Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl bir kart özgün çizmek için?

Ne kadar güzel ... Hayır, okumaz muktedir, ama aynı zamanda kesinlikle gerekli olduğunu ve çizmek. Hayal olan bir kişi bir şey tabidir: Eğer, en sıkıcı iç dönüştürebilir çocukları eğlendirmek ve arkadaşlarıyla eğlenmek için, parlak bir görüntü oluşturmak için. yaratıcılık en yaygın eğitim süreci gerektirir olarak çünkü bu yeteneği olmadan Çocuklar, yapamaz! Size tarihine literatüre, antik çarpıcı tablolar yeniden oluşturmanız gerekir - fizik çalışmalarını göstermek için - Dünyada meydana gelen süreçleri göstermektedir. Bir okul inisiyatif manzara yanı sıra doğal alanların sakinlerini tasvir Eğer kontur haritalarında doldurmak için gereken önemli çaba ve coğrafya, Gerektirir ... Ama, de ki: poster, dekorasyonlar! Eğer Rusya gününde bir poster "Maça Kızı" ya da "Gelin" koymak ya da başka çizmek Ve eğer, bir kart nasıl çizileceğini öğrenmek devre alanının olsun veya oynama güverte ihtiyaç kesinlikle olacak. Bu, bugün ilan edildi ve tartışılacaktır.

Onun güverte

şirket kartları, "Mafya", "aptal" oynamak istedi, hatta bir şey olduğunu düşünün. Ama kartları kendileri taraftan yoktur. Nasıl bir oyun kartı çizmek için? Beş dakika içinde, öğrenmeye olası değildir. Ancak, kendisi yalnızca ihtiyaç duyduğunuz rol belirtmek "Mafya", oynamak, özellikle kağıt aynı parçaları kesip onları giriş yapabilirsiniz. Sen hazırlayıp "rol" arkadaşlarına gitmek veya herhangi bir kamusal kişilerde edecek kendi güverte oluşturabilirsiniz. Doğal olarak, bir bilgisayarda yapmak daha iyidir. en eğlenceli resimler seçmeyi deneyin.

farklı Dünya

Nedenle, bilmiyorum tüm gezegeni çizmek gerekiyor ve nasıl çizmek için bir dünya haritası doğru olduğunu olmuyor. Sen iyi eski izleme kağıdı kullanabilirsiniz. Ama bizim ve basılı kopya hiçbir faydası coğrafi doğruluğu değil, yaratıcı olmak eğer. İlk olarak, ne olduğunu belirlemek geometrik şekiller ayrı bir devlet gerekiyorsa, bir kıta veya ülke gibi. Sonra, diyelim ki, bir daire ya da Güney Amerika'ya Antartika'ya bir üçgen çizin. Ve sonra kıtaların düzenli hatlarını "oyma". Veya, aksine gerekli dorisovyvat hatta. Bir rakam sınırlı değilse, bir kıta veya ülke çevreler oluşturabilirsiniz. Sonra tek bir çizgi ile bunları birleştirmek ve hatlarını belirtin. Nasıl haritamızı boyayabilirsiniz? geometrik desen seçmeyi deneyin. Veya her ülkenin renkler onun bayrağını ya da nasıl biri ünlü boya. Bu tür yöntemler gezginler için kötü değildir.

Geniş benim anavatanı

Sen aslen Rusya'nın bir harita çizmek için biliyorum? uzakta devletten alamaz hiçbir şey katma, - Bir coğrafya ile iddia edemez. Yukarıda açıklanan yöntemi kullanmak ve ülkenin yaklaşık şeklin anahat bölmek. Ama bu sadece siluet olduğunu. Burada, tabii ki, daha kolay karttan kopyalandı. Ama çok ilginç var? Evet, ve bu bütün Rus ruh göstermez. aşağıdaki yöntemi kullanmayı deneyin. tam olarak harita çizmek için nasıl bilmiyorum, yoksa silüet tasvir olamazdı, o zaman yazıcınızda çıktısını. sen, sınır bölgelerini terk edebilir istiyorlarsa, bize gerekebilir. balık ve havyar, Soçi - - böyle Kamçatka gibi, size ilişkili olduğundan Sonra ülkenin bir bölümünü boya deniz veya Olimpiyatlar, tayga kontrol, elmas, Kazaklar, yeterince bu fantezi anda Kremlin, köprüler, dağlar, nehirler ....

kentsel orman

Eğer kendi Beş parmak gibi şehir bilmek bile, o zaman akşam ziyaretler aynı soru işareti olmaktadır: Sonuçta, zaten tanıdık ve tanıdık "Nerede, akşam gitmek" ve burada ve atış açın. Mükemmel bir fırsat şehir dolaşmak - yerli orman harita çizimi. Birçok ilginç yerler kimin bulacağını görmek için arkadaşlarınızla rekabet edebilir. Örneğin, bir kafede lezzetli kekler sunmaktadır. Ve bu dükkanda daima stokları bulunmaktadır. Ve gerçek bir yazar orada yaşıyor. Sen gözlerindeki yerini değiştirmek için nasıl göreceksiniz! Şehrin bitmiş bir model olarak harita üzerinde yapabilirsiniz ve kendiniz çizmek için. küçük kasaba eğer, mega kent bir kart çizerken Bu kadar zor değil. Bir tematik düzeni oluşturabilirsiniz: En eşcinsel insanlar, çok iyi satıcıları, en ilginç tatil.

korsanlar hazineler

hazine bulmak için - Birçok çocuk, amacı müthiş heyecan verici bir oyun, oynarken eminim. kuralları hatırla Her notlar yazın - bir ipucu nerede sonrakini bulmak için. Genellikle bu ipuçları ve bulmaca kendilerini çok ilginçtir. Yani yavaş yavaş hazineleri taşındı. Benzer şekilde, çocukların oyun sunabilir. Oyunda yeni bir stok girebilirsiniz: gizli iş sonraki aşamaya geçmek için yeri işaretlemek için haçlar korsan hazinesi, haritasını. Nasıl hazine bulmak için bir harita çizmek için? Yani, önce biz çok kağıt hazırlayın. Bu yeterince yoğun olmalıdır. Bir çay veya kahve hazırlayın ve içecek bizim yaprak ıslatmak. Oldukça eski ve gizemli olana kadar, sadece biraz bekleyin. Sonra haritamızı kurutun. Sonra onları pürüzsüz hale getirmek için kenarlarda biraz yaprak bronzlaşmak. İşte bu kadar! Artık bir harita çizebilir. O, tabii ki, hayır, topografik olarak doğru olmamalıdır. Sadece düzeni ise oldukça açıktır. Çocukların bir okyanus olarak onu tasvir bir nehir var anneannem, Köyde oynuyorsanız. büyük ağaç - altın zincirler ve tüm görevli ile örneğin yüz yıllık meşe,. Daha sonra harita üzerinde, hayvanlar gibi şekilli böyle çalılar gibi nesneler, hayvanlar çizmek edin. Bu tür etkinlikler çocuklara hem de yetişkinlere sadece gibi olacaktır. Şimdi bir kart nasıl çizileceğini biliyoruz, farklı durumlarda gerekli olabilir. Bunlar dünya hakkında bilgi ve kendi başarı kartı olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.