre toplam ettiği küçücük bir tank değildir. yüklü duşlar ve yatak yakınında, alkolsüz içecekler ile küçük bir bar bulunmaktadır. Ve kabarcık banyoları hayranları için, rahatlamanız için üç yüzme havuzları, jakuzi bulunmaktadır. dinlenmek için buraya gel ve bir çare Anapa "Umut" (Krasnodar bölge) daha iyi bir seçenek, bulmak çok zor olduğunu göreceksiniz.

çocuklu Tatiller

Çoğu zaman, çocuklu aileler için tam sanatoryum "Umut" (Anapa, Rusya) seçin. Aynı zamanda aile tatil pahalı değildir maliyeti. Dört yaşından küçük çocuklar günde fazladan 500 ruble için özel bir menü ile sağlanır. Ayrı bir rıhtım olmadan ücretsiz ebeveyn odada konaklama. Çocuğunuz 4 ila 10 yaşında ise, o tek bir yer sağlayabilir ve günde 1300 ruble için güç sağlamak için. 10 çocuklar için yaş bilet fiyatının% 70'ini ödemek. Diğer çare kıyasla "Umut" çok ekonomik (Anapa) görünüyor. Park topraklarında kesiminden alınan Fotoğraf, uzun harika bir tatil size hatırlatacaktır. Çocuklarınız özel turlar ve eğlence, su parkı seviyorum ve programı geliştirecektir. Bu yetişkinler meşgulken, çocuğunuzun gerçek bir tatil verecek bir dadı ve animatörler kullanır.

Nasıl gidilir?

Rota İlk fiyatının öğenin bağlı olacaktır. İlk olarak size çare "Umut" (Anapa) çağırmalıdır. idare İletişim: 8-928-041-04-22. Bu telefonda, bir rezervasyon fiş yapabilirsiniz. tesisi için almak için, Anapa almak gerekir ve yol herhangi bir şey olabilir: hava, karayolu veya demiryolu ile karayolu. Otobüs durağına tren istasyonundan "« Resort poliklinik durdurmak için rota sayısı 2, 7, 9, 14, 24 ile ulaşılabilir burada tatil bölgesine itibaren minibüs numara 100. gider.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.