GüzellikBakım ürünleri

Parfüm Paco Rabanne Olympia: yorum ve açıklama

Parfüm - kadın güzellik uzmanı vazgeçilmez bir unsur. Yani lezzet tamamlar ve görüntüyü tamamlar. parfüm kokusu büyüleyecek ve her erkeği akla getirmek yapabiliyor. Ama biz seçip sizin için doğru parfüm bulmak mümkün olmalıdır. Şimdi parfüm Paco Rabanne Olympia, referansları ve kısa bir açıklama bak.

Markanın Kısa Tarihi

Asıl adı Paco Rabanne - Francisco Rabanedo ve Cuervo. O 1934 yılında İspanya'da doğdu. Paco babası ölünce, çocuk ve ailesi Fransa'ya taşındı. Orada Sanat Okulu'nda mimar olmak çalışmaya gitti. para kazanmak için, bu nedenle, onun çalışmaları için zordu ödeme Paco ünlü tasarımcı Karl Balenciaga ile çalışmaya başladı. İlk başta, o çeşitli düğmeler ve süslemeleri yapan ve daha sonra hareket kemer, çanta üzerinde ve daha fazlası. Mezun olduktan sonra, genç adam hala meslekte işe yaramadı.

1966 yılında, Paco Rabanne ilk kez dünyayı giysilerden oluşan bir koleksiyon gösterdi. Başlıca özelliği kumaş ve plastik ve metalden yapılmış değil idi. Fransız kamu Paco modaya böyle cesur bir yaklaşımla öfkelendirdi. Ama daha fazla insan halk bütün sıradışı ve özgün sever, çünkü bu çılgın tasarımcı tartışmaya başladı.

başkaları tarafından takip ilk koleksiyonunu ardından. Onlar da onun gariplik insanları şaşırttı. Paco Rabanne asla deneme durdu ve kağıt, cam, metal giysiler üretmeye devam etti. Onun hayal gücü her zaman daha ortaya koymaktadır, inanılmaz yaratıcı bir insandı. giyim özgünlük ve gariplikleri rağmen, hala kadınlığın unsurları ve iş tarzı bile katıldı unsurlarını yansıttı.

Paco Rabanne ama moda durdurmak ve tatlar dünyayı okumaya başladı ve kokular vermedi. Ve burada onunla bir karşılaştırılamaz olduğunu. Yarattığı tüm tatlar, benzersiz ve eşsiz. Paco satışına başladı ilk parfüm, (1969) Calandre oldu. Ve en kadınları bırakmış yorum bunlardan Paco Rabanne Olympia, dahil yanlarında kokular, bir efsane ve bir çok kız bir rüya haline geldi. Paco Rabanne kadınlar hem de erkekler için parfüm başlattı unutulmamalıdır. Erkekler kokular az popülerdir.

Paco Rabanne parfüm Olympia: Ürün

Yeni parfüm Paco Rabanne 2015 yılında yayınladı. Bu doğu esintileri taşıyan kadınlar için ilgi çekici ve sıradışı bir parfüm. Parfüm Paco Rabanne Olympia - 2013 yılında serbest bırakıldı erkek ürünün Invictus, bir çift bir tür. Her iki koku itibaren macera ve kazanmak için arzu ruhunu doğar. parfüm şişeleri görüntüsü bile sporlarında zaferlerden konuşur.

Şişe, bir erkek tipi su bardağı sahiptir ve dişi parfüm defne çelenk bir formu vardır. imkansız Olympia koku parfüm, hissetmek gerçeklik ve kurgu arasındaki çizgiyi hissetmek. Zephyr deniz dalgalarının, bal yasemin yaprakları, tatlı ve yumuşak vanilya taze notlar içermektedir. Bütün her geçen dakika daha fazla ortaya çarpıcı, benzersiz bir koku yaratmak için birleştirir.

Paco Rabanne Olympia: pozitif yorumlar

Olympia ruhları denedi Birçok kadın, bir yorum yapmış. Pozitif yorum daha fazlasına. En önemlisi, ünlü kadınlar - direnç ruhları olduğunu. Bu sadece tuvalet suyu, yani parfümeri değil. Direnç tadım etkiler. koku 12-14 saat sürer. Hoş bir koku iz bırakır. koku kızlarla Çok memnun yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve aynı şekerli tat tutmaz. Bir diğer olumlu yönü birçok kadının kalbini kazandı şişe, alışılmadık bir tasarım. Alıcılar bu koku soğuk sezon için mükemmel olduğunu söyledi. hesaba tüm yorumları ve alkollü açıklamaları alırsak, biz bu koku tatlı kokulu notları ile mutluyuz o kızlardan için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

parfümler Paco Rabanne Olympia hakkında olumsuz yorumlar

Tabii ki, ruhları son derece bireysel bir yaklaşım gerekir. farklı tatlar gibi farklı insanlar. Bazı kızlar onlar için koku çok şekerli ve hatta tıkalı olduğunu söylüyorlar. Birçok kadın sadece bir kaç damla kullanılmış olmasına rağmen o, çok fazla öyle görünüyor ki, parfüm bu zenginliğini kutluyoruz. Ancak, Paco Rabanne Olympia sahiptir, ana dezavantajı, - fiyatı. Bu ruhlar gerçekten pahalıdır, ama bu lezzet ise ve gerçekten sevdiğiniz ve uyan, o zaman ödeyebilirsiniz olduğunu. Ukrayna'da, ruhları 80 ml yaklaşık 2 bin Grivnası maliyet. Rusya'da, aynı miktar yaklaşık 5000 ruble satın alabilirsiniz.

satın alma değil temel nedeni fiyat Parfüm Paco Rabanne Olympia, hala çok popüler oldu. Birçok kadın favori lezzet için herhangi bir para ödemek istediğiniz.

Demek ki, parfüm Paco Rabanne Olympia baktı onlara, bir açıklama ve fiyat hakkında inceler. o size kalmış - Herkes kendi beğeni ve sevdikleri kokuları, bu yüzden satın ya da değil vardır. Ama hayatında yapmak istiyorsanız yeni bir şey, risk ve Paco Rabanne yeni parfüm denemektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.