SağlıkKadın sağlığı

Scrum öncüleri: doğum için hazırlanması

Bu olgu çok farklı ismi vardır: false veya eğitim maçı, öncüleri, Braxton-Hicks kasılmaları, ama özü aynıdır - onlar olmasa bunlar gerçek gibi görünüyor. Bunun gibi "eğitim" gebeliğin 20. haftasından başlayarak gözlenen olabilir, ancak genellikle onlar daha sonra görünür. Deneyimsiz kadın bile panik ve zaten doğum yapıyor karar, ancak bu spazmlar rahim yetiştirmek aslında, dolaşımını artırır ve canlılığını arttırabilir.

gerçek savaş - bebeğin doğum - bu önemli bir olayı çizen bir işarettir. Bunun doğru olup olmadığını, sonra gelen nesillerin "eğitim" ve diğer gerekçelerle ayırt edilebilir.

Yani ne yanlış kasılmaları ve nasıl gerçek şeylerden ayırt etmek? Aslında, bu oldukça zordur. Ancak, kural olarak, bir kadın o, sakin ol yatmak veya duş gidin herhangi müsaade antispazmodik alıp biraz beklemek gerekir bu yüzden, doğuran olsun veya olmasın anlamaya yeterli zamanı. İki - Kural olarak, habercileri bir saat içinde savaş-test etti. spazmlar arasında ağrı artar ve azalır ise, muhtemelen bir jenerik süreçtir hala devam. iyi bu konuda deneyimli olanlar için, bu kolay bir ambulans çağırmak zorunda olup olmadığını anlamak için yapmak özel hizmetler "skhvatkoschitalki", hatta vardır. Özellikle çok ileri aşamalarında hastaneye gitmek için ve emek durdurmak için gereken Şüpheniz eğer öyleyse Ancak, onlar da bazen yanlış.

Buna ek olarak, kadınlar genellikle hala doğum öncesi gebelik yakın fesih bazı işaretler vardır gözlenir: mantar dışarı vücudun, sözde "temizlik", karın silinmesi, vücut ağırlığı değişikliğinin hafif bir azalma doğa motor aktivite elbette fetusun ve, en önemli olay, bu doğum hastanesine gitme zamanı sinyalini - amniyotik sıvısının tahliyesini.

filmlerinde genellikle emek zaman başlar göstermektedir su molaları. Bir sonraki çekimde zaten olmanın kadın doğurur, nedenle başka bir olaya birinden maksimum saat gerçekleşir görünüyor. Aslında, sık sık su doğum sırasında zaten döküldü fakat rahim fetusun "atılma" sözde faza eyleminin başlangıcından geçerek gün olabilir. Bu nedenle hastaneye yapmak ve neredeyse asılsız yolda bir yerde doğurmak ve gitmek korkma Her ihtimale karşı hastaneye, Harbinger melee hissederek, biri muhtemelen olmamalı.

Böylece, oldukça kolay sahte kasılmaları gelen gerçek ayırt etmek: Eğer spazm hiçbir sıklığında artış ve gücü varsa, büyük olasılıkla, daha sonra, endişelenecek bir şey onların karakterini incelemek yeterlidir.

Bazen habercisi kavgalar gerçek şey dönüşebilir olur. Ayrıca, bağırsak ve zehirlenme sonucunda, örneğin, genel olarak aktivitesi, spazmların, doğum eylemini başlatabilir. Erken ve daha sonraki bir tarihte hem özellikle aşırı genel yaşam tarzlarına özenli ve gıda olmak nedeni budur.

Ve hala şüpheniz varsa, geri kalan kasılmaları bir süre geçemiyor sonra, bunları güvenli oynamak ve hastaneye gidebilir. Sonuçta, vaka farklıdır ve doğum yapması , ambulans değil tüm arzu edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.