OtomobilKamyonlar

Yarı römork "Schmitz": üretici, özellikleri ve çeşitleri

bağımsız hareket edebilir bir araç olarak anlaşılır römork altında. Onun hareketi çiftinde buna bağlı kendinden tahrikli ekipmanların çekiş kuvveti, kaynaklanmaktadır. römork türlerinden biri römork bulunmaktadır. Bunlar ön aksın olmaması ile karakterize edilir. Bu yük bazı tiplerinin taşınması için kullanılır. römork tarafından taşınan malların türüne bağlı vb havadan, tanklar, buzdolapları ve olabilir.

Bugüne kadar Hareketli çok yaygındır. Doğal olarak, Bu tür işler için araçlar talep görmektedir. Onlar birçok ülkede üreticileri çeşitli üretirler. Bunlar onu popülerlik kazanmaya ve lojistik alanında yerini almaya yardımcı yarı "Schmitz" özelliklere dahildir.

Üretici hakkında birkaç söz

Şirket "Schmitz" (onun tam adı Schmitz Cargobull AG) Almanya'da yer almaktadır. Bu özel ekipman imalatı ile uğraşmaktadır. Yarı römork "Schmitz" Ürünün büyük kısmını kaplar.

Şirketin geçmişi geri ondokuzuncu yüzyıla kadar uzanır. Melchior 1892 yılında kendi demirci açtı Schmitz, kurucusudur. Daha sonra arabaları üretimini okumaya başladı. 1935 yılında şirket ilk fragmanı yayınlandı. Onunla birlikte kamyonet yapılmıştır. Zamanla, şirket genişletilmiş, ürünlerini popülerlik kazanmaktadır.

1969 yılında hasara kamyonet üretmek için bir fabrika açtı. On yıl sonra, bitkiler Berlin ve Altenberg açıldı. 2006 itibariyle şirket Avrupa'da satışların onun puanda kaldı.

Modern teknolojilerin kullanımı

yarı römorkun "Schmitz" karakteristikleri büyük talep şirketin ürünlerini sunuyoruz. Tüm ürünler yüksek kalite, dayanıklılık, güvenlik bulunmaktadır.

Tarihi boyunca, şirket sürekli üretilen malların kalitesini artırmak amacıyla üretimini modernize edilmektedir. Bu yarı şirket fırsatlar kaporta, metal işleme, süspansiyon, şasi ve elektronik imalatı üretimi ile aynı anda kayda değerdir. Bu sayede yüksek kaliteli ürünler, farklı etkinlik ve güvenilirlik elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

Kısa bir süre önce, şirket kaynaklarının yerine cıvata ve perçin kullanarak bağlantının kullanımını hakim. Aynı zamanda tasarımın tüm unsurları galvanizleme tabidir. Bu iki adım zaten önemli ölçüde sağlam teknikte kalitesi iyileştirilmiştir.

Özellikler yarı römorklar

Avrupa ve BDT ülkelerinde, hem de Rusya'da olduğu gibi, "Schmitz" çok yaygındır yarı romörk. Bu ürünlerin kalitesini artırmak için karmaşık ve uzun süreli çalışma sonucudur.

Tüm şirket ekipman korozyona karşı korur tamamen galvanizli yapı ile tasarlanmıştır. Bu aracın ömrünü uzatır. cıvata ve perçin yerine kaynak kullanımı teknikte güvenilirliğini ve kapasite artırır. Yarı römork "Schmitz" yükler ağır ve hantal taşıyabilir, bu taşıma birçok diğer türleri için imkansızdır.

tür çeşitliliği

Bugün, şirket römork bir düzineden fazla farklı türleri üretir. Bunlar büyük ve ağır hariç her türlü değişik malların taşınması için kullanılmaktadır.

Yenilikçi izotermal fragmanları düşünülebilir. Bunlar "Ferroplast" sandviç panellerin kullanılması ile karakterize edilir. Bu tasarım, geliştirilmiş yalıtım performansının sağlar. Bu yarı römork ise "Schmitz" kullanımı kolay ve bakımı için.

Perde dorseler şirketleri bile saydam donatılmış olabilir çatısının. Bu, bir vinç veya forklift kullanarak yukarıdan römork yük sağlar. Boyutlar römork onüç buçuk metre uzunluğunda ve genişliği iki buçuk metreye ulaşır. Römork üç metre yüksekliğinde.

Konteyner kamyon "Schmitz" en fazla yirmi dört tonluk yükleri taşımak sağlar. farklı türde kaplar üzerlerinde monte edilebilir.

Yarı hareketli zemin yaygın dökme malzemelerin taşınması için kullandı. Onların deşarj hareketli zemin vasıtasıyla arka kapıdan yapılır.

Şirket "Schmitz" tarafından üretilen Teknik madelleri sürekli olarak geliştirilmektedir. ekipman, daha yüksek kaliteli ve güvenilir tüm yeni sürümleri bulunmaktadır. yarı Seçimi "Schmitz" Sen ekipman herhangi bir sorun olmadan uzun bir süre sürecek emin olabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.