OtomobilKlasik

Yağ Idemitsu 0W20: yorumlar

Uzun bir süre için yüksek kaliteli motor yağı iyi durumda motoru korur. Bu nedenle, sorumlu uygun tür sarf seçim. Rus pazarı yerli ve yabancı markaların yağlama ile doludur. "Idemitsu" olarak tanınan en iyi yabancı şirketlerin biri. Onun yağlar yüksek standartlar ve çevre gereksinimlerini karşılamak.

özellikle soğuk iklim bölgesinde motor yağı Idemitsu 0w20 için kullanılır. Bu kompleks bir mekanizma tüm elemanlarının yüksek kaliteli bir çalışma sağlar. motora ürünü sunmuştur etkisini anlamak için, onun özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını dikkate alınması gerekmektedir.

üretici

изготавливает японская компания Idemitsu Kosan Co Ltd. Motor yağı Idemitsu Zepro Eko Madalya 0w20 Japon şirketinin Idemitsu Kosan Co Ltd yapar Bu marka üretim ve satışa arz sorumlu tutum dünya çapında sayesinde bilinmektedir.

Tanıtılan marka pazarının neredeyse dörtte kaplar ve Japonya'da yağlayıcı ürünleri doldurun. Onların gereçler ülkede üretilen hemen hemen tüm araçlarda döktü. iç pazar ürünleri şirketi Üzerine "Idemitsu" geçenlerde yayımlandı. Ancak, bu süre içinde o farklı kategorilerden sürücüleri kazanmayı başardı.

Küresel şirketler ile İşbirliği

"Idemitsu" majör, Amerikan, Avrupa ve Asya mühendislik şirketi ile işbirliği yapmaktadır. örneğin "Audi" olarak Markalar, "Ford", "Chrysler", "Ferrari" BMW ve t. D. Japon tedarikçi yağlayıcı ile işbirliği yapın. Bu üretimin yüksek kalite, en yüksek uluslararası standartlara uygunluğunun teyit etmektedir.

büyük mühendislik şirketi Japon markası ürünleri ile işbirliği sayesinde yalnızca yeni standartlarına uygundur, ancak önlerinde birçok bakımdan. Bu iyi bir yağlayıcı maddedir. Ülkemizde O'nun popülerlik ivme kazanıyor.

Özellikler

изготавливается полностью на синтетической основе. Idemitsu tarafından üretilen yağ 0W20 tam sentetik göre. Ne zaman yeni teknolojiler kullanıldı anlamına gelen bir formül oluşturmak. Özel yöntemle başlangıç malzemesi