IlişkilerAldatma

Ihanetten İhanet: sevilen bir intikamını almak ister?

Ölüm kadar korkunç hile inanılmaktadır. Geldiğinin yana güven, açıklık, sadakat iyi duygular ölür. Çoğu durumda, onlar sonsuza kadar gitmek ve bir ceset gibi, onları canlandırmak mümkün değildir. Özellikle acı güven telafi edilemez kaybı olur. erkek ve kadın onsuz imkansız arasındaki Ve eksiksiz ilişkiler devam etmektedir. Haini cezalandırmak için nasıl en iyi seçenektir - Maalesef bu ihanetten ihanetin ne demek karar edenler tarafından anlaşılmış değildir. genellikle zaten zor durumda şiddetlendirebilir döküntü kararları duyguların sıcağında.

ihanetten İhanet. Memnuniyet veya adil ceza?

olsun veya olmasın Yani ilk ihaneti ve ihanet işlediği biri gibi olmayı? Kesinlikle tüm kişilerarası ilişkiler alanında uzmanlar yanı sıra psikologlar söylüyorlar - hayır.

Neden, kendi görüşüne göre, zaten ihanet olarak korkunç bir şey kırıp olsa bile, bir ilişkide kabul edilemez ihanet ihanet? hiçbir yerde, bir yol hiçbir yerde bir yol - bu olduğu için. Sonuçta, aslında, haklı olarak her şeyden önce, kendi İntikamcıyı kazıyor, çukur, ilişkili intikam, bir sorudur. Böyle misilleme bile karşılama rahatlama hissetti, ve sonra hemen hemen tüm insanlar onun ne yaptığını pişman olması ilginçtir.

değiştirilen eşi

bugün zaten var sık sık olur. Daha önce ihanet sadece erkeklerin "ayrıcalıklı" olmasına rağmen. Cinsel özgürlük, klişe kırmak ve atılan pulları gerçeğine açtı üzere kadın aldatma aynı "normal" bir fenomen, hem de erkekler oldu.

Yani, aile içinde kötü bir küçük şey vardır: koca karısının onu aldattığını ve bir kez değişmiş olduğunu keşfeder. İyi onların özgüvenini ve erkek egosu etkilediğinden erkeklerin böyle bir ihanet Keskin'i algıladıkları olduğu bilinen bir gerçektir. Şeyler farklı ardından herkesi gidiyor. Bir şeyleri bir araya getirip evin bırakır veya ondan hain koyar. (Bu da nadir değildir) Başka boşanma dosyasına tehdit ve üçüncü affederler. İntikam karar edenler - aldatılmış kocalarının başka kategori yoktur. Yani - ihanetten ihanet. Onlara göre, bu doğrudur ve eşit düzeyde her iki tarafı da koyar - kimse slighted ve aşağılanmış hissediyor.

onlar karını değiştirmez Kim - o kadar önemli değildir. c ona kocası olduğu gibi ana şey eş, acı çekmesini ve acı çektirmek, intikam eylemi bildiğini. Genellikle bu tür Kocalar da zor bunu yapmak için, eş dost, kız kardeş veya ortak tanıdıkları seçildi.

ihanetten cezalandırdı

onlar o zaman eğer hala ilişkiyi sürdürmek, eylemin kendisi arkadaş veya eş kocası açıklar. Çok sık bu tür olaylardan sonra birlikte kalmasına rağmen sadece imkansızdır.

Ve ne adam hissediyor? Onlar memnuniyeti ve rahatlama hissediyor musunuz? Birçoğu onlar ne olup bittiğini hatırı almadıklarını itiraf. Tam tersine, işkence vicdan yansımasından sonra, bu tiksinti hissi vardı. karısının ihanetinden aşağılanma ve hakarete hissi o kadar her yerde ve uzakta gitti ... Ama her nasılsa cezalandırma gereklidir eşinin ihaneti? bağışlanma - ceza sadece biri olabilir.

ihanet kocası

fenomen tüm üyelerine normal ve kabul edilebilir - O kadar erkek çok eşli toplumumuzda meydana geldi. evli bir adam değiştirir gerçeği - Bu hatta bazıları zina tasvip, normaldir. eş bir "çift" yaşam nerede davalarına konuşmayalım: Bir "paralel" yedi veya daimi metresleri. İşte meşru eşi için herhangi sevgi ve bağlılık konusunda biz diğer insanların duyguları hakkında yanı sıra gidemez.

