Ev ve AileEvcil

Nasıl konserve mama seçin. köpek yetiştiricileri tarafından Yorumlar

Evde bir köpek olsaydı, sahipleri sadece yiyecek dahil olmak üzere daha fazla bilgi edinebilirsiniz bunun bakım özelliklerini hakkında sevmeye gerekir. Köpekler için konserveler, modern yetiştiricilerin için gerçek bir cankurtaran haline gelmiştir. Dört ayaklı arkadaşı ev dışında beslemek gerekir, bu feed sürümü kullanışlı olacaktır ya da sadece ona doğal bir et yemek hazırlamak için sınırlı bir süre var. Hoş bir tat ve aroma sizin köpek maması özellikle çekici hale getirecektir.

Test kalite

yılların deneyimi ile uzman ve yetiştiricilerin göre, "Royal Canin" konserve köpek maması onun eti yem olamazsa elbette kullanılmalıdır, tahıl veya kuru gıda ile iyi karıştırılır ve. Çoğu zaman bu zaman nedeniyle banal eksikliği sabah olur.

Böyle durumlarda "ana yemek" okur etiket üzerindeki köpekler için, bunlar sürekli beslenmesi için tasarlanmıştır konserve gıda kullanmak daha iyidir. etiketli "ekstra feed" Konserve daha incelik ve sözkonusu besleme besin dengesi ayırt edilirler. Çeşitli hububat eklenmesiyle hayvanların ve kuşların kas dokusundan hazırlanan ana besleme, bu nedenle, büyüme ve normal gelişimi için köpeğe ihtiyacım vitamin ve mineraller açısından zengin olduğu için bu anlaşılabilir bir durumdur.

inanılmaz çeşitlilik

Eğer meyve, çilek, sakatat eklenmesiyle et seçkin türlü yapılır senin köpek maması incelik şımartmak istiyorsanız, vücut yağı ile bu ek bunun yanında unutmayın. Bu, genellikle olmamalı aksi obeziteye yol açacaktır ve bakım küçük bir köpek ise, bu olumsuz, onun kas-iskelet sisteminin oluşumunu etkileyen böbrekleri etkileyen ve diğer eşit ciddi hastalıklara neden olabilir.

Köpeğin günlük diyet lezzetli yiyecek ana onuncu kısmında fazla sürer. Ancak, ne olursa olsun konserve edilmiş ne kadar iyi, onlar eti haşlanmış ve kompozisyonda% 75 neme kadar. Buna ek olarak, hayvanlar hızla konserve gıda alışması ve başka beslemek reddedebilir ve aslında genellikle diyette et kuşkusuz çok daha fayda getirecektir.

Önleme ve Tedavi

Köpek sağlıklı değilse, veteriner yardımıyla almaya iyidir köpekler için "Royal Canin" konserve tıbbi arayın. Bunlar, evcil hayvanınızın daha hızlı geri yardımcı güçlü olsun ve doyurucu bir yaşama sevincini hissedeceksiniz.

Köpekler için konserve satın alırken, tasarruf ve sadece yüksek kaliteli ürünler tercih etmeye kalkma. Onlar% 100 et gelir. bunların hazırlanması için kümes hayvanları, tavşan ve kuzu, sığır, hatta at etine olarak kullanılabilir. Deniz balıkları da ıslak için hammadde olarak hizmet verebilir köpek maması. Tabii ki, yüksek kaliteli gıda pahalı. İnce bir bileşim kaliteli hayvan gıda et ve meyve ya da çilek karışımını dengelenmektedir.

sırlar teknolojisi

Her yaştan köpekler için pişirme teknolojisini konserve ve kayalar farklıdır. Ancak genel ilkeler vardır. nişasta jöle haline getirilmiştir, böylece bir köpek maması (konserve) gerekli boyuta ve ilave katkı maddeleri ile ve belirli bir reçete ile tam bir uyum içinde taze olarak kullanılır ya da dondurulmuş et ezilir hazırlamak için, arzu edilen sıcaklığa kadar ısıtılır. Daha sonra elde edilen kütle bir kaç dakika için hava geçirmez bir şekilde yüksek bir sıcaklıkta sterilize edilmiş, paketlenmiş paketlenmiş, daha sonra son ürün soğutulur.

