ModaGiysi

Ceket Kadınlar Markalı: Bilinen markaların yorumu

Kış - Yılın fakat nedeniyle düşük sıcaklıklarda mükemmel zaman çok sıcak elbise var. Birçok hatta soğuk karlı aylarda, şık kadınsı ve özgün bakabilirsiniz hayal etmeyin. Zor ama mümkün olsa da, doğru kıyafeti seç. Sıcak kazak çok giymek zorunda değil amacıyla, tasarımcılar markalı şık dikkat etmek tavsiye kadın kabanlarını. İronik, belki de sanki kulağa, ama ceket bu tip arasında size rahat ve güzel bir model seçebilirsiniz.

Bir elbise ya da bir iş takım elbise olarak giyilen Ceket; şık boyunlu, (böylece en düşük sıcaklık korku yoktur) sıcak kazak, bir fermuar ucunu yukarı düğmelerini. Ayrıca, dış giyim bu tip sportif bir yaşam tarzına sahip kişiler için idealdir. Biz kürk kat veya kat aşağı ceket karşılaştırırsanız, ilk ağırlığı net bir avantajdır hangi çok daha kolaydır. Bu giysileri, sen tamamen yorgunluk hissetmez, uzun yürüyüşler için gidebilirsiniz.

Ayakkabı gelince, herhangi bir kısıtlama yoktur. Çizme, bot, ayakkabı, sıcak ayakkabı, ugg botlar mükemmel kadınlar için ceket aşağı marka tamamlayacak eşit olan. Bazı bölgelerde kış çok sert ve böyle ceketler hiçbir don korkunç değil.

Biraz tarih

Hatta Asya'dan tüccarlar tarafından onbeşinci yüzyılda zamanımızda olan aşağı ceket, benzer bir şeyle Avrupa nüfusu vermeye başlamıştır. Ama sonra, hiç kimse bir sonucu olarak, bu sopa yoktu, onun gerçek kıymeti takdir ve. popülaritesi Tüy büyümesi sadece yirminci yüzyılda oluştu, ancak gündelik bir şey olarak hareket yoktu, ama özel bir giysi olarak - yönlendirme ajanları, kaşifler ve dağcıların bir form. Ve, bir kural olarak, o zaman kimse bu yalıtımlı ceket yoğun soğuğa karşı koruyacak insanlar giysiler için mutat hale olabileceğini düşündük.

Yves Saint Laurent, dünyada 1950'li yüksek moda ile çalışmaya başladı Fransa'dan moda tasarımcısı, bir aşağı ceketine daha az hacimli bir bakış attı ve modern yapılmış. Ve bu podyum üzerinde ilk modelini tanıttı kim olduğunu.

elisabetta Franchi

Çok fazla tasarımcıları bu sezon "kış 2015 - 2016" tüy üretiminde meşgul ve sıcak ve aynı zamanda ilginç modellere de yaratmaya çalışmışlardır. kızlar için tasarlanmış giysiler bu tip seçimi için önemli kriterlerden biri, elbette, zarafet. markalı bir ceket kadınlar çok büyük veya basit düz bir kesim olamaz nedeni budur. zerafet anlamı hassasiyet, hafiflik ve yumuşaklığı olduğu için. kızlar için güzel ceketler yaratan bir marka çarpıcı bir örneği Elisabetta Franchi olduğunu. Moda İtalya'dır. O kusurlarını gizlemek ve şekil süslemeleri şeyler oluşturmak başardı.

Emporio Armani

Emporio Armani - giyim ve aksesuarları ünlü tasarımcı Giorgio Armani bir çizgi, aynı zamanda parlak renklerde temsil edildi. Özellikle zengin kızıl markalı ceket kadın tüm modelleri arasında göze çarpıyordu. Bu modelde temsil edilir iki tarafı, fermuarlar sayesinde, bel çizgisinde tamamen ya da sadece sabitlenmiş, örneğin, farklı varyasyonlarda giyilebilir.

max Mara

Max Mara - onun kat için ünlü Achille Marmotti tarafından 1951 yılında kurulmuş İtalyan giyim markası. yeni koleksiyonun sunumu ile "Kış 2015 - 2016" Verilen marka bir aşağı ceket ve ceket arasında bir şeyler yayınladı.

Alberta Ferretti

Ayrıca ilginç desenler markası Alberta Ferretti (İtalyan tasarımcı ve modacı) koleksiyonlarında görülebilir. Bunlar önceki koleksiyonları gibi değildi ve onların özgünlük ve tazelik ile ayırt edilir. Alberta bambaşka yüzü markalı ceket Kadınlar tanıtıldı. Farklı uzunluktaki ürünleri, stiller, renkler: çeşitlilik yelpazesi vardır. kürk parlak kaputu - Ama her şey bir gerekli özelliği vardır.

Polo Ralph Lauren

kadınlık ve ışık bakımından aşağı ceket olması gerektiğini neden anlamıyorum olanlar için ayrı bir koleksiyonu da vardır. Onun yaratıcısı Polo Ralph Lauren, bir Amerikan giyim firması, mobilya, parfüm ve aksesuarları olduğunu. Bu markadan Markalı kadın ceketi rahat tarzında oluşturuldu. O bir stil erkek modellerinin hatırlatmaktadır. Ancak, bu ceket tarzı ve özgünlük yukarıdaki markalara aşağı değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.