TeknolojininKablo ve Uydu TV

Tricolor nasıl yapılandırılacağı sorusu ilgilenen olanlar için

Kural olarak, çoğumuz TV izlerken çok zaman harcamak. Favori filmleri ve TV herhangi bir müdahale olmadan ve iyi kalitede izlemek istiyorum gösterir. Uygun, zaman kanalları bir sürü ve işten sonra akşamları görmek ne seçim var. Bunu yapmak için, satın alabileceğiniz bir uydu çanağı Tricolour. satın aldıktan sonra hemen nasıl sorusunu gündeme melodi anten Tricolor.

kendiniz bütün yürütmek için tavsiye edilmez çünkü anten satmak için Yayıncı, montaj ve yapılandırma hizmeti uzmanı sağlar. Ama saklamayı tercih insanlar var, bu yüzden Anteni kendisini yüklemeye çalışırken nasıl başa çıkabilirim üç renkli TV'yi kurmak için.

Ne yapmak gerekir? Biz anten yüklü olduğu yeri tanımlamak başlamak için. Önemli bir faktör uydunun yönünün sınıflandırılmamış bakıştır. Yani, hava ve uydu birleştiren hayali bir çizgi serbest (örneğin, ağaçlar, binalar veya yüksek binalar gibi yabancı nesneler) açılacak olan. yüklemek ve yapılandırmak için daha erişilebilir ve daha kolay bir TV seti, orada yere anten yakın. O olarak su bendi gibi veya bir çatı eğimi altında suya maruz edilebilir cihaz yer istenmemektedir. Daha iyi bir seçenek dış kısım balkon veya sundurma, ancak iç değil olurdu. Yoksa çatıda veya pencereye yakın ayarlanabilir.

Tricolour nasıl yapılandırılacağı sorusuna geri anteni kurduktan sonra. birinci alıcıya anten önceden ayarlanmış olacak kablo dönüştürücünün streç olmalıdır. alıcıya sonra doğrudan bağlanır televizyon. TV'yi Bağlama alıcı talimatlarını göre yürütülür.

Tricolour nasıl yapılandırılacağı konusunda, güneş ayarı klasik sürümünü kullanabilirsiniz. Şu anda bu günün saatine etrafında, ona bir uydu anteni getirmek için, güneyindedir. Biz kurma ve ne zaman dilimine için yılın hangi zamanında dikkat edin. anten ihtiyacını kurarken sorunsuz sürece uydudan iyi sinyaldir mümkün olduğunca çok yakalamak yok gibi döndürün. hemen görünmüyor durumda, yükseltmek veya anten ayna düşürmek ve daha sonra yavaş yavaş sonuç almak için o kadar açmak gerekir.

Bir sinyal yakalanmış ve resim TV ekranında görünür olduğunda Ve ancak o zaman, Tricolour nasıl yapılandırılacağı sorusu pratik olarak çözülecektir. Sonra bütün fındık ve terminal menüsünde antenin cıvataları sıkın, siz "Sinyal gücünü" seçeneğini ve etkinleştirin. kötü hava (kar, yağmur, bulut örtüsü) durumunda sinyal kesilebilir olabilir. her şey açık ve kendiniz tüm anlamak mümkündür, o zaman bu görevi karmaşık görünebilir.

tüm tavsiyeler dinledikten dikkatle ekli talimatları oku, kurulum ve konfigürasyon ile baş etmek mümkündür. Bir uzman yardımı olmadan tüm işlemleri yapmak, daha sonra Tricolour nasıl kurulacağı hakkında başkalarına bilgi verebilir. Ve üstün kalitede ücretsiz uydu TV kanalları izlerken evde veya yazlık tadını çıkarın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.