BilgisayarlarBilgisayar oyunları

PC (Ortaçağ) üzerine Stratejisi. Hangi oynamak için daha iyidir?

PC'de Strateji (Orta Çağ) günümüzün en yaygın türlerinden biri çağrılabilir. İlginç ve heyecan verici savaşlar, birimler çok çeşitli ve olası taktik hamle - Tüm bu kesinlikle türün gerçek sevenler çekiyor. Ancak, bugün kadar çok insan sadece iyi oynamak ne bilmem, bu gelişmelerin oldukça sayısını bulmak için şimdiden mümkün.

Bu yazıda tartışacağız iyi stratejileri bir PC (Orta Çağ) üzerinde. dikkatinizi - bu dönemin en heyecan verici oyunlarından Üst.

Medieval II: Total War

Medieval II kuşkusuz ortaçağ strateji tarz gündeme getirdi bir oyun, çağrılabilir. İlginç ve büyük ölçekli savaşlar, küresel ve ekonomik strateji ile birleştirilir.

Tabii ki, dizi Total War ve oyundan önce böyle Roma ya Shogun, ancak Ortaçağ, şüphesiz, zaten bilinen gelişmeler seride başka atılım yapıldı. Ve bu iyi strateji PC'de belirtilen zaman söylemek hakkında. oyun (belli bir gelişme ile, elbette) XI-XV yüzyıllarda zamanlarında bize anlatır çünkü Ortaçağda onun iyi özelliklerinden belirgindir. Bütün Avrupa'yı yakalamak ve Afrika ve Asya'nın gelecek ve kesinlikle birkaç gün içinde gerçekleşmesi olmaz yapacağını - Bu oyunda her şey gerçekçilik haraç ödemek için yapılır gibi Kampanyası temel görevi nedeniyle, zamanla kendini yayıldı. Artı başlangıçta sadece sıradan kılıçlı ve okçular, desteklenen balistami kiralayabilirsiniz ve sonunda Silahşörleri, kuşatma silahları ve daha fazlasını içeren, zaten daha gelişmiş askeri bulunuyor düzenleme ile bağlantılı olarak belli bir gelişme PC Ortaçağ şovlarda bu strateji.

Ayrıca oyuna Amerika, Rusya ve Afrika topraklarında yaklaşmak, hem de biraz daha farklı bir zaman diliminde gitmesine izin eklemeler çok sayıda vardır.

Empire Total War

Empire Total War esasen Ortaçağ II güncelleştirilmiş bir sürümüdür. Genişletilmiş harita ve daha fazla özellik oyun daha ilginç hale fakat süresi en ortaçağ takılar zaten unutmuş, yani XVIII yüzyıla yakındır. Tabii ki, burada hizip belli bir miktar, tarihteki uygun olması gerektiği gibi, yine ortaçağ silahların kullanımına bağlıdır ve onlar yetkin strateji de diğerinden daha az etkili yapabilirsiniz.

medeniyet

Medeniyet serisi tam PC'de ortaçağ strateji için almak pek mümkün değildir. Ortaçağda ise de mevcut bulunmaktadır. diğer oyunlar bir dizi temel fark stratejisinin tüm hayranları hitap edecek içeriğin büyük miktarda vardır. mağaralarda insanlar yangınları kindle çalışırken zaman uygarlığınızı geliştirin ve çeşitli planör ve benzeri uçakların en Spaceflight döneminden önce. büyük bir gelişme, fırsatlar ve içeriğin çeşitli inanılmaz sayıda geçişi için Küresel Strateji - Bu oyun herkese uygun emin.

Age of Empires

minimum kalite performansına ile karakterize edilir Toplam Savaş serisi, minyatür versiyonu bir tür. İmparatorluğun serisi çağından PC'de strateji oyunu (Orta Çağ) ayarlar ana özelliği, oyun, aslında, bir dönemlik gerçeğini kabul. Yani orada değil oyuncular oyunu daha kolay ve daha dinamik hale geldi ki bağlantılı olarak geniş küresel haritası yönetimin fırsatı, hem de ekonomik inceliklerini en geniş çeşitli verilir vardır. herhangi savaşın bir iki saat içinde sona eriyor ve deniz savaşları, kara savaşları, kuşatma kaleler ve kasabalar, hem de diğer pek çok ilginç şeyler zevk için zamanınız olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.