OtomobilArabalar

Yepyeni Kia Opirus

Yeni Kia Opirus satışına Kabul herkes için biraz beklenmedik oldu. Böyle bir reaksiyon için temel nedeni öncesi tanıtım ve bilgi eksikliği oldu. Buna rağmen, yenilik oldukça sıcak algılanmıştır. Harici olarak, bunu daha prezentabl hale gelmiştir. Bir önceki nesil araba aşina O insanlar, içinde yeni ve ilginç bir sürü bulacaksınız. Ama bunun temsil hakkına sahip olmayanlar, kesinlikle Koreli üretimin iş elit bir temsilci ile uygun olması gerekir.

Bir önceki nesil modeli nedeniyle itici olağanüstü görünümüne çok popülerlik yoktu. Bu nedenle üreticiler böcek çalışmaları yaptık ne bir alıcı bulmak yardımcı araç için çeşitli küresel pazarlarda Kia Opirus yeni nesil.

Biz nasıl tasarımcılar ve mühendisler yeni bir model üzerinde çalıştık. Eski sürümde On bir kalkan şekilli krom kaplı andıran ızgara ve kafa optik. Zaten belirtildiği uzmanlar gibi, yerleşim baş optik araba Mercedes-Benz E-Class oldu birine çok benzer. Eğer dikiz aynasından arabaya fark kaydıyla, Alman modeli ile karıştırmayın olasıdır!

Kia Opirus yeni nesil hem içinde hem de dışında, çok yüksek kalitede yapılır. İç istenmeyen kokuları olsun asla. Otomatik aktif karbon filtresi nedeniyle bir devridaim modunda gerçeğine kirli hava ile baş edebiliyor.

Biraz grimsi bakarken Salon kendisi herhangi fırfırlar tasarım fikirleri etkilemez. Ama kabin sakinlerinin konaklayabilir kolaylığını dikkati çekiyor. Merkezi panel gümüş plastik ve ahşaptan yapılmıştır. Dikkate değer olan pano, en önemlisi güzel bir manzara olduğunu ve - gelmiştir bilgilendirici.

Proud, avantajları veya bir Kia Opirus ferah bir bagaj bölmesi olduğunu. Kolayca kabin içinde yolcu halel getirmeksizin, çamaşır makinesi barındırabilir.

Yolda, bunun otomatik vitese sahip olmasına rağmen iyiydi. 100 km / saat kadar ve 7,5 saniyede hızlandırır ve 266 hp maksimum güç kabin içine bir araba güçlü motor gürültüsü kaputunun altında çok zayıf olur rağmen. 20 litre - kılavuzuna geçildiğinde Tüketim modu "otomatik" olarak 11 litre olan tahrik ve zaman. oldukça kötü, ve o ve diğer gösterge - 3778 kübik santimetov bir motor kapasitesi için.

Çevik Kia Opirus adlandırılamaz. Hepsinden önemlisi, o düz bir çizgide hissediyor. Koreliler Avrupa rakipleri "kan, yağma" bir rahat ve hızlı bir araba yarattık, başardık. Çok Kia Opirus gibi. hepsi değilse çoğunluğun Yorumlar, araba sahipleri bunu doğrulamaktadır.

güvenlik üreticileri, sürücü, aynı zamanda yolculara sadece Mutlu ve sorumlu bir tutum. Tüm mevcut Avrupa standartları ve gereksinimlerini karşılamaktadır. Genelde, Kia Opirus, fiyat doğrudan rakip çok daha azdır, çok başarılı oldu. Özellikle biz başarısız bir modeli platformunda oluşturulduğunu hatırlamıyorsam. Muhtemelen, kimse böyle başarılı bir dönüş bekleniyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.