OtomobilArabalar

Ford Escape: Amca Henry miras

Bu makine - «Kuga» ve «Explorer» arasında çapraz değil, performans ve tasarımda ve fiyat için. Ancak, Ford "Lexus" ve "Land Rover" gibi yaramaz ekonomik geçitler gelen rekabete dayanamaz saygınlıkla Escape, bu ülke gezileri ve büyük ailelerin babaların amatörler için ufuklar açıyor.

Kentsel otlaklar ile ilgili olarak, demir atı Ford Escape onun 4480 mm long ve genişliğinde 1845 mm için oldukça manevra. vagonlar - Ancak, kayda değer yerden yükseklik göz önüne alındığında, ben, SUV sınıfına bu modeli dahil etmek kesin olmak istiyorum.

Limited ve XTL - isme herhangi önekleri olmadan Olağan "Escape" iki tam sahiptir. Her model potansiyel 145 "at" gizleme 2.3 litre motora göre daha kuvvetli yer alır. sürüklenmeye tehdidine rağmen kutusu otomatik gömülür.

iyi huylu ışıklar, çok büyük tekerlek aletleri ve ekranların algı için kesinlikle mevcuttur: Bu arada, Ford Escape ayak ucu oldukça düşüktür ve küçük çocukların iniş için uygundur, ancak, ve tasarım kendisi besbelli genç sürücülerin memnun edecek vermesinin cesaret verici. Sürücü uygulama gerekecektir boyutlu iç radyo anahtarlama rağmen - düğmeleri uzakta yer almaktadır. Ama biz yoldayız müzik dinlemek için gitmiyor? sert süspansiyon ile bu demir canavar bir sefere güvenle ve - Tek tek, çentikler sahiplerinin bir demet değerlendirmek zorundadır küçük öğeler turist, mutfak eşyaları, aletleri için cepler.

iniş kolaylık gelince, koltukları aynı zamanda doğruldu seçkin% 100 ergonomik, değildir ve arka sıra tüm sırtlığı ayarlamak için fırsat yoksun. Ama almak yönetmek - ve yalıtım bir uçak gibi olduğu için, şekerleme yapabilir ve imrenilecek pencerelerden görünümü. Yani aynalarda sadece bu değil.

Ford Escape hız demişken, acele unutmak istiyorum: kutunun AT orada hızlanma ve bu tür böylece, 4 aşamadan ile donatılmıştır - ancak tamamen yersiz olduğunu ve alabilir sollama. Bir tuşa dokunarak kolayca dört çeker dahil değil, aynı zamanda güçlü bir tırmanma egzersiz değil: bir süspansiyon.

Bugünün SUV bagaj iyi bir miktar taşıma için tasarlanmıştır: 934 litre - bu sadece (1792 litre onlarla) katlanmış arka koltuklar yoktur. Sevinin ve yakıt ekonomisi ve fiyat. Çabuk, koleksiyoncular: - bu yüzden bir yıl kemer en fazla 25 000 otomobil kapalı Ford melezi yakında çıkışını durdurur Escape derler. Bu değişikliğin avantajları nelerdir? Neredeyse hiç ağırlık farkı artı 136 kg özellikle fark edilemeyecek, ancak ekonomi aşikar: yakıtla modu anahtarlama bazen birbirinden uzak pil gücüyle vardır - en güçlü şirketleri patent FordMoCompany biri. o sesi gibi uçmak için araç neden dek hepsi aynı motorlar - Ama dinamikleri ve hız kaybı için hazır olun. Ama 2009 modelinde 2.5 litre motor hacmi artmış, ve onunla - ve 177 beygir gücü miktarı.

bayilerde Haziran'da yeniliklerin tadını için sabırsızlanıyorum edenler pek sunuldu hangi için Eh, bu kış Ford 2013 Hatta daha akıcı, beş kapılı ve aerodinamik Escape. Bunlar renkler iki defa genişletilmiş olacağını söylemek ve hız karakteristikleri şimdiye kadar ulaşılmaz işaretleri hız göstergesi lütfen. fiyat ısırabilir, aynı zamanda bu tür sokması daha pahalı Japon ve Almanlara kıyasla aşı yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.