TeknolojininCep telefonları

Smartphone IUNI U3: açıklama, özellikler, yorumlar

Iuni U3 - Cihaz etkileyici performans ve çarpıcı 2K ekrana sahip olduğundan, istenirse, üst kategoriye atfedilebilir bir Akıllı Telefon,. Oysa değil sakıncaları olmadan. en teknolojinin bu mucize miktarı iddia veya kayış biraz overpriced olup olmadığını anlamaya çalışalım.

görünüm

plastik imalatı için temel malzeme gövdesi olmuştur. Montaj en üst düzeyde yapılır: gıcırdayan ve geri tepme görülmez. dokunuşa ve mükemmel hoş ve kullanımı rahat sayede yandan, hoş Iuni U3. asgari yakın ekranın yan çerçeveleri, ön paneldeki mekanik veya dokunmatik tuşlar değil, bu nedenle, neredeyse tüm ön taraf ekran olmasıdır. En üstte kulaklık ve olan ön kamera.

Cihaz çok büyük ve her kullanıcı için bu nedenle uygun değildir görünüyor. bu kadar özgürce çalışmıyor açıkçası tek elle ekranı kontrol ve satın alırken bu hesaba katmalıdır. Aşırı durumda, Iuni U3 mini seçebilirler.

hoparlör tek olduğunu ve cihazın arka tarafında yer almaktadır. Akıllı telefon ekranı ise bazı ses çıkışı, bastırılmış. Ayrıca kamera ve flaş arka panelindeki. Kaputun altında SIM kartlar için bir kompartman.

Yaygın olarak kullanılan cihaz boyutları: 145 x 75 x 10.3 mm; ağırlık - 176 gram.

ekran

ana avantajlarından biri, 2K çözünürlükte (2560h1400) destekleyen 5.5 inç, arasında köşegen ile Iuni U3 ekranıdır. 538 ppi piksel yoğunluğu. IPS-matris destek Böyle etkileyici bir çözünürlük renk sunumu ve görüntü kalitesi gerçekten şaşırtıcı olmasının nedeni ise olağanüstü görüntü kalitesi, izin verir. Böyle bir akıllı telefon Iuni U3 gibi bir cihazda film izleyin, bu bir zevk: Doğal renkler ve piksel bol pürüzsüz görüntüleri resim çok gerçekçi olun. Ayrıca kaliteli görüntüleme açıları, neredeyse çarpıtarak bilgi ve renk unutulmamalıdır. rahatça smartphone ile ve net havalarda Çalışma ve kış gün: Ekran neredeyse güneşte solmaz değildir ve sensör cihazı eldiven ile kullanabilir hangi bir mod vardır.

Iuni U3: demir Özellikleri

burada işlemci, nitel olsa da, ama, ne yazık ki, sadece dört: Her çekirdek 2.3 MHz'lik bir frekansta çalışır. 3 GB RAM en zor koşullarda bile doğru çalışmasını sağlamak ve dört grafik hızlandırıcı Adreno 330 üst kategorinin oyuncaklar ile oynamak için izin verir. platform Android 4.4.4 sistemini monte gibi.

veri depolamak için hafıza açısından, kullanıcı hafıza kartı yardımıyla genişletilmesi ihtimali olmadan yaklaşık 32 GB erişimi vardır. Ancak, bu hacim yüksek çözünürlükte gerekli uygulamalar ve birkaç film, müzik ve oyun kütüphaneleri oluşturmak indirmek için yeterli olacaktır. bellek miktarının olanlar, yeterli değil diğer akıllı telefon için en olası opt var.

arayüzleri ve ağların Wi-Fi, Bluetooth 4.0, LTE için micro-USB konektörü ve destek seçin. Biz hemen uydular ve akıllıca çalıştırmak yolları arar GPS alıcısı, büyük bir işten oldukça memnun oldular, bu seçeneği şehir ve ötesinde yolları boyunca kullanıcıları için mükemmel bir rehber olacaktır.

Oyunlar ve uygulamalar

Günümüzde hala dört çekirdek - bu yeterli değil: AnTuTu yılında Iuni U3 oldukça ortalama kazandı. Yukarıda belirtildiği gibi, makine gelişmiş yazılım ve oyuncaklar ile de baş edebiliyor. Örneğin, telefon mükemmel böyle Tankları World ve GTA San Andreas gibi popüler oyunlar çalıştırın. Resmi hiçbir fren ve hatalar, parlak renklerle görüntülenir ve bir işletim sistemiyle ve tüm donanım düzgün ve hatasız yeniden edilir. Artı, gadget de sen 2K çözünürlüğe kadar film izlemek mümkün olacak iyi bir video oynatıcı var. piksel böyle bir oranıyla video izleyin - bir zevk, bu nedenle, cihaz taşınabilir video oynatıcı olarak hizmet edebilmektedir.

ses

Konuşmacı oldukça yüksek ve net: müzik parçaları büyük ses. Hatta yoğun bir cadde üzerinde gelen çağrı maksimum ses seviyesini ayarlamak zaman kaçırmak oldukça zordur. Müzik çalar müzik dosyaları çeşitli biçimlerde çalıştırılmasına izin Modern codec kümesi ile donatılmıştır. İyi kulaklıklar sesi ile kulaklık kalitesi iyi bir mp3-çalar olarak aygıtı kullanabilirsiniz, ses kullanıcılarına kalitesi o kadar hoşgörülü oldukça kabul edilebilir. aşırı önceden belirlenmiş bir profilde yüksek frekansları doymuş sürece kusurlarından biri, not edin. Sorun kolayca Beraberlik golü yardımı ile çözüldü çünkü Ama bu kusur nominal değerin ifade eder.

kamera

Ana bölme 13, Mn diyafram F / 2.0, AF, flaş ve bir optik görüntü sabitleme sahiptir. Gündüz ve iyi ışık resim dışarı büyük: Bu panorama ve makro için geçerlidir. Neredeyse hiçbir gürültü, mükemmel renk üretimi ve tüm nesneler açıkça gösterilir. metin dokümanları harfleri ve sayıları fotoğrafını çekerken Çok iyi görülebilir. hafif bir eksikliğinde görüntülere geldiğinde gösterim şımarık: flaş aydınlatma ile başa çıkmak için en iyi yol değildir, renkler soluk ve doğal olmayan vardır, gürültü miktarını artırmak. Bazen gece çekimi sırasında istenen sonuçları elde etmek mümkündür, ancak oldukça nadir, bu nedenle bu açıdan, optik pompalanır.

kamera ayarları mevcuttur aşağıdaki işlevleri: dijital zum, coğrafi etiketler, beyaz dengesi, vb pozlama telafisi, yüz tanıma, otomatik zamanlayıcı, makro modu, dokunmatik odaklama, vb. Bunlar faydalı seçenekler görüntünün kalitesini artırmak ve şu anda mevcut olan arazi ve kapsamı seviyesine türüne odaklanan çeşitli efektler ayarlamak için izin vardır.

Ayrıca değer bir 4 Mn ve rol selfie'si kameralar için uygundur ve 30 kare / sn 1.080 p çözünürlüğe sahip ana optik kayıt video olasılığı bulunan ön "göz" belirterek.

pil

2K çözünürlükte ekran için açıkça küçük olmasına rağmen 3000 mAh pil kapasitesi olsa oldukça iyi görünüyor. Bir akıllı telefonun aktif kullanımı ile günün sonunu görmeyi yaşamak olmayabilir. Her durumda, hemen hemen her gece, birim şarj edilmelidir. Ancak, kullanıcılar çok sayıda pil Iuni U3 övün. 4pda bu konuda birçok tartışmalar sağlar.

Sonuç

Tabii ki, gadget dezavantajları daha fazla avantaja sahiptir. Akıllı telefon kullanımı kolay iken montaj, mükemmel ortaya çıktı. ekran, yüksek çözünürlük, yüksek kaliteli renk üretimi ve iyi görüş açıları vardır. İyi kamera, ışık koşullarının bolca davranırlar ama kendisi en iyi değil gece çekim gösteri sırasında. Özellikler çok etkileyici: dezavantajları sadece 4 çekirdek varlığı bulunmaktadır. oldukça iyi flash sürücüler için hiçbir yuvası, ancak varsayılan olarak kullanılabilir bellek miktarı yoktur. Kullanıcılar kendileri için karar bir USB flash sürücü konektörü net olmaması olup olmadığını göz önünde için: tüm tercihleri ve bu cihazda ele alınması gereken görevler bağlıdır. Birçok kişi için NFC teknolojisinin eksikliği eksikliği olacaktır: sonuçta en gelişmiş alet daima mevcuttur.

Tüm şey, ancak maliyet Iuni U3 karıştırır: fiyatı 17.815 ruble seviyesine değişir başlar. o herhangi bir akıllı telefon bu kadar para mı? ekran çözünürlüğü için değil, o zaman cevap aynı olacaktır - hayır. Ama böyle yüksek kalite ve büyük ekran varlığı hakkında bu konuda düşündürüyor. Bir modeli 8 çekirdekli işlemci alın, muhtemelen fiyat haklı olurdu.

Iuni U3: Kullanıcı yorumları

Çekici görünümü, yüksek kaliteli montaj ve cihaz zevk kullanıcıların pratiklik. Bu cihaz elinde güzel ve kullanımı kolay olduğu kaydedildi. Bazı çok büyük için ekran, ama yine de bu yönü özellikle cihazın kullanım kalitesini etkileyen değildir.

Ekran Iuni U3, kanıt gözden bile zor bir negatif yorum layık olabilir. saat filmler ve oyunların keyfini için yenilikçi çözünürlük, mükemmel renk üretimi, iyi görüş açıları ve gelişmiş matris verir. Bu teşhirde İnternet sörf yürütmek için uygundur: World Wide Web resimleri ile çevirme, bilgileri okumak ve videoları görmek için.

Kamera elbette, bir başarısızlık gece çekim olarak kabul edilmez, sürece, kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir akıllı telefon, diğer bir avantajdır. Bazı gadget bütçe kamera yerine oldukça mümkün olduğunu iddia ediyor. optik cephanelik mevcut çeşitli fonksiyonların Çok etkileyici seti. Video geliştiricilerin fanlar 30 kare / sn'de 1080 p çözünürlüğe sahip kaliteli kayıt halledilir için.

sahiplerinin teknik özellikleri çoğu yeterlidir: Özellikle RAM miktarını kaydetti. Gadget çok noktalı dokunma, gayet iyi çalışıyor oldukça hızlı bir şekilde cihazı düşünür, arabası değil. Bu geliştiriciler düzenli kullanmak için herhangi bir sorun varsa kullanıcıların her zaman, montaj sürümünü değiştirebilir yüzden bu model, yeni firmware yaratmak olduğuna işaret edildi. İletişim araçları düzgün çalışıyor ama Wi-Fi-alıcısının kaynağından uzaklığı biraz kötüdür şikayet edilmiştir.

Cihaz sahipleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için Iuni U3 hakkında bilgi vermek özel yorumları İnternet portalları yararlanabilirsiniz. Bu görev için mükemmel 4pda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.