Yayınlar ve yazma makaleleriŞiir

Yuriy Egorov: biyografi, yaratıcılık ve iyi şiirler

şair Bilindiği çok az Yuriya Egorova biyografisi, ancak bazı bilgilerin Hakkında mevcuttur.

Kısa biyografi Yuriya Egorova

Şair Yuriy Egorov Moskova'da Mayıs 26, 1962 doğdu. N. K. Krupskoy adına Moskova Bölge Pedagoji Enstitüsü'nden Yüksek öğretim şair. üniversite, Yuriy Egorov öğretim faaliyetlerinde hayatının en tarihsel fakültesi mezun olmak. 2010 yılında belediye seçmeli ofisinde çalıştı.

Yuri şiirsel etkinlik, 2008 yılında başlar, sonra 2012 yılında şair aniden kaybolur ve yeni ürün yayınlanmayacak. Buna ek olarak, şair ve şiirlerine hakkında tüm bilgileri yazarı kaybolması ile birlikte sadece Internet kaybolur.

ruh için çalışır

Çok garip bir gerçektir şiir ilgi nedeniyle verilen değil, fantastik-takma (yazarın takma) olmasıdır. sık sık internette yaptığı çalışmalarla karşı karşıya olmasına rağmen, elbette eserinde, Yuriy Egorov özellikle popüler değil ama fanlar, mevcuttur.

Şiirlerinde değerlendirmeleri okumak, sık sık olumsuz görüş görebilirsiniz hangi yöne ve ışıltı ifade "işin aptal ritim", "tek heceli tekerlemeler" de "içeriğinde çok sıradan kelimeler." Ama günah oranıdır: eserlerinde şair şiir tekerleme farklı türde kullanır - karşılamak ve çapraz ve ilgili ve iç ve dış edebilirsiniz.

Ancak bu şiirleri Egorova güzelliği: basitliği için, herkes için anlaşılması kolaydır nedeniyle. Sonuçta, güzellik yaratmak amacıyla, karmaşık desen oluşturmak için gerekli değildir. Güzellik sadelik yatıyor.

ozan Yuriya Egorova şiir duygusu ile doldurulur; onlar şair hakkında çok fazla şeyden daha söylemek mümkün. Çalışmaları dolu metaforlar, kişileştirilmesiyle, sıfatları, benzetmeler. Yazar, gerçi bir paralel evren, bütün harika romantizm ve parlak renklerde, secdede olduğunu. lirik şiir birçok şairin çalışmalarında mevcut olmasına rağmen, ana teması tuhaf gülümseme üzüntü içinde, hoş bir melankoli içine daldığı okuyucuyu çalıştığı kadın için dayanılmaz özlem oldu.

Aşk hakkında pek çok güzel sözler

Şiirleri çok konuşmak ve uzun süre, sadece Egorov'un en ünlü eserlerinden bazıları bir örnek vermek daha iyidir. Yuriya Egorova bir kadın, hassasiyet ve endişe dolu olan ürüne sadık ayetidir

Vitrininize -
kar fırtınası
Kar gevreği bütün gece
sinek
Yalan edilir ve ısı
yatak
Ve karanlıkta kolaydır
Rüya.

Eğer şairin bahar - bu üzüntü ve duyguların zamanı - ilham ve, sonbahar yerden kaldırabilir bu harika duygu zamanı. Tıpkı diğer yazarlar, şair gibi, Yuri Egorov onların aşk hakkında, duyguları hakkında yazdı. O zor anlarda onun ruh olarak değişir iç durumunu ve doğayı karşılaştırmak başardı.

Neden ağlıyorsun, sonbahar ışık,
Bu yağmur şiddetle sonra bırakır?

Şiirleri karşılıklılık adama o kadar gereklidir üzüntü, ihale duygu, örülü. Buna rağmen, hat derin depresyonda sürücü yok, ama tam tersine, bize sevgi gibi yüksek bir duygu düşünmeye zorlar.

Şiirleri şaşırtıcı popülerlik, ama birkaç kişi tanıdıklarınızı bu güzel kelimelerin yazar ...

Hadi ... Sen sonsuzluk aldatmak?

Kendinizi bana aşık olmasına izin ver ...

tensel ve sözlerinin penetrasyon olarak! Yürekten onların önünü açmak ve ruhunuza dokunacak!

lirik şairi İnanılmaz özellikleri

Yuriya Egorova eserleri ilişkin bilgi aldı, biz yetenekli bir insanın doğası hakkında bazı sonuçlara varmak ve hatta bir paradoks kaydetti: bütün ruhsal ızdırap rağmen o harika bir şey olarak kendini algılamaya başardı. sevgisi şiir anlamını araştırılacağı, bunu kendisi kendi görüş ne kadar düşük görebilirsiniz. Bu yüzden Egorov önemli biri olarak kendimle ilgili yazmayı başardı garip görünüyor.

bazı eserlerinin, o ve, ilk, orta tutamayan, aptal kendisini aramak diğerlerinde mutluluğu tutmaya çalışır, şimdi bilinecek insanlar tarafından hatırlanacak bir adam olarak ve uzun yıllar sonra kendini yazdı. Ve o gerçekten haklıydı - şiirleri büyük ve yazarın yaratıcılığı ile tanışmış olanlar, bütün eserlerinde mevcut olan hece, kayıtsız kalmayacaktır ve duyu şair Yuriy Egorov her kelimenin içine koyar söyledi.

