Ev ve AileGebelik

Evde kürtaj - bir seçenek değil: yaşlarda gebelik!

Gebelik, maalesef herkes için değil bir ganimet ve uzun zamandır beklenen bir olaydır. O kadar bebek planları ve gelecek ebeveynlerin olasılıklara karşılık gelmez ve genellikle onlar henüz sadece onları olmaya hazır olmadıklarını olur. Kural olarak, hala oldukça genç insanlar, çoğu zaman hala tamamlamamış okulu. o anne ne oldu korkunç söylemek çünkü kimseye orada yardımcı olamaz gibi görünüyor, bu, hayatta oldukça zor bir durum - onlar bir pozisyona ve hak edilmemiş kişilere tıbbi yardım sağlamak amacıyla onların izni olmadan girmek mümkün olmayacak gibi görünüyor. Aslında, olayla ilgili ailesini anlatmak için - bunu yalnızca doğru yoldur ve erken o kadar iyi. Eğer gerçekten sorunu gidermek için sıkın varsa, seçenek zaten bıraktı. örneğin, etkisi: Aynı erken aşamalarında tıbbi müdahalenin yıkıcı etkilerini en aza indirmek için yapılabilecek mini kürtaj tam tıbbi düşük ile olduğu kadar felaket değildir, ancak yalnızca erken aşamalarda olduğunu.

Bu evde kürtaj olduğunu - Ne yazık ki, kızların çoğu dışarı onlar için tek yol olduğuna inanıyoruz. Say ve veliler bilmiyorum ve sorun çözülecektir. Evde Kürtaj - özellikle böyle genç yaşta, sağlık için değil, hayat boyu sadece çok büyük bir risktir: Ama olması her durumda değildir. komplikasyonları - Bu işlem tıp merkezine düzenlenen bile, bu nedenle oldukça tehlikelidir kürtaj sonrasında o derece tehlikeli olur, uzak nadir olduğunu ve eve taşıdı. Ne yazık ki, genç yaşta insanlar nadiren sonuçları hakkında düşünmek değil, yeterli risk analiz edebilmek, bu yüzden sık harap sağlık ve hatta yaşamı hayata değil en uç tedbirler de dahil olmak üzere, büyük çaba gitmek, annenin ret ile karşılaştırılabilir değildir.

Nasıl tehlikeli kürtaj evde? Her şeyden önce, araçları, bu amaç için sadece etkisiz, ama bir bütün olarak sağlığa da tehlikeli değil kullandı. Kural olarak, bu tür kürtaj popüler tarifler bir düşük provoke etmek içindir. Genellikle alkol ile kombine canavarca konsantrasyonlarda çeşitli banyoları, herhangi otlar veya ilaç olabilir - daha sık istenilen neticeyi ve bazen yaşamı geri yükleyemezsiniz işlevi olan iç organların, reddi zehirlenmesi etmez. çocuk da ağır zehirlenme sonucu alır ve henüz doğmuş fakat varyasyon her türlü olasılığı son derece yüksektir. Bir insanın kamu ihanet etmeden sorunu çözmek istiyor çıkıyor, ancak bu tüm erkekler temsilci, iki hayat sonsuza mahvolur.

Evde kürtaj hala tutulursa, vakaların büyük çoğunluğunda kuvvetli kanama açtı ve genellikle sadece rahim kaldırılması suretiyle durdurulabilir. gelecek hiçbir umut bu korkunç operasyonun bu gün hoş çocuk sahibi olacak, bırakmaz. Böyle yetenekli rahim kanaması dönüşmemiş olması durumunda kaçınılmaz ölüme yol açar.

bebeği - Tabii ki, birçok kişi genç hamileliğin duruma en iyi çözüm olduğuna inanıyoruz. Onlar böyle bir çözümün lehinde bir çok tez vardır, ancak çok azı böyle bir durumda bunu yapardı. Belki de gerçekten kesinlikle en azından evde kürtaj daha iyi en iyi yoldur, ancak herhangi bir dengeli ve ciddi kabul kararı var olma hakkına sahiptir. Her birinin kendi yaşam durumu ve kendi argümanlarını vardır ve hiç kimse diğer insanları ve sadece kendi bakış dayalı eylemlerini yargılamak hakkına sahiptir. Gerektiğinde her zhizennye durum Kötünün seçin ve bir kişinin kürtaj için karar eğer, bunu medeni koşullarda olur daha iyi olsun ve çocukların henüz görünmesini ama bir kişi buna hazır olduğunda - onlar istenmek hakkına sahip ve sevilen .

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.