IlişkilerAldatma

Neden eşini değiştirmek ve kimin sorumlu olduğu?

Sadakatsizlik hep ihanet ve kişisel trajedi olarak algılanan. Ne olursa olsun bir çift tüm sopa için yeterli gücü ve arzuyu birlikte bulmak ve inşa etmek veya parçalanır olsun, zina acıyor. Ve ikisi de. "Eşleri değiştirmek neden" merak Erkekler tarafsız dünyada kadınları temsil edebiyat, sinema büyük eserler, bir örnek olarak yol açabilir. Bunlar organik olarak yetenekli ya fedakarane sevmek sadık değil "aşağılık kadın doğası", düşman aramaya başlayabilirsiniz. Ya görüntüleri temptress Lilith fahişe Messalina - vamp bir çeşit erkekleri boyun eğdiren ve kendi iradesini inkar. "Neden eşi değiştirmek" değil ve bu özellikle sendika aldatma yol açtı: Ama daha sık soru farklı konulmalıdır.

Diğer yanda "okları çevirmek" çok daha kolaydır. Genellikle temel temellerini anlamıyorum bilmeden kadınların psikolojisi, aldatılmış revolver şarj, kocalar ellerini kusmak (Ya kendilerini bu şekilde düşünün), eşi değiştirdi neden anlayamıyorum çünkü yazma lampoons. Onlar doğrusunu kendi arkadaşları saflığı, bütünlüğünü, müsamaha ve tüm ihtiyaçlarını, hem de tatmin yeteneği bekliyoruz seksi ve çekici. Ama - bir ölçüde, sadece kocası için. Ve aslında karısının değişim, bu onların sosyal statü, para, seks, falan meselesi daha somut ve daha aşağılarda inanıyoruz neden doğrusunu onlar, bilmeden. Bu yansımalar ve sonuçlar ise tamamen en önemli şeyi göz ardı edilir: aldatma genel olarak herhangi bir ilişki tatmini yoktur gerçekleşir. Sendika güçlü ve güvenilir olduğunu ve iki oluşturuldukları gibi hissediyorum sonra o birbirleri için, sadece değil psikolojik uyumluluk gereklidir. Ayrıca, hedeflere ortak bir vizyon, hayatın anlamını gerekir. Daha sık mali ve maddi ve psikolojik değil daha ortak ihtiyaçlarına odaklanmak gerekiyor ve. Eğer eşi hile, o genellikle evlilikte mutsuz hissediyor. Sürekli alay veya arkatasara bir ihtiyacı var. In-law da yangına körükle: "O bir bebek gibi üzerine koyacağız", "O bir aile sağlar bu." Ama biz insanlar düğüm ilişkilendirmek en önemli şey, unutabiliyor. Birbirlerine ve destek dikkat etmek keserler. Özellikle akut kadınlar tarafından hissedilir. erkekler genellikle cinsel çeşitlilik ihtiyacını kendi ihanetini haklı ise karısının değişimi, onlar, bir kural olarak, evlilik yeterli sevgi ve ilgi olmadığını gösteriyor neden çalışma. Bir eş ile bir ilişki içinde iletişim, sevgi, doğallıkla Akut eksikliği kabul ve dışarıdan onayına bakmak için ne onları yönlendirir.

Bu arada, Alfonso ve profesyonel ayartıcıların her türlü kullanarak konusunda yeteneklidir. Dikkat sadece onun onayı ve hayranlık içinde her kadının ihtiyacını bilerek, onlar ustaca mağdurun duyguları manipüle edebiliyoruz. kolay para için böyle bir araştırıcının yem için düşecek olan naif vay haline. Ama genellikle sonuç olarak evlilikte kadınların hayal kırıklığı ve, herhangi bir övgü olan duyarlılık, hatta o sadece oynadığını ona çarpıldı o kadar güçlü. Eşler genellikle duygusal nedenlerle değiştirin. Gerçekten seviyorsan Ve ancak eşlerinin, onların ilgi ve sevgi yeteneğine aldatma önlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.