... Ben buldum yüz yıl
Birinin küçük bir dairede bir kitap.

Diğer ayetler Egorova: her satırda sihirli

Ama aşk şiir yanında Yuri Pavlovich özel bir ruh hali yeniden olabilir şiirler yazmış ve. O yeni yıl arifesinde yazdığı Hattı, okuyucu batırılır kış havasında, geçmiş için bir acı nostalji, konfor için inanılmaz özlemi neden olur. Şöyle diyordu:

Frost hava kolalı,
Kar parıldıyor ve gıcırtıları,
Ve rahat yatak odası sessizce
Şehriniz uyuyor.

hemen zihninde, şömine yakın bir Sevdiğine ve giyinmiş renkli ağacın varlığını yanan ateş, pencerenin dışında ocağın sıcaklığını kar büyük gevreği görünür. olağandışı metaforlar, kişileştirilmesiyle ve sıfatları ile bu yılbaşı atmosferi romantik Yuriy Egorov oluşturur.

Masalcı: büyülemek olabilir ayetler

Egorov takma "rüya-nick" altında çalıştı. Ve aslında, çünkü tüm şiirlerinin bir takma bir peri masalı gibidir oldu - Vücut titreten çalıştırmak yoluyla eserlerini okurken bu kadar sık sık ruh etkiler. Yuriy Egorov başardı nasıl eserinde en şaşırtıcı şey onun şiirlerinde karakterlerin duyguları tarif eder. olması mümkündür - Aynı zamanda üzgün ve sıcak ve neşe karşılama hissetmek? Belki sadece muhteşem, büyülü şiirler Egorova göz atın.

Birçok güzel kreasyonlar Jüri müzik seti gerçeğini dikkati çekiyor. onun yarattıkları çizgileri her okuyucuda umut ilham ve hala yazarlar, sanatçılar ve besteciler için bir ilham kaynağı bulunmaktadır.

aşktan Güzel "peri masalı"

Eserlerinin çoğu hareketli biri "for Two Hikayesi" dir. dünyanın algı incelik, sevilen bir için özel bir özlem - Yuri kadın şair Kseniey Arhipovoy ile işbirliği yazılmış "Two Hikayeleri", satır tüm bu iletmek başardı, ve Vladimir Buslaeva tarafından müzik eşliğinde bir süre sonra:

Ve yeryüzündeki kış oldu, orman kristal çaldı ...
Bir gülümseme ile, pencerenin önünde üzgün, yorgun büyücü
Ben füme ve küçük prensesler hakkında masalları yazmış,
Ve bu hikayeleri (bazen) insanlarda gerçek oldu.

Ama repertuarında "Two Öyküleri" ötesine Egorova ve diğer birçok ruhsal şiirler oldu. onun "masal" bir başkasında, şöyle yazdı:

Ruhum kemancı, son notu - cümle

Bana bir bıçak bıçak gibi yay dokunun.

işin Yuriya Egorova genel sonucu

Şiirleri insan ruhunun en derin dizeleri dokunma Yuriy Egorov, o yaratıcı yazılı meslektaşları gibi, bu tür geniş popülerlik almamış olsa bile, gerçek bir şairdi. Ancak, şimdi insanlar okuduğunuz Egorova, kimin ezberlemiş şiirler gerçekten canlı yazar diyoruz ne yazık ki, her yazar yeniden uzaktır, özel bir atmosfer oluşturabilir. Zaten literatüründe bugün böyle "başarısızlık" ve "yanlış" Modern şairler popülerlik kazanmaktadır.

Eserleri hayatında hayal kırıklığı olmuştur ve mutlu sona inanmıyor olanlar umut ve güven ilham veriyor. Yuriya Egorova şiirlerini okuduktan sonra kalan Yani parlak izlenim, her okuyucu zihinsel dengesizlik anlarında barış ve huzur getirir. Çalışmaları tüm sıkıntılar ve başarısızlıklar aynı öfke ve umutsuzluk ile algılanan olmayacak, böylece şeylerin görünümünü değiştirmek için gerçekten edebiliyoruz. Yuriy Egorov ne yazık ki, uzun bir süre almadı, tanınması ve bunlara saygı, kazanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.