IlişkilerAldatma

O eşi aldatıyor öğrendik?

açık (doğrudan) veya dolaylı - Bir erkek bu en azından birkaç nedeni olduğu için, o zaman, aldatma eşini şüphelenmeye başlarsa. Son başlangıçta zamanla ya tamamen açmak için sadece bir şüphe, veya tamamen sertleşmesine tecelli.

İşaretler dolaylı vardır ...

Eğer eşi isimli hile, ilk belirtileri bu kutu olduğu gözlen- içinde onu dikkatli izleme arasında onların görünümü. Erkekler için bu en şüpheli noktasıdır: diyet, makyaj, giysi ve saç değişimi - tüm bu tesadüf değil. Ve eğer değişiklikler iç çamaşırı yapılmıştır .... Adam hemen eşi değiştirip sevgilisi için güzel bakmak istiyor düşünüyorum başlar.

Başka dolaylı sadakatsizlik eşleri işareti kıskançlık onun giderek sık nöbetleri vardır. Bildiğiniz gibi eğer öyleyse, hırsız şapka kapalı, bir kadın kıskançlaşıyor ve kocasının aldatma delil aramak - vicdanı kusursuz uzaktır. Sonuçta, insanlar sevdiklerini suçlama eğilimi kendilerinin suçlu olduğunu budur.

Nasıl eşi Çok soru sormaya değil, hile olduğunu biliyor musunuz? Çok basit - o iş ya da arkadaşları ile yürürken olsun, eve gelmeden bak ne. Bir kadın değiştirme suçluluk duygusu, o yanlış ve doğal olmayan davranır. ve genellikle çünkü suçluluk duygusu - Bütün gizli er ya da geç ortaya çıkıyor.

Bir kadın uzakta kocasından hareket ederken aynı zamanda şüpheli sadakatsizlik size yardımcı olabilir. Daha önce, çalışma lezzetli bir öğle yemeği ile bir araya geldi - şimdi o sürekli meşgul. Erken kendileri içine çekilmek ve bir şeyler gizlemek - Ben deneyimleri hakkında konuşun. Ve tüm serbest zaman evde harcanan önce eğer - ve şimdi bazı etkinliklere katılan, ancak onlarla iletişim, yeni arkadaşlar edindim - zaten iyi bir ses olarak alabilir şüpheli.

En son hangi damla dolaylı işaretler ve hazırlaması içine güçlü bir inanç erkek bunu eşi hile ile onu, is onun davranış içinde cinsel küre aile yaşamı. aldatma üzerine Kadın reshivshayasya, tersine, aşırı aktif, onun yasal kocası ile cinsel ilişki sırasında tamamen kayıtsız ve soğuk haline da. Özellikle açıkça değişen cinsel tercihleri tecelli, veya olağandışı alışkanlıkları görünümü. Ama en tehlikeli durum - Bir kadın bunu bir bin bahaneler bularak, yakınlık reddeder ne zaman olacağı. Bu durumda, şüphe kocası ama bir kesinlik olamaz.

... ve doğrudan

Kadın aldatma önemli veya belirgin işaretler herhangi bir kanıt gerektirmeyen gerçekler olduğu açıktır. Bu durum, genellikle çift arasındaki ilişki zaten ciddi çatlak verdik oluşur ve bunlar gerekli şeyler gizlemek için düşünmüyoruz. eşi hile olup olmadığını nasıl anlarım? Bu soru terk edemez - ortada. O hep birileri çağırır ve SMS mesaj yazabilir .... O alınması ve e-posta gönderme, internette oturan saatlerce .... telefonda konuşmak için, diğer odaya gider ve mobil cihaz nedense hep kapanır .... Bu kanıt yeterli değilse Ama - ihanetle maddi delil bulabilirsiniz. Gerçek kanıtlar, bu tür kocası davet edilmedi tiyatro, bir yabancıya ait mendil veya bilet. Sonraki - prezervatif veya doğum kontrol hapları da fazla kutuları.

Devam edeyim mi? Belki Yukarıdaki nedenler eşlerine birçok erkeğin şüphe uyandıracak oldukça yeterli var. Ve birisi için bu işaretler uzun inancı somutlaşan edilmiştir - uzun zamandır birinin kocası karısının onu aldattığını biliyor, ama ailesi ve aşkı uğruna bir ölçüde, sevilen bir kişinin ihaneti, hatta kafirlikle affetmeye hazırdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.