BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Zırh Tiber, "Skyrim": açıklama, özellikler ve yorumlar

Seri Elder Scrolls biridir en popüler ve rol yapma oyunları dünyasında tanınmış. O tabii ki, 'Skyrim', "Morrowind", "Oblivion" olarak oyunculara bir RPG böyle şaheserler verdi ve. Bütün bu oyunlar, sınırsız fırsatlar, hikaye görevler etkileyici bir miktarının yanı sıra etkileşim büyük bir açık dünya farklılık - buluşup onlardan çalmaya, diğer insanlarla iletişim, vb, oradan kaçmak, cezaevinde bunun için oturup bir lonca katılmak ve olabilir olabilir. Bunu ister olsaydı bile, bütün şehirlerde bütün insanları öldürebilir.

Genel olarak, fırsat özgürlüğü olmuştur ve bu projelerin en çekici özelliği, hem de bu tür zırh Tiber gibi kendi tarihiyle harika benzersiz öğeleri, çeşitli olmaya devam etmektedir. Onların hikayesi görevler önemli bir rol oynadı "Oblivion", bir dizi dördüncü bölümünde onları karşılamak olabilir. Bu zırh bu makalede ele alınacak olan. Onların özelliklere sahip tam olarak ne yanı sıra, bunlar bulunabilir zırh Tiber, tarihini öğrenecektir. Üstelik onlar denilen oyunun beşinci parçası ile nasıl anlamak mümkün olacaktır "Skyrim."

Açıklama zırh

Zırh Tiber - bu birçok oyuncuların dikkatini çeken en seçkin eserler "Oblivion", biridir. Neyse ki, her zaman bu tür nesnelerin oluşturulması için uygun geliştiriciler, çok ciddi kendi geçmişi reçete, sözde onlar sadece piksel nesneleri görünmüyordu ve uyumlu oyun dünyasına uyduğunu "arka plan".

Yani, bu zırh Tiber Septim aitti ve o sürece o savaşta zafer kritik rolünden ötürü, zırhı var Blades, aynı tarafında savaşmış Sancre Tevrat, efsanevi savaş yerleştirmek almadı onları giydi . Sonuç olarak, konulmuş ve zırh bir sığınak var dikilmiştir. yer lanetli değildi dek O orada uzun zaman olmuştu. Bundan sonra, zırh erişimin kayboldu ve şampiyon lanetli mabede kırmak ve oradan onları almak başardı sadece onlar Blades eline döndü. Bu zırh Tiber arkasında bütün hikaye. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu sadece arka plan olmasıdır. Nasıl bir rol onlar projede doğrudan oynayabilir?

Nerede bu zırhı bulmak için?

Birçok oyun tam zırh Tiber nerede merak ediyor. Ancak bu soru zaten geçmişlerindeki yanıtlandı - şampiyon doğrudan oyuncu olmasına ve bu yukarıda belirtilen zırh dışarı almaya, lanetlilerin mabede kırmak gerekir. Böylece, güvenli zırh Tiber Sancre Tevrat'ta olduğunu söyleyebiliriz. Nerede bu antik kalıntıları bulunur? Onlar Tsirodiile bulunan kuzey Chorolla bulunmaktadır. onların serilerinden biridir çünkü dağlar Dzherall gitmek zorunda kalacak ve bir kez gururlu adı Sancre Thor ve gelişen bir şehir olduğunu kalıntıları bulacaksınız. "Koşullar ne bu alanda gitmek zorunda altında, ve neden hedef o zırh olacak?": Orada bir soru kalır.

arayışı "Azizler Kan"

Bu zırh sadece oyun dünyada olduğu gibi bunu yapamazsınız bulacaksınız demektir bir görev nesnesi vardır. Ama işin yürütülmesi sırasında bunu almak? Eğer başlık bölümünden de görebileceğiniz gibi, bu arayış "aziz kanı." Bunun sırasında size Cennet'e portal açmak için gerekenleri öğreneceksiniz - Bir hikaye arayışı, bu yüzden size mümkün olmayacaktır atlayın.

Ne O zırhı almak için yapmanız gereken? o cennet yolunu açacak portal oluşturulmasını tamamlamak için, aziz kana ihtiyacı olduğunu Martin Tiber'in soyundan, size söyleyecektir. Bazı Kan Tiber zırhı üzerinde kalan sonuca gelecek düşündükten sonra, bu mükemmel bir seçenek olacak - ama onları almak için lanet sığınak gitmek gerekir. bunlar ellere nasıl budur.

notlar

Veri zırhı temin zaman, o zaman bunları kullanmak için çok az zamanı olacaktır. Biz özellikle konuşursanız, bunun için onların verim lanetli sığınak ve arayış Martin tamamlanması arasındaki bir süre olacaktır. Ne karakteristikleri bu zırh yapar üzerine, açık gidecek. Şimdi onun doğrudan katılımıyla bazı ilginç anlar dikkat etmek mümkündür. Eğer Martin zırhı vermek Örneğin, ve sonra bir süre sonra Martin bu zırh olacak "Davul Savunma" onunla arayışı taşıyacak sonra. ayrıca bu zırh Tiber Tamriel sendika kampanyanın üzerine giyilen bilmek ilginç olacak.

zırh parametreleri

Eh, biz sadece onların özelliklerini göz önüne alırsak, zırh ne bakmak zamanı. Bu rezervasyon cuirasses türüne karşılık gelir ve maliyeti 190 altın olduğu tahmin edilmektedir. Onun ağırlığı kırk kilo ve koruma endeksi 11,25 olduğunu. Doğal olarak, bu zırh, 900 vuruş eşit olan bir güvenlik payı vardır. Eğer herhangi bir sınıfa bunları atamak isterseniz, o zaman kesinlikle ağır zırh sınıfı olacaktır. Ve tabii ki, bu breastplate parçası olduğunu dikkati çekiyor "emperyal ejderha zırhı."

zırhını Oyuncunun yorumlar

Ama neler bu "Skyrim" oyununu breastplate için? Zaten anlaşıldığı gibi Zırh Tiber, "Oblivion" bulunur, ancak serisinin beşinci bölümü ile ilgisi yoktur. Ancak veri zırh üzerinde Oyuncunun yorumlar profesyonelleri olarak takip etmek zorunda kadar iyiydi. Görünüm breastplate ve özellikleri önemli rol oynamıştır ve modders oyun Skyrim için zırh veri ekleyerek, gerçekliğe hayal fark var. Bu projeler birbirleriyle yakından ilişkilidir onlar kullanıcıları dedikleri gibi, modifikasyon yabancı ve garip görünmüyor böylece Tiber Septim hala, "Skyrim" bahsedilmektedir.

Maud zırh

Nasıl "Skyrim" zırhı ekleyebilirim? Tiber Septim serisinin geliştiricisi tarafından oluşturulan evrende önemli bir karakterdi, hatta bir aziz olması bekleniyor, ve kan Paradise portal açmaya geldi, yukarıda açıklandığı gibi bu teori, arayış tarafından onaylandıktan olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, "Skyrim" in zırhını olması - bu gerçek bir zevk ve yüksek statü sembolüdür. Ama bunun için internette bulup bir değişiklik indirmek ve ardından oyun istemciye yüklemek gerekir. da sizde çok kısa bir süre olduğu için "Oblivion" karşıt olarak - Ve sonra oyun gelen rezervasyon eklenecektir, kullanmak ücretsiz olacaktır. Yani tam kullanımını keyfini ve yolu karakteri içinde görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.