Köpekler için konserveler kullanımı çok kolaydır. onlar hayvanda nem çok içerdiğini göz önüne alındığında içmeye ihtiyacı azaltır. Islak daha kolay vücut tarafından emilir gıda ve lezzet ve tat Sağlıklı beslenen iyi hissetmiyor bile bir köpek neden olabilir.

Köpekler için bir prim konserve seçimi, yaş, boyut, aktivite ve köpeğin sağlık durumunu, hem de hayvan vücudunun tercihlerini ve özelliklerini göz önünde bulundurun. Yüksek kaliteli besleme daha faydalı olacaktır.

başlayanlar köpek yetiştiricileri için ipuçları

  1. Daima paketin dikkat edin. Bu hasar, pas olmamalıdır. Aynı gereksinimleri etiketlemek için.
  2. raf ömrünü izlemek için emin olun. tarih silinir veya göremiyorsanız, daha iyi hayvan sağlığını riske etmemek.
  3. Dikkatle kompozisyon gözden geçirin. İlk olarak, aksi takdirde olmadığı gibi ancak o zaman hububat yüzde olarak et olmalı ve etler konserve, ve sadece bir karmaşa suyu çıkıyor. Dahası, O üretiminde kullanılan etin (tavuk, sığır eti, tavşan) ne tür belirtilmelidir. yağ, lif, protein, vitamin ve nem içeriğini okumak için emin olun. Bu gıda koruyucu, yapay tatlar, renkler, konserve ıslak gıda içermemelidir.
  4. bağımlılık ve çeneyi tren etmedi olarak, sürekli konserve izin vermeyin.
  5. Kuru gıda ve ıslak konserve karıştırın, daha sonra köpek lezzetli olacaktır, bu doymuş ve tartar önleme tutulur.
  6. Onu vermeye çalıştım değil eğer, köpek maması sadece bir sürü satın almayın. Küçük dozlarda Yem ve hemen köpek kaşınıyor olsun, saç, gözlerde durumunu işaretleyin. Aksi takdirde, evcil hayvan gıda uygun değildir.

Köpekler için konserveler: Kennel yorumlar

Yetiştiriciler nadiren Modern hayvan yemi konusunda olumsuz konuşur. Sık sık "Royal Canin" besleme üreticileri dikkate cins bireyselliği alıp bunların her artan ihtiyaçlarına göre dengeli bir diyet üretmesi gerçeğinden söz bulabilirsiniz.

Köpek sahipleri de biz yaşı, büyüklüğü ve pet aktivitesi göre yiyecek seçebiliyoruz gerçeğini unutmayın. Farklı katkı maddeleri ile gıda varlığı hayvan diyeti ayarlamasını sağlar ve cilt, saç durumunu geliştirmeye yardımcı olur ve gerekirse hatta normale köpeğin gastrointestinal kanalı açar.

Birçok olumlu yorum postoperatif dönemde ve rehabilitasyon sırasında favori arkadaşlar chetverolapym yardımcı tıbbi konserve gıda, bulunabilir. Özellikle gıda alerjisi, böbrek yetmezliği, iltihaplı bağırsak hastalığı, ishal, pankreatit, karaciğer hastalığı ve diğerleri gibi hastalıklardan hızlı iyileşmeye katkıda bulunur.

konserve gıda "Kraliyet Canin" belli bir tip kilolu ve obez köpekler mücadelede iyi bir yardım duruyor.

pet mağazaların raflarında hamile köpekler ve emziren dengeli bir beslenme için amaçlanan, konserve bulundu edilebilir gerçeğiyle memnun kennel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.