O kadar eşi kocasının aldatma öğrenilen bu oldu. Bu kaza veya kendisinin itiraf edip gerçekleşebilir. ihanet gerçeği ünlendi nasıl eşi günü, çok fazla bağlıdır. kocası karısının maceralarını bilmek izin gizlemek ve yok etmek için her şeyi denedik Örneğin, o, öfke korkusunu üzmek muhtemeldir. Kısacası, ona zarar vermez.

Başka bir şey, her şeyi itiraf karar hain eğer. Yani o ya eşi ile ayrılmak istiyor, ya dürüst bir adam ve çok değerlerle eşi ile ilişkisi olarak gelir. Sonuçta, o ikisi arasında sevgi insanlar sırlar ve yalanlar olamayacağını anlar.

Kocamı değiştirin geri ya da değil?

bakılmaksızın değiştirilmiş kocası kiminle ve neden bu da Stoi yapmak. Gücenmiş kadın nedeniyle duygu çok yetenekli, ama bu sorunu çözmez.

Eşi ihanet intikamını alır ve aynısını yapmaya karar verdi. onların önemi bulunuyor ve içerik kocası yaptım aslında eşdeğerdir, çünkü onun hareket bahane içindir. Ne kadını karar? Bu arife özellikle bar karşılamak kiminle arkadaş, iş arkadaşlarının birinden veya hatta bir yabancıya seks sunmak zorundadır. Evet, ihanet ki intikam hissetmek belki gurur onların tazminat alacaksınız. Ama böyle bir eylemin ahlaki ve manevi tatmini getirmek asla.

Neden intikam almak istiyorsun

ihanet şok yaşamış insanlar, böyle bir durumda nasıl davranması bilmiyorum. Sadece hiç kimse hak etmez böyle ilerleyecek - tüm umut oral seks ait Sia acı fincan söyledi.

ihanet düşer ve hayattan kırıldığında, çok az sayıda yapılması gerektiğini hayal. Sonuçta, her nasılsa, işe yemek ve uyku, son olarak, sadece var olma gidin devam etmeli. Onlar açık savunma mekanizması vatana ihanet gelişine dramatik değişti onların gerçekte, yaşanırken süreçlerin.

Bu nedenle, birçok kişi aldattı ve onlar için bu durumdan en iyi yolu "yanıt" ihanet olduğuna karar. Hatta onlar, onlar sakıncası olmadığına karar ve zihin, bu basitçe belirli bir duygusal durumu sırasında "kapalı". Şu anda, insan ruhunun kesinlikle başka mekanizmalar vardır.

Biz bu noktada ne yaptıklarını bilmiyorum söyleyebiliriz. Bir adamın Aşağılama ihanet kafamda başka veya başkalarıyla ikinci yarıyı ihanetten en iğrenç sahne çizilmiş. kocası veya karısı ihaneti intikamını almak - kendilerini izole etmek ve bu kabustan kendilerini korumak için, zihin yardımsever ona sadece "doğru" yol sunar.

İhanet ve af - uyumlu şeyler

Basitçe yanlış eş can, daha önce iki adam arasında ise sevgi ve içten sevgi ve güven duyguları. Aslında ihanet ihanet olduğunu - anlaşmazlık. Birisi böyle duyguların varlığında prensipte ihanet olamayacağını diyebilirsiniz ama öyle değil. Herkes mutlu yaşamak ve bir gün içinde ölmek istemez, ama biz - bazen zayıf gerçek insanlar.

Ama kocası uzun ona dikti etti obsesif meslektaşları, tanıdıkları, cazibesine yenik olabilir. Buna ek olarak, "sola yürüyüş" çoğu alkolün etkisi altında meydana gelen, (evden), kurumsal partilerde bir iş gezisi. Ama kocası karısını az sevmez ki - sadece oldu ve kendisi bu lanetin olacak. Bu ilişkiler ve ailenin ölüme neden olabilir Elbette, böyle bir durumda, çok büyük bir hata olur kocasını aldattığı için ihanet cevaplamak için.

içtenlikle "iş" leri tövbe çünkü Koca, o bu bir daha olmayacak emin olduğunu ve zinayı ölümcül hata ve bir kazaydı. o aldatma için af isterse, intikam kesinlikle değil. eşi açıksa eşlerin ilişkilerini sürdürmek için olası değildir iken, gidecek.

Nerede intikamdır, ya da her ne yerine gelir

Yukarıda belirtildiği gibi, başka bir iş ortağıyla cinsiyet, sevilen bir kişinin ihaneti, yıkım, kendini nefret ve boşluk duyguları ancak hiçbir şey için bir intikam olarak kullanılır, çalışmaz. Bu, bu adımı atmaya karar vermişti özellikle akut hissediyorum kadındır.

