SağlıkMüstahzarlar

"Spiraniycin": analog ve kullanım talimatları

Bütün ilaçlar var analogları. Değiştirmeler bir aktif madde, yani, yapısal olabilir. bir başka önemli bileşeni - Ayrıca, analog ve bağıl seçebilir. Bugünün yazıda tıp üzerine "spiramycin" ele alınacak. orijinalin kullanılmak üzere bir ilacın analog ve talimatlar dikkatinize sunulacaktır.

antibiyotik Açıklaması

Eğer ne olduğunu "Spiraniycin" analog bilmeden önce, ilacın tanımı ve özellikleri dikkatle incelenmesi gerekmektedir. İlaç aynı adı aktif bileşen içerir. Spiraniycin 1.5 ve 3 milyon IU (bir hap) bir hacim içerisinde preparasyon içinde mevcuttur. Ambalaj 10 tabletlerin miktarda üretilir. Ayrıca Spiramisinin enjeksiyonu satın alabilirsiniz.

nedeniyle bileşime ilacın aksiyon. İlaç ait doğal antibiyotik actinomycetes üretti. İlaç antibakteriyel ve bakteriyostatik bir etkinliğe sahiptir. Bu onların çoğaltılmasını önlemek patojenlerin koloniyi yok eder.

bir aktif maddeye dayalı preparatlar

Ne "Spiraniycin" muadilleri ilacı var? incelemeden önce onları uyuşturucu Rusya'da ve yurtdışında mevcut olduğunu söylemektir. Yerli üreticilerin tüketicilere hap şeklinde bir antibiyotik sunuyoruz. Yabancı rakipler dahili kullanım için fitiller, süspansiyonlar ve çözümler üretirler.

Rus üretimi için ilk yedek "Spiraniycin Vero" olarak da adlandırılabilir. ticari adı ile analogları eczaneden satın alınabilir. Bunlar tablet başına 3 milyon IU miktarda aynı adı aktif bileşen içerir.

Tıpta "Spiraniycin" analog ve yabancı var - bu zaten biliyorsun. Onun ticaret unvanı - "Rovamycinum". Fransa'da Mevcut tıp, ancak Rusya'da o satın alınabilir. Orada ilaç fazla yapısal analogları.

diğer alternatifler

ilaçlara "Spiraniycin" analogları yapısal fakat göreceli değil seçebilir. Ama her durumda bir uzmana yapmaktır. Patojenler onlara duyarlı olduğunu emin olamaz, çünkü ilaçlarını kendiniz seçmek kabul edilemez. Antibiyotik "Spiraniycin" makrolit grubunu ifade eder. Bu aynı zamanda, diğer aktif maddeler (sentetik ve yarı-sentetik) dayanan bir çok ilaçları içerir. Bu antibiyotikler şunlardır:

  • azitromisin ( "Sumamed", "Zitrolid");
  • josamisin ( "Vilprafen");
  • klaritromisin ( "Klatsid", "Macropen");
  • roksitiromisin ( "Esparoksi", "Rulid") vb.

Bu ilaçlar, kendi endikasyonları ve kontrendikasyonları, hem de uygulama yöntemine sahip.

onlar yardım neyi: ilaçların kullanımı için endikasyonlar?

Size antibiyotik alarak başlamadan önce, "Spiraniycin" talimatı, yorumlar tıp söz olduğunu bilmek gerekir. Analogları aynı şekilde kullanılmaktadır. İlaç bir uzmana atanmış olsa dahi, kendisine bağlı olan ve tüketicilerin görüşleri tanıma ek açıklama, okumak için tembel olmayın.

İlaç "Spiraniycin" birçok hastalık için etkilidir. Doktorlara göre, uyuşturucu toksoplazmozis, zatürre ve bronşit, sinüzit ve bademcik iltihabı, otit ile başa çıkmak için yardımcı olur. Verim artrit, osteomiyelit, üretrit, prostat, menenjit, boğmaca ve diğer birçok enfeksiyonlarının tedavisi için ilaç doğruladı. analogları gibi bir antibiyotik kendisine sadece mikroorganizmaların duyarlılığı mevcut atanır.

Manuel devletler kullanım endikasyonları olduklarını:

  • üst ve alt solunum yolu enfeksiyonlu hastalıklar;
  • Bakteriyel lezyonlar kulak (kulak iltihabı, evstahiit);
  • Bakterilerin neden olduğu eklem hastalıkları;
  • üriner sistem enfeksiyonu;
  • boğmaca ve difteri;
  • menenjit ve toksoplazma.

