OtomobilArabalar

Yeni "Suzuki" modeli: tanımı ve özellikleri

2016 yılında yeni "Suzuki" modelinin yayını geldi. Kendi iyiliği içindeyiz. Ve böylece her değer üzerinde kısaca söyle. Ve biz Frankfurt'ta kamuoyuna sunuldu kompakt hatchback ile başlamalıdır.

Baleno

Modern gövde tasarımı, zengin temel ekipmanları, yüksek kaliteli iç ve modern bir platform - Tüm bu Japon şirketi yeni bir hatchback sahiptir.

bu araba zengin ekipmandan fazla. İçinde yüklü on-board LCD ekran, çoklu fonksiyonu, çok fonksiyonlu direksiyon simidi, ayrı tek renkli monitör ile dokunmatik ekran multimedya kontrol ünitesi "iklimi" ile bilgisayar. Ayrıca, arabalar uyarlamalı "seyir", altı hava yastığı, ESP sistemleri, ABS ve EBD sahip övünebilir.

Bu "Suzuki" modelinden Daha oldukça güçlü motorlar olduğunu. İlk olarak, 1 litre mütevazı hacmine rağmen 110 "ata" üretir. O bir 5 vitesli "mekaniği" olarak sunulan ve 6 bantlı "otomatik" bir. İkinci seçenek - 1.2 litre 89 beygir gücünde motoru. Bu kötü şöhretli "mekaniği" ve CVT olarak uygulanabilir.

"Suzuki" modeli maliyeti 12.000 € (yaklaşık 870 000 akım değişimi oranında) ile başlar.

suzuki SX4

Bu geçit akım 2016 yılı Eylül ayı sonunda satışa sunulacak. Şimdiye kadar bilinen tek ön fiyat "Suzuki" modeli - yaklaşık 19 500 Euro.

yenilik geliştirilen farlar ve şık sahte radyatör ızgarası çıktı. sol Hat motorları 1.6 litrelik motor emişli. Ama o "dizel" yerini turbo. Litre 3-silindirli motor "at" gücü 112 oluşturur. Bir motor olup, 1.4 litrelik bir hacim, 140 HP üretir motor "mekaniği" tandem çalışan, aynı zamanda kullanılabilir ve "otomatik" bir.

vitara S

Bu "Suzuki" modelinde pratikte hiçbir görsel değişimler. Biraz değişti ızgarayı. O ince örgü, hem de dikey çubuklar ile ilginç bir yapı aldı. Ön optik Daha fazlası kırmızı jant spot çıktı.

İç yine de şık görünüyor. Özellikle Alcantara ve deri döşemeli sandalye, dikkatini çekti ve parlak kırmızı iplik dikişli. Genel olarak kırmızı sıklıkla iç bulunur. Örneğin, bir ön paneli ayırın. Orada açıkça hakimdir kırmızı renkte.

Ama bitirmek - bu performans kadar önemli değil. Kapağın altında "mekanik" ve "otomatik" her ikisi de karşılık vermektedir 1.4 litre 140 beygir gücünde motoru ayarlanır. Ve yine potansiyel alıcılar dolu ve önden çekişli arasında seçim yapabilirsiniz. Bu aracın fiyatı 28 000 dolardan başlıyor.

Alivio

Ve son olarak bir daha yenilik. fotoğraf, yukarıda verilen bu "Suzuki" modelinde ise, birincil özelliği ekipman. Arabanın temel ekipman ABS sistemine, HBA, EBD, (yüksek mukavemetli çelikten yapılmış) takviyeli gövde, ön hava yastıkları, alaşım 15 inç jantlar, elektrikle aynalar ve diğer birçok özellik ile sunuluyor. Bir sürücü koltuğu kaldırıcı bile var. Bir arka koltuk 60x40 oranlarda katlanabilir. Yukarıdakilere ek olarak, daha CH kontrolü, yol bilgisayarı, elektrikli camlar, 4 hoparlör ve güçlü bir ses sistemi ile sunulmaktadır "iklimi".

Zengin bir donanım da bulunmaktadır. Yukarıdakilere ek olarak, alıcı 16 inç alaşım jantlar, ESP sistemi ve TCS, yan hava yastıkları, park sensörleri, sis farları, motorlu tavan, çok fonksiyonlu direksiyon, iç arka plan aydınlatması, Deri kesilmiş koltuklar ve 6 hoparlör alacaktır.

aralığın üst düzey bir navigasyon, Bluetooth, USB, AUX IN, MP3 ve DVD desteği ile, dokunmatik ekranlı başka 2 bölgeli "iklimi", havalandırma ve multimedya sistemi sunmaktadır. arka görüş kamerası da vardır. Genel olarak, yukarıda verilmiştir fotoğraf bunların tümü "Suzuki" modeli, kendine has özellikleri vardır. Ve Alivio zengin ekipman. Ve motordan - motorlar 89 ve 92 beygir bilinmeyen iken Rus alıcılara sunulacak tam olarak ne.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.