TeknolojininKablo ve Uydu TV

Yardımı olmadan çanak antenler kurma

Ülkemizde, kazanıyor momentum ve her yıl daha popüler hale ile televizyonun bu türü olarak, yükleme ve uydu anteni yapılandırmak için genellikle gereklidir. Genellikle durum özel bir şirket tarafından ele fakat kendi elleriyle montaj yürütülen ve edilebilir. ekipman montajı çok sorun neden olmadan, talimatlara göre yürütülür. antenin Dikkatli tutum alüminyumdan yapılmış bir ayna gerektirir. montaj çalışmaları Sonuçta bağlantı elemanları güvenilirliğini sağlamak gerekir. Özellikle özelleştirme eğer uydu çanağı kendini. Onu alımı kalitesine bağlıdır dan öyleydi çünkü hiçbir durumda, uydunun konvektör yüklemesini göz ardı edilemez.

Kurulum için uydu anteni gerçek işkence haline değildir, montaj kolay erişilebilir yerlerde tavsiye edilir. Eğer pencereyi yerleştirerek planlıyorsanız, kablo pencere çerçevesinin köşesinde bir delik olabilir. Çatıda konumlandırılmış zaman daha sık ev alçak gerilim yükselticiler kullanılmaktadır. Ayrıca binanın önündeki kablo atlayabilirsiniz. delik çapı tel kalınlığı dış kabuk hasar görmemiş biraz daha fazla olmalıdır. deliğinin kapatılmasını üzerindeki çalışmaların son aşaması.

Ofset odak noktası oval bir şekle sahip olan bir uydu anteni ilginç kurulumu. Bu tür cihazlar bir televizyon sinyalini almak için birkaç vericileri yüklemek ve birden uyduları da izin verir. anten farklı yönlere gönderilmesi gerekirdi çünkü sabitleme fındık, sonuna kadar sıkılır edilmemelidir. İlk santral uyduyu aranan ve ilk girişine bağlanır. Daha sonra, aynı şekilde sıkışıp kalmış. Aslında, nasıl dönüştürücü gerçekten önemli değil bağlamak için. Gerçek bağlantı menüsünde maruz uydulara karşılık geldiğini gereklidir.

Klasik uydu antenleri kurulumu dikkate güneşin konumu alınarak gerçekleştirilir. Genellikle, "plaka" gönderilen gündüzün bir saatinden ve hesaba saat dilimini ve yılın zaman almaya gerek. Bundan başka, uzun, belirli bir sinyal kabul görmemiştir gibi çok düzgün bir şekilde döndürülür. Sinyal mevcut ise, düşük veya anten yükseltmek için tavsiye edilir. Ve aynı şekilde kararlı bir darbe aramaya devam ediyor. tüm bağlantı elemanları için başarılı aramadan sonra tamamen sıkılır. Bir süre sonra, alıcı otomatik olarak tüm TV kanalları arayacaktır.

Böylece, uydu antenleri kurulumu doğaüstü bir şey olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz. doğru yaklaşım önemli miktarda tasarruf mümkün olacak ile, ekipman özelleştirmek. Ancak, bir talimatlar dikkatli bir çalışma olmadan yapamaz. uzmanların tavsiyeler kullanarak, sevdikleri TV programlarını ve filmleri izlemek için bir saat olabilir. Tüm kanalların aktif anten çapı hesaplandığı zaman Montaj çalışmaları tamamlanmış sayılır edilebilir göründü uydu alıcısı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.