Spor ve SağlıkUygunluk

Yarardan hangi fazla zarar uygunluk yaklaşık 11 mitler

Eğer kilo kas tonusunu artırmak ve ruh geliştirmek istediğinizde, spor hakkında hatırlıyorum. Ne yazık ki, hedeflere ulaşmada size yardım etmek için her olamaz birçok spor ipuçları vardır. Hemen hemen bütün bu yanlış anlama yarardan çok zarar. Şimdi bu mitlerden daha sürdürülebilir eğitim bahsedelim.

Mit 1: yeterli haftada 1-2 kez şeklinde kalır Tren için

Eğer uzun vadede sağlık yararları elde etmek bekliyoruz Aslında, eğer bir veya iki kez bir hafta, yeterli değildir. "Her insanın haftada en az üç tam eğitmesi lazım: Rutgers Üniversitesi çalışanı, araştırmacı Shawn Arent söyledi. Ancak, kapsamlı bir spor programına ek olarak, diğer günlerde hareketli bir yaşam tarzını, fiziksel çalışmalarına yön veya uzun yürüyüşler için gitmek zorunda. çabuk strese alışmakta beden, bu nedenle sonuçları daha gerektirir geliştirmek. "

Mit 2: spor için en uygun zaman - sabah erken

Çünkü her bir kişinin ihtiyaç ve alışkanlıkları bireysel olarak, eğitim için mükemmel süresini hesaplamak mümkün değildir. onun ilkelerinden ayrılmadan, akşamları spor salonuna geziler yapmak istiyorsanız. Eğer dürtmek tercih ederseniz, o zaman ana akım oldu. Eğer hiçbir tercihi varsa Bu durumda, yeni alışkanlıkları oluşumunda, o sabah egzersiz, gün boyunca daha fazla kalori yakmak için izin bulundu bilim adamlarının bulgularına dayalı olabilir.

Mit 3: ağırlık kaldırma kas içine yağ dönüştürür

Aslında, fizyolojisi açısından olamaz kas içine yağ açın. Biz tamamen farklı iki dokularda bahsediyoruz. Yağ yağ dokusu kas, iç organların ve deri arasında sıkılır. Biz kas dokusu hakkında konuşursak, bu üç türde ve vücutta bulunan. Halter iyi yağ çevresinde bulunan kas miktarını artırır. Ama yağ miktarını azaltmak için en iyi yolu sebze, kepekli tahıllar, yağsız proteinler ve balık içeren sağlıklı bir diyet olduğunu.

Mit 4: Puzzle - beyin egzersiz için en iyi yolu

Son zamanlarda yapılan araştırmalar, fiziksel aktivite her türlü beyin en karışık bulmacalar daha iyidir trenler söyler. Aerobik egzersiz (kalp hızı yükseltir herhangi aktivite) Eğer uzun bir süre için hareket ve ter olun. Kalp üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve oksijen ile beyin zenginleştirir.

Myth 5: Egzersiz - Bu kilo vermek en iyi yoldur

Gerçekten kilo vermek istiyorsanız, fikrini yeniden programlamak gerekir. Eğer o gün yemiş yanan her şey gibi eğitim davranamazsın. Uzmanlara göre, kilo kaybı için başlangıç noktası yeme alışkanlıklarını değiştirmektir. diyet büyük bir rol oynamasına rağmen onlar da sağlıklı bir yaşam tarzının bir parçasıdır, çünkü, egzersiz unutmamak gerekir.

Mit 6: çömelme - Bu basın şişirmek için en iyi yoldur

Karın kasları içerecektir mekik vardır. Eğer altı paket şeklinde bir rahatlama basın Egzersiz yapmak isteyen Ancak bu yeterli değildir. Yan, ön ve arka: Birkaç kas gruplarını iyileştirme amaçlı olduğunu çeşitli egzersizler yapmak zorunda kalacaktır.

Mit 7: ağırlık çalışması - Erkekler ayrıcalığıdır

ağırlıklarla Herhangi egzersiz kasları güçlendirmek için harika bir yoldur. Ve bu kattaki fitness meraklıları ile ilgisi yoktur. vücutları daha fazla testosteron üretmek çünkü Erkekler, iyi sonuçlar göstermektedir. Araştırma bu hormon kas hacminin oluşumunda önemli bir rol oynadığını göstermiştir.

8. Efsane: Formu kaybetmek için, en az iki hafta sürecektir

Gerçek şu ki çoğu insan düzenli egzersiz kas dokusu bir hafta sonra yıkmak başlayacaktır olması. Eğer eğitim durdurursanız, tam dinlenme yedi gün fark edilebilir olacaktır. Kendiniz karar verin olsun veya kesinti sonra eğitim yenilenen özveriyle çalışmak için.

Mit 9: Maraton - bu uyum elde etmek için harika bir yoldur

Eğer maraton fethetmeye hazır değilseniz, sorun yoktur. Bize uzun mesafe koşuları verir faydaları çoğu ılımlı bir hızda koşu 30 dakika içinde kaldırılabilir. Ayrıca aralık eğitimi kullanarak, maksimum sağlık yararları sağlayabilir. Sen şaşıracaksınız ama makul bir yaklaşım haftada bir saat olmak üzere toplam çalıştırmak için yeterlidir. Yani bir maraton üstesinden, uzaklarda ölmek gerekmez. Buna ek olarak, kısa yoğun egzersiz daha eğlenceli.

Mit 10: Bir yiyecek günlüğü koruyun izlemek için güvenilir bir yoldur

Ne irade bilinçli çaba mutlak bir garanti vermek ve diyet problemler ve düzensizlikler uzak bizi tutamazlar. Hatta dikkatli sayma kalori sürüş ve bilinçaltı düzeyde yenen yemekler kayıt yapmak durumunda, kendinize düşkünlük verir. Uzmanlara göre, insanlar kendi fiziksel aktivite olduğundan fazla eğilimindedir ve yenen gıda miktarı hafife. Hiçbir şey sonuçlarını tahrif daha kolaydır.

Mit 11: spor içecekleri - vücudu nemlendirmek için en iyi yoldur

Aslında, çoğu sporcu içeceklerinde yanında su şeker büyük miktarda içerir. Eğer güç ve su dengesini yeniden gerekiyorsa bu en iyi çözüm değildir. Bunun yerine, sıradan suyu ve az yağlı protein atıştırmalıklar dikkat edin. Protein aslında bir egzersiz yaptıktan sonra tamir kasları yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.