MaliMuhasebe

1C: BiznesStart: start-up için çevrimiçi defter tutma ve sadece

muhasebe Doğruluk - sırayla! Bu herhangi bir muhasebe organizasyonunun kalitesi ile ilgilenen girişimci ve sadık yardımcısı çevrimiçi bir hizmet 1C olmaya hazır: BiznesStart.

Bir online hizmet sunmak için mi?

 • Kolay bir başlangıç. Programın çalışma konusunda zorluklar korkmamalı! Her şey bile bir acemi işadamı, tabii ki, bir muhasebeci kazançlar en belirlemeyi ve bilgilerin kütlesini düzenlemek borç ve alacak başa mümkün olacak, böylece basit. Programda hesap bağımsız yapılabilir: Mal kalıntıları, gelir ve giderleri yansıtan maaşları hesaplamak, belgeler yazmak yönetmek.
 • Hızlı ve kolay hazırlanması ve düzenleyici otoritelere raporların sunulması. Çevrimiçi hizmet ödeme tarihleri vergi ve raporların teslim yaklaşan hatırlatır ve doğru diziyi söyle. mevzuat ve muhasebe üsleri bilgi eksikliği 1C ile kendi iş yürütülmesinde engel olmazlar: BiznesStart!
 • banka ile Basit iletişim. hesapları ve ödemeler yükle, programda hesaba izler.
 • 1C: BiznesStart - muhasebe daha yararlı raporlar iş analiz etmek.
 • İsterseniz Muhasebe hizmetleri seçebilirsiniz. hizmet uzmanları omuzlarında raporlarının rakamlar, vergi hesaplama ve gönderimi bırakmaya zaman ve sıkı çalışma kaydetmek için hazır. Ve işinizin davranış için kalifiye uzman yaklaşım sadece sizin iyiliği için çalışacak emin!

ille ofiste oturmak değil programda çalışmak. 1C: İnternet olduğu her yerde BiznesStart saat çalışabilirsiniz!

muhasebe çevrimiçi muhasebe Avantajları

 • Tablet, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon ile çalışmak.
 • IP ve LLC için uygundur
 • nakden ve cari hesapta hem fonların hareket ve denge üzerinde kontrol kolaylığı.
 • alacak ve borç hesaplarının tüm detaylar.
 • saat destek turunda çalışırken bir sorun var.
 • Vergi mevzuatındaki değişiklikleri izlemek için gerek yoktur.
 • , Raporlar dosyalama müşteri tabanını koruyarak, belge oluşturmayı otomatik.
 • birden fazla kullanıcı bağlantısını programlamak için.

Büyük müşteriler için her girişimci için tek veritabanı içinde ayrı muhasebe olasılığı vardır. Ortak referanslar karşıtarafın, ürünler, gelir ve gider kullanmak mümkündür. muhasebe departmanlarını organize olasılığı vardır. Sonra maliyetler ve gelirler makalelerin bağlamında değil, aynı zamanda şube ve çıkışları için de yansıyacaktır. Otomatik zamanında ve ücretsiz güncellemeler programı.

Eh düzenleyici kurumlar ile etkileşim organize mükemmel raporlama teslimatı sunar. sistemini kaydederken otomatik tek vergi Bildirgesini doldurup miktarının hesaplanması aktarmak. herhangi bir dönem için oluşumu ve belirtilen beyanname teslim ihtimali yoktur. durum raporunun Makbuz e-posta ve sistemde görüntülenen gelir.

Sadece devlet kayıt prosedürü geçti ancak henüz iş ya da ekonomik faaliyetler nedeniyle işin mevsimsel niteliğine veya başka nedenlerden dolayı askıya alınmıştır yürütmek üzere başlamamış Bir yoktur, (cari hesapta el ve nakit nakit akışı, çalışanlara hiçbir ödeme yok yoktur) mümkün olduğunca Vergi Kanununa teslim edilmelidir "sıfır" olarak raporlama bu tür. Ve bu konuda 1C online hizmet: BiznesStart da yanınızda. Program otomatik ilgili alanlara tire koyarak bir "sıfır" raporlamayı yaratacaktır. Bu durumda, mükellefin ayrıntıları ve denetleme otoritesi tam olarak doldurulacaktır.

emniyet faktörü

çevrimiçi hizmet ile çalışmanın önemli bir avantajı, bir güvenlik faktörüdür: bilgileriniz sistem arızaları ve yetkisiz erişime karşı korunur. izleme ve bilgi güvenliği mekanizmalarının iyileştirilmesi düzenli oluşur: - Ve veri güvenliği devam eden bir süreçtir.

başlangıçlar- Çevrimiçi muhasebe programında başlarken üzerindeki saat destek ve tavsiyeler etrafında sağlar.

BiznesStart ve 30 gün boyunca ücretsiz olarak çalışır: programı test, artık site 1C üzerinde kayıt olabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.