Kullanım Sınırlamalar: önemli bilgiler

Herhangi bir antibakteriyel madde ( "Spiraniycin" analogları) kullanım el kitabı, bireysel hassasiyet kullanımına izin vermez. Ana bileşen ve katkı maddeleri edin. kullanıldığında Daha önce reaksiyonlar meydana geliyor ilacı yasaktır. emzirme "spiramycin" antibiyotikleri yanı sıra çocukları reçete değil. Safra yollarının Akut böbrek yetmezliği ve tıkanıklığı tedavisi sırasında özel dikkat gerektirir.

Kullanım Yöntemi "Spiraniycin" hazırlık

makalede sunulan ilaç analogları nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için, tek tek belirtmeniz gerekir. Her bir ilaç özeti alıcı düzeni ayrıntılı takılır. Yetişkinler için "Spiraniycin" tablet 9000000 IU 6 günlük dozda uygulanır. Bu kısım 2-3 uygulama bölünmelidir.

20 kg bir vücut kütlesine sahip bebekler, günde 150 ila 300 IU tysyach bir hacimde ilaç atanır. Portia de 2-3 kez verilebilir. yabancı doktorlar kadar 15 milyon IU günlük dozda ilaç kullandığını bilinen bilgiler. Bu 3 Mill 5 tablet. ME. Buna rağmen, bu taktik Rusya'da kullanılamaz. Bağımsız olarak antibiyotik "Spiraniycin" dozunu artırmak mümkün değildir.

yorumlar

İlaç kendilerini görüşü, farklı formu analogları. Bunlar genelleştirilmiş edilemez. Örneğin, azitromisin bazında ilaç "Sumamed" ve diğer ilaçlar nedeniyle kullanım kolaylığı için pozitif tarafına ile karakterize edilir. Bu antibiyotikleri alarak sadece bir kez üç gün boyunca günde gereklidir. Hastaların ve josamisin temelinde üretilen ilaç "Vilprafen" hakkında olumlu konuşun. Ancak bazı kullanıcılar pahalı bildirmiştir. Nitekim Tedavinin gidişatı ucuz gelmiyor.

Yaklaşık anlamına gelen "Spiraniycin" tepkiler de değişir. Pek çok müşteri eczanelerde bulmak zor olduğunu bildirmektedir. İlaç eylem geniş spektrumlu antibiyotiklerin diğer gibi çok popüler değil. Buna rağmen, ilacın etkinliği "Spiraniycin" yıllar içinde doğruladı.

O kadar hamilelik sırasında kullanılabilecek önemlidir toksoplazma davranın. Bu hastalık çocukları için oldukça hamile kadınlar, ya için çok tehlikelidir. Herhangi bir işlem yapılmazsa, daha sonra embriyo tamamen ölür. spiramycin bazlı ilaçlar doğmamış çocuğun üzerindeki bakterilerin olumsuz etkilerini önler. Zamanında hastalığını tespit ve tedaviye başlamak önemlidir.

yan etkileri temelinde oluşmuş Olumsuz görüşler

herhangi bir antibakteriyel madde ile olduğu gibi, "Spiraniycin" ve bunun analogları bağırsak mikroflorasının bir dengesizlik neden olabilir. tatsız olmasına rağmen bu yan etki, tehlikeli değildir. Tüketiciler bulantı sahip olduğunu söylemek, kusma, ishal meydana geldi. Bu durumda ya da değil replasman tedavisi - doktor karar verir.

"Spiramycin" yan etkileri arasında alerji dikkat etmek mümkündür. Çoğu zaman bu kızarıklık ve kaşıntı ortaya çıkar. İnsanlar, böyle bir tepki ile karşı karşıya onlar yüzünde ve karın bölgesinde ne kadar çok yaralar gibi küçük sivilce çıktı bildirmektedir. Neredeyse tüm antibiyotikler karaciğer üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, tedavi sırasında alkol kaçınmalıdır. "Spiramycin" kombine ve aşağıdaki sırayla keçe tüm lezzetleri içki olan kişiler.

ilacın etkisiz olduğunu gerçeği, neredeyse hiç kimse bilmektedir. Güçlü ilaç etkisi. antibiyotik, hücre metabolizması maruz kalmaz. tıp tam çekilme insan vücudunda. Bu nedenle, hatta kendisine duyarlı değildir bu mikroorganizmaları yok edebilir. Bu sistem "Spiramisinin paradoksu" olarak adlandırılır.

özetlemek gerekirse

makale İlginiz bir antibiyotik "Spiraniycin" sunulur. Birçok hastalıklara karşı etkilidir. Ama ilaç da olumsuz tepkilere neden olabilir. Bu gibi durumlarda, genellikle başka tıp tarafından değiştirilmesi gerekir. Kendini yok. Bir doktora danışın ve kişiselleştirilmiş öneriler almak için gereklidir. Doktor etkili ve güvenli olacak analog "spiramisin" seçecektir. Sağlıklı olun ve zarar için dikkatli olmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.