ModaGiysi

Vücut için Pleasure - modern gecelik

Nedense, birçok bayan gecelik ifade kaba bir şey, çok rahat ve fonksiyonel, çirkin ile ilişkilidir, ancak meraklı gözler için tasarlanmamıştır. Ama ne albenili yaka ve yumuşak şeritler bezenmiş şık gardırop bu kısmını, hayal çalışırsanız .... Eski versiyon bile istemediğiniz düşünüyorum böylece Gösterim hemen çok değişti.

Geçmiş gecelik

zarif ve şık Bayan gecelik gömleği Kadın, her zaman böyle değildir. Orta Çağ ince pahalı malzemeden (örneğin çim) yapılmış fanila gücü yeten hatta zengin ailelerin elbette, kadın, ancak görünümü kaba köylü gömlek tür oldukça farklıdır: Birkaç asır önce, bu küçük şeyler o kadar vardı. gardırop güzel ve erotik bir parçası olarak altın çağ gecelikler adil seks kendi seksilik ve özgürlük hakkı, kendileri farkında olduğu zaman geldi.

Zamanla, sadece oldu - Modern moda en cesur ve inanılmaz deneyler için hazır olduğunu, bu nedenle kadınların gecelikler - ve feminen - bu yüzyılda sıradışı ve oldukça haklı olarak sanat eserleri çağrılabilir. onların kaliteli malzeme üretimi için: ince ipek ve ince dantel, yumuşak saten kurdeleler ve köpüklü Rhinestones - yani en yüksek kalite ve güzel şeylerdir. Bakış bir ekolojik açıdan temiz moda destekçileri - - tüm doğal hayranları için ince keten veya muslin gömlek yapılabilir.

Modern gömlekler

Onlar hiçbir şey ve sıcak değil saklanma. Modern gecelik çok farklı hedefleri gütmektedir: bayanlar anlamak ve vücudunuzu sevmeye yardımcı olmak. Ünlü tasarımcıların moda koleksiyonları genellikle farklı stilleri fanlar de hedeflenir. klasikleri tercih edenler için kesinlikle ipek gece olan gömlek, siyah derin yaka ve diz-uzunluğunda dantel süslenmiş renk,. tarzı "etnik" ve "vamp" takdir Bayanlar, doğal ve yapay hem ipek gömlek takdir edecektir. Bu Gizmos genellikle "yırtıcı" baskılar ve farklı parlak renklerle dekore edilmiştir. Ama kadınlar olarak derin yaka, konturlu, sıkı göğüs ile ipek veya saten chemise ile (sadece kalça altında) kısa kayıtsız kalmayacaktır, kurtarılmış çekici ve seksi ve altta alevlendi.

renk verilen moda koleksiyonları narin giysiler içinde özel önem. Daha önce pijama ve nightgowns için attıysanız yumuşak, seçim pastel renkler, ama şimdi sulu ve zengin tonları ile değiştirildi. Kadınlar hafif krem ve uçuk leylak, pearl gray ve inci, kiraz ve rahat muhteşem koyu mavi tercih ederim. Siyah olan bir aralıkta tek gecelik oldukça derin dekoltesi varsa neden olmayacak şekilde, aynı zamanda kabul edilebilir cilt, soluk ve sabah makyaj yoksun, hatta daha üzgün görünüyorsun.

Modern gecelik bir şey utanç verici ve değersiz olarak artık gizlemek olmamalıdır. Şimdi bunlar dolap, kadın güzelliği, duygusallık ve erotizmi vurgulamak için tasarlanmış öğelerin tam bir parçasıdır. Bu giysiler saklayacak hiçbir olmalı - ve kadın cinsiyet herhangi temsilcisi (hatta görünüşleri kusurları hakkında bilmeden) istedi ve ekledi hissedebilir - bu kendisi olsa bile. Birisi söyleyebiliriz sürece Ve bu çıplak deri gibi seksi derin kesme çiçek boyunca ipek soğuk pürüzsüzlük, ince hafif ve incecik ince dantel ve işlemeli dokundu duygu, zevk yedinci cennette hissetmez?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.