TeknolojininCep telefonları

Odin ile Yazılım. Odin tarafından Talimatlar telefon flaş "Samsung"

Odin Samsung ürünleri markasının sahipleri, cihazlarını dikmek sağlayacak çok yararlı bir araçtır, olacaktır. Sonraki Odin üzerinden işletim ilişkin ayrıntılı talimatlar verilecektir. Bu son ürünün kalitesi ve sen yaşayamaz böylece programın, profesyoneller tarafından geliştirilmiştir dikkati çekiyor. Odin ile Yanıp sönen çok basittir ve kullanıcılara Android cihazların farklı yönleriyle derin bir bilgiye gerektirmez.

Odin hakkında gibi

Uygulama işletim sistemi Windows için geliştirilmiştir. Programı indirdikten sonra, Samsung'dan telefonunuzu veya tabletinizi yanıp fırsatı olsun. Bir kez Koreliler, cihazları için güncellemeler tanıtan, sadece profesyonel yazılım olarak aracı kullandı. Neyse ki, bu dosyalar bunu Samsung'un her hayranın kullanmasına izin internete sızdırıldı. Bir bütün olarak Koreli üretici veya Android tabanlı bir cihaz için ayrılmış birçok fan sitelerinde olabilir uygulamasını indirin. Özel firmware uzun el cihaz için tehlikeli olmaktan çıkmıştır. Ancak, tüm kullanıcılar bu tür şiddet önlemlerine cesaret ve serbest yüzme korsan yazılım girmeden ikinci tur kurtulmak. Bu cihazınızın yeni fırsatlar açacak Odin ile firmware "Samsung" tahliye çözümlerinde bulunmayan dikkati çekiyor.

cihazda yanıp sönen = = büyük bir risk garantinizi: birçok kişi şöyle görünen bir kimlik oluşturmak için bu noktada bir ikilem vardır. Ama bunlar eski basmakalıp dayalı sadece mitler vardır. Dünyada sadece bu cihazlar için sadece nitel formda uygundur yazılımın oluşturulması için ölçmek için yapıldı bu yüzden Samsung cihazları sahiplerinin çılgın sayı, Bugün. Yani Odin İskandinav mitolojisinde dünyasından "gelmeden", böyle bir uygulama haline gelmiştir. Ve burada size telefon veya tablet bu program yararlanarak, çok zarar vermez% 100 emin olabilirsiniz.

Programın versiyon

firmware başarılı oldu aracılığıyla sipariş Odin yılında Samsung'dan belirli bir cihaz için amaçlanan her biri programın olası tüm sürümleri, bir dizi vardır. .bin, tar ve md5: Aşağıdaki ana dosya uzantıları olarak zikredilebilir. Bu arada, en istikrarlı versiyonları 1.85, 3.07 ve 3.10.6 bulunmaktadır. Sonraki biz Odin Odin ile firmware "Samsung" geçmelidir nasıl göstermek ve ana program seçenekleri hakkında söyleyecektir.

Program seçenekleri

Eğer Odin programında "kaybolmak" olmadığını Yani, ana seçeneklerin kısa bir tur yapacak:

 • Otomatik Yeniden Başlatma - Bu seçildiği takdirde, otomatik bir aygıt yazılımı başarıyla tamamladıktan sonra yeniden başlayacaktır cihazınız;
 • Yeniden Partition - bu fabrika ayarlarına (RFS) 'e göre dosya sistemini yeniden dağıtmak için izin verir;
 • F. Sıfırlama Zamanı - özellik önceki donanım yazılımının sayacını sıfırlamak için izin verir;
 • PIT - İkinci fonksiyon Yeniden Bölümü sahne olduğunu, cihaz dosya sistemini yeniden dağıtmak sağlayacak, dosyası .pit yolunu belirtmek gerekir;
 • CSC - Belirli Devletleri ve operatörlere belirli verileri içeren bir dosyayı açmak için tasarlanmıştır;
 • PDA - opsiyon firmware ile istenilen dosyayı seçmek için gereklidir;
 • Telefonu - firmware süreci için gerekli olan modem dosyasını seçmenize olanak sağlar.

Odin programını kullanırken son derece dikkatli olmak gerekir. Eğer .pit dosyasını yoksa, bu seçeneğin yanında bir kene koymak en iyisidir, çünkü bu özellikle doğrudur fonksiyon Yeniden Bölme olduğunu. Son olarak, bu yazılım sadece Samsung cihazları içindir olduğunu hatırlamakta yarar var. hoş olmayan sonuçlara yol açabilir telefonlarının diğer markalar aracılığıyla Odin'i Bellenimlere. Alternatif olarak, ya FlashTools KDZ Updater kullanabilirsiniz.

firmware işlemi için hazırlık

Samsung Odin aracılığı firmware başarılı olduğunu Yani, birkaç hazırlık adımları gerçekleştirmelisiniz. yöntem aşağıdaki gibi olduğu:

 1. Her şeyden önce, indirebilir ve cihazınız için USB sürücüsünü yüklemeniz gerekir. İstenirse otomatik sürücü yüklemesini yüklemek için hangi Samsung Kies kullanabilirsiniz.
 2. Sonra yanıp sönen sonra kaybolmuş gibi önemli dosyaları yedeklemek için bir cihazda olmadığından emin olmak gerekir. Harici hafıza kartı veya bilgisayarda yedeklerini oluşturmak için arzu edilir.
 3. yazılım bir işlem gücü kaybolmaz sırasında o kadar sonra,% 100 (ya da hatta 80%) telefon / tablet şarj.
 4. ayarlar "Geliştiriciler İçin" bölümünde mevcuttur seçeneği "USB hata ayıklama" sayılabilir. Biz Samsung Keis uygulama çalışmadığı görüyoruz. Aksi takdirde "aygıt yöneticisi" aracılığıyla devre dışı bırakın.

Üniteyi zarar Odin şans aracılığıyla resmi firmware yüklerken son derece düşük olduğunu belirtmekte fayda vardır. Tabii ki, tüm talimatları takip ederseniz. Eğer nihai sonucun emin değilseniz bu yüzden Bununla birlikte, tüm eylemleri bu size servis merkezine cihazınızı almalı iyidir, kendi sorumluluğunuzdadır yapılır. Sonraki biz olacak, aslında, dikiş işlemine.

flaş

Örnek olarak biz Odin aracılığı yer firmware Samsung Galaxy almaya nasıl anlatacağız. Aşağıdaki algoritma:

 1. İlk adım bilgisayarda devaysa için resmi firmware indirmektir.
 2. Bundan başka, cihazın yükleme modu içermektedir. Güç (etkinleştirme / devre dışı bırakılmasıyla) + Aşağı Hacim (hacim bir azaltma tuşu): Tipik olarak, aygıtında "Samsung" aşağıdaki temel kombinasyonları tıklayarak başlatılır. Sonra Cilt Up (artış hacmi) basarak işlemi onaylayın. tuşlarına aynı anda basın emin olun.
 3. Sonra PC'de Odin programını çalıştırın ve karşıt seçenekler Otomatik Reboot ve Sıfırlama Zaman kene olduğundan emin olun. Bu son derece önemlidir.
 4. USB kablosu aracılığıyla PC'ye telefonunuzu veya tabletinizi bağlayın. COM: pencereler kimliği birinin rengi değişir Cihazınızın yazılımını tespit ettikten sonra.
 5. Sonra arayüz Odin programında olan düğme PDA, basın ve .tar dosyası veya MD5 seçin.
 6. START ve ardından bellenim sürecini başlatın. kesinlikle yükleme sırasında yasak PC'nizden cihazınızı ayırın.
 7. Cihazınız başarıyla gerçekleştirildi sonra firmware işlemi otomatik yeniden başlayacaktır. Bu noktada, PC'den kabloyu çıkarın ve cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, her şey çok basittir.

Odin ile yanıp sönen Bu talimat en yaygın olanıdır. Biz başarılı olmak için bekleyen tüm öğeleri uyarsak!

Kök erişimli telefon Samsung Galaxy Note 2 Oluşturma

Eğer mod "root" açmak gerekiyorsa, o zaman bu program Odin'i ve SF-Autoroot yardımcı olabilir. Yani, eylemlerin bu sırayı izleyin:

 1. Ayarlar menü başlığı bulunabilir belirli telefon modelleri için SF-Autoroot indir "Telefon hakkında". dosyaların kendilerini kolayca internette bulunabilir. Belirli bir modele bir dosyayı bulamazsa, diğer faaliyetler cihazınıza zarar verebilir, çünkü katabatik rejime terk etmek daha iyidir.
 2. Odin'i indirin ve telefonunuz için USB sürücülerini yükleyin.
 3. Galaxy Note 2 kapatın ve indirme moduna çevirmek. O anda 3 düğmelerine basarak açık: Ses + Ev + Güç Aşağı. Ardından, eylem Sesi Up onaylamak ve bir PC'ye cihazı bağlamak için.
 4. Odin ise bir uzantısı tar.md5 ile, istenen dosyayı seçer PDA düğmesine tıklayın. Biz seçeneklerin yanında bir kene koymak sonra Otomatik Reboot ve F. Zaman sıfırlayın. Biz başka işlevler bayraklarıyla işaretlenmemiş olduğundan emin olun.
 5. Click "Başlat" ve yüklemenin sonunda bekleyin.

Gördüğünüz gibi, Odin ile yanıp sönen - Bu programın tek avantajı değildir. Bütün zihin ile ilgisi varsa ve talimatlara göre, uygulama "Samsung" dan cihaz sahipleri için büyük bir yardım olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.