Bir eşin yaptığı ayaklar altına duyguları intikamını almak amacıyla değiştirmeye karar sonrasında neredeyse tüm aileler paramparça bir gerçeği dile İstatistik ve çeşitli çalışmalar. suçlarlar ve nasıl daha olmayacak bu herkesi kurşun devam etmek kimin - Bir tane, sonra başka ihanet ve zaman ikisi de hala bunu düzeltmek için bir şans var.

Aksi takdirde, imha neredeyse imkansız olacak durdurun. Tabii ki, orada karşılıklı değişimler ilişkileri kırmak ve üzerinde yaşamaya devam etmedi sonra, çiftler vardır, ama bunlar çok az. Kural olarak, bu tür insanları bir araya geleceği yok. Bu ihanetten ödeme olduğunu.

olsun veya olmasın yüzden sevilen bir ihanet intikamını almak için?

duygusal basitçe kârsız olduğu için bile değmez. Sonuçta, ihanet adam haine üzerinde ahlaki hakkı ve avantajdır. Bu da, ilişkiyi sürdürmek için ve aile onları tatmin etmek için her şeyi yapacağız. Başka bir deyişle, "suçu yıkanmak." olacak Bu, en önemlisi dikkat ve bakım çok sunar ve restoran için hiçbir sebep, seyahat, davetler için çiçekler ve. Bu intikam almaya cesaret ve onun diğer yarısı aynı yaparsanız bütün bir adam, kendini mahrum olduğunu. Önce, o (o ondan daha iyi değil çıkıyor, yani), ve ikinci olarak, yukarıdaki avantajları kendini mahrum aynı seviyede ona kendini koyar. Ama en önemlisi, ailesini korumak için gerçeğin şansı ortadan kaldırır: sonuçta nereye hem varlığı imkansız değiştirebilir.

Sadece değiştirebilir

Birçok kişi aldatma ve ihanet affet mümkün ve gerekli olup olmadığını sormak? Kesinlikle evet, eğer irade ve arzudur. Onları kurtaran bazı küçük bir şans en azından varsa Sen, ilişkiyi yok asla. kolaydır, ancak yeni bir çok daha zor inşa etmek - şaşmamak onlar mola söylüyorlar.

Yapabileceğiniz tek şey - anlamak ve ne kadar zor, affetmektir. o zaman, belki bir kez bile, ve daha sonra, çok keskin ağrı geçecek ya da hafif köreltilmiş. Psikologlar bile bu kelimelerin sonra, hızla affetmek gerekli olmadığını tavsiye: "Ben ihanetten üzgünüm" Geçersiz (ya da yanlış) af değerini gerçekleştirmek için, acı çekmemeli. ona almak kolay Aksi halde, bu değer yitirmesine ve tekrar ve tekrar değişeceğini sürpriz olacaktır. bu kadar çabuk ve kolay bir şekilde ilk kez affedilebilir, belki de ikinci kez mal olacak?

Tabii ki, hayatında böyle durumlar yaşamış aileler var. Kaydet ilişki yükselterek ve gelecekte bu konunun anma üzerinde en önemlisi yasağı onlara bağışlanma yardımcı oldu ve. Kullanıcılar her şeyi unutmak ve hareket kabul ederler. Ve yıllardır bu kadar mutlu yaşarlar. Ancak yapılan çalışmalar sonuna kadar bu hikayeyi böylece kimse teneke unutmak olduğunu göstermektedir. O sana ihanet kişi görmek her gün yapmak için zihinsel ve duygusal gücü çok zaman alır ve aynı zamanda aralarındaki ilişkiyi yeniden denemek için.

Aşk her şeyi affeder

Sevilen birinin ihaneti intikamını artık, çünkü o - favori. Kelime "ihanet", "İntikam" - Bu sevgi duygusu ile uyumsuz şeylerdir. Seven biri yollar ve zarar vermek imkansızdır. Onlar sevince, her şeyi mazur görülebilir söylüyorlar. Ve çünkü farkındalık çok daha kötü onun ihanet, aldatma ve ihanetin daha sevilen bir kişinin kaybı, doğru.

Eğer sadece ayırmak için daha iyidir, yapamam. Ve nöbetleri ve skandallar olmadan ve kafa ile yüksek tuttu. iade edilmemesi sevilen bir ama öz saygı sonsuza kaybedilebilir: Ve başkasının yatağında "run", sadece gerekmez, aldığı yaralardan dolayı tazminat alabilmek için. Değer mi? Yine de, herkes kendisi için karar verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.