ModaGiysi

Çizgili elbise rakam düzeltir

Şerit - tamamen benzersiz baskı, kesinlikle herhangi şeklini ayarlamak ve farklı yönlere için inanılmaz bir yeteneği vardır. Hatta en basit elbise bebek sadece istenilen şekil vermek konusunda çizgili, pyshnoteloy yıldızı ince ve narin kompleksinin güzelliği yapabilirsiniz. şerit genişliği gibi harika dönüşümler, modelin üzerindeki renk ve konumu sırrı.

Dünya çapında Moda tasarımcıları eski ve iyi bir trend bu baskı çağrısında bulundu. Bu rakam dünya kadar eski olması, bu doğru. Ama iyilik üzerinde tartışmalıdır. Belki herkes Ortaçağ'da cellatları ve kolay erdem kadınlar tarafından giyilen giysiler çizgili olduğunu bilir. Sadece Louis XIV zamanında uzun elbise çizgili harika bayanlar arasında, ancak prostolyudinok arasında değil sadece son derece popüler hale gelmiştir. Bu olay moda tarihinde bir devrimdi.

Günümüz tasarımcıları mevsime göre bir şeridi ile çalışıyoruz. Çok daha sık ilkbahar ve yaz koleksiyonlarında kullanılır, ancak kış tamamen moda podyumları kaybolur değildir. Çoğu zaman, bu rakam kazak ve hırka geçti. Örneğin, tüm iyi elbise-kazak da bilinir. Neredeyse baştan aşağı şeritler süslenmiş asla: genellikle dekoratif eklenmesi ve yerel olarak düzenlenmiş olur.

Ama yazlık elbise dar ve geniş, dikey, yatay, çapraz, vb: çizgili herhangi satırla kumaştan yapılmış olabilir sinsi bir şey - Ama dikkatli, çizgili kumaş olmak. Yanlış yerde buna değer olduğunu ve oldukça iyi rakam aniden şekilsiz bir şeye dönüştü. Ama bir dokuya yardımıyla tam tersi bir etki elde edilebilir. Sadece sizin için doğru olan çubuk bilmek zorunda.

Deneyimli stilistler bütünlüğü yatkındır kadınlar dar dikey çizgilerle çizgili elbise almak önerilir. siyah renk ve bazı kontrast bir kombinasyonudur eğer seçiminiz başarılı olacaktır. Bu basit alımı görsel olarak ince hale rakam uzanır.

Böyle baskılar tarafından aşırı inceliği o da kolay gizlemek için - sadece geniş yatay çizgileri kullanın. Eğer düşünüyorsanız size rakam orantısız olduğunu. Örneğin, çok sıska üst, şerit birleştirilebilir. elbise üst kısmı yatay ve dikey olarak "boş" bir etek üzerinde düzenlemek için üzerinde bu vardır.

Çizgili elbise (yukarıda gösterilen fotoğraf) çok öngörülebilir görünmelidir, görünüyor, ama onlar herhangi bir tarzda altında "uyum" olabilir. bir sahil tarzı - ilk şey bir baskı ilişkili beyaz ve mavi, beyaz ve kırmızı kombinasyonu. Buna ek olarak, özlü ve kısa çizgili elbise gençlik tarzı spor için oldukça önemlidir.

Bu renklendirme o ondokuzuncu yüzyılın herhangi bir moda salonu hayal etmek zordu onsuz moda çizim yasak uzun bir geçmişi, geçti. Koko Shanel şeritte başkaldırının sembolü yaptı ve Endi Uorhol bohem ortama getirdi. Böylece, bu renklendirme zaten önümüzdeki yıllarda çok önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.