IlişkilerDüğün

Dünya çapında 10 en ilginç düğün gelenekleri

Bu ipuçlarını tümü dikkate olması, çift seven mutlu olmayı hak çünkü birlikte uzun bir yaşam şansınızı artırmak bu geleneklerden ödünç ve büyük kutlamaların organizasyonunda dahil etmek ve böylece arzusunu dile olabilir.

Çin: Tarih seç

bunun uzun ve mutlu bir evlilik hayatı için zemin hazırlama doğru tarih olduğu için, Çin'de önemli bir düğün töreni - bir tarih seçin. Uygun günü seçin - ve evlilik yanlış seçim, başarılı olacağından emin - ve çift uzun ve mutlu bir yaşam için şansları yok. Hong Kong olarak, yüksek düzeyde tür festivaller düzenlemek birçok düğün ajansları vardır. düğün tarihini seçme, çift hep bir Çinli rahip, bir falcıya danışarak veya düğün uğurlu gün düşüyor olduğundan emin olmak için, Çin takvimine bakın. kaçınılması ve yılın hangi bir zaman, kutlama planı daha iyi değil gerektiğini tarihleri bilerek eğitim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ayrıca, gün büyük ölçüde gelinin doğum gününe göre belirlenir. Çinli doğru tarihi seçerseniz, başarılı ve mutlu bir evlilik için anahtar olacağına inanıyoruz.

Hindistan. düğün gününde yağmur - iyi şanslar

Hint düğünleri o misafirler bir festival atmosferi yaratmak, kısmen çünkü neşeli, renklidir. Hindistan'da, düğün günü yağmur ise, bu çiftin başarısı sağlanmıştır varsayılmaktadır. Bu ülkede, kına ile gelinlerin bazı vücudu süslemek için. mürekkep daha koyu, daha iyi şans ve mutluluk geleceği için olacaktır. Hint düğün misafirler de, çok önemli bir işlevi yerine onlara evli bir çiftin mutluluğu bağlıdır. Hatta ne olursa olsun hava gün, bir nişanlı çift yaprakları ve diğer çiçekler gül kokulu bir atmak zorunda. Valentine uzun ve mutlu evlilik hayatı olacağından emin zaman.

İspanya - ilginç gelenekleri ile bir ülke

İspanya'da, düğün gününde iyi şanslar en iyi arkadaşlarına yayılabilir. Tie damat parçalar halinde kesilmiş ve arkadaşları açık artırma ile satışa. Buna ek olarak, sadece genç değil, aynı zamanda bir parça alır herkes iyi şans getiriyor. Onlar gelinin jartiyer ile aynı şeyi.

İrlandalı gelin nal hakkında tüm bilmek

Bu geleneği aşağıdaki başarı sağlayan olarak İrlanda'da, gelinin gelinliği mutlaka küçük bir at nalı tamamlanması lazımdır. At nalı gelinlikli bağlı veya düğün buket gizli olabilir. İrlandalı gelin hep iyi şans getirir hatırlamak - Önemli olan, çünkü bu küçük şey, gizlenecek olursa olsun.

Mısır - garip gelenekler doğum yeri

Mısır neyse, Mısırlı bir düğün özel tüm dünyada yayıldı, ev eşcinsel evlilikleri yasallaştırmak için ama. Bu ülkede, gelin genellikle törenine katılan her misafir kucaklıyorum. İyi gelenek!

İngiliz gelin örgü örümcek ağları

İngiltere'de, sen araknofobisi varsa, kötü evlilik arasında ve tecrit hayatlarını yaşamak için seçmek zorunda olabilir. Şans garip sözde birimlerinde ölçülür. Eğer örümcek gelinin elbise bir yere atlar fark ederseniz, çift mutlu bir hayat olacağından emin. Buna göre, bir kutlama için bir böceğin "teslim" sorumlu ziyaretçiler vardır. Bu özel biraz huysuz, ama yine de doğrudur!

Tay çiftler birbirine "bağlantılı"

Tay düğünlerde orada birbirlerine hiçbir ciddi yeminler ve henüz her yerde şans gelin ve damat eşlik eder. İşte başarı düğün için tarih seçiminden, çeşitli yollarla sağlanmaktadır. evlilik için şanslı tarih ve saati seçmek için, çift zorunlu astrologlarla danıştı. keşişlerin zafer günü sorumluluk alarak çift iyi şanslar diliyorum günü, onlara mutluluk için zengin nimetler verir ancak koşuluyla onlar bağış yapmak olduğunu. Törene misafir "bağlama" bir çift sonra. Onlar İpi bileklerini kravat ve bu yüzden üç gün boyunca yaşamalıdır. Birkaç kabul eder ve ipi çöz etmezse, genç mutlu ve uzun bir ömür olur.

Meksika gelinler ise bir sırrı var

Meksika düğün törenleri dindar olarak kabul edilir ve gelinin elbise her zaman beyaz olmalıdır. Ve bu şans renkli şey eklemek onun ihtiyacına ek olarak, gelini bıraktı, ancak bu aksesuar ne bir konuk fark olmamasının sağlanması amacıyla yapılmalıdır olmadı. Gelin iyi şans için iç çamaşırlarıyla üç bantları dikmek ve onun düğün gününde koymak. Mavi ve sarı Kurdele kırmızı, tutku, finansal istikrarı ve aile hayatının bir bolluk çekiyor. Hiç kimse bunları görüyor. onlar yalnız kaldığınızda gelin bile, nişanlısı bunları göstermez.

İtalyan gelin tatlı davranır vermek

Birçok inananlar (veya batıl) İtalyan gelin iyi bir evlilik ve doğurganlık vaat antik ritüel, izleyin. düğün öncesi gününde gelin yeşil bir elbise giyer. O ebeveynleri veya diğer aile üyeleri ile bu saatler geçirmek yerine tercih ertesi sabaha kadar nişanlısı görmez. Onlar düğün ziyareti ile onları onurlandırdı çünkü İtalyan çift de onların misafirleri için küçük hediyeler verirler. Böyle hediyeler - bu badem şekerleri, sözde şeker kutuları olduğunu.

sadece kırmızı giyen Vietnam gelin

hayır "beyaz" düğün var! , Sadece kırmızı uğur sembolize hangi. Vietnam düğün çoğunluğu, tüm misafirler kırmızı kıyafetler giymiş olması gerekir. Bu aynı zamanda boyunca gelin ve damat, düğün dekor dekorasyon için de geçerlidir. düğün töreninden sonra damat ailesi hatta kırmızı kağıda sarılı şarap, meyve ve kek olacak gelinin ailesinin evine, gidin ve tüm kırmızı plaka üzerinde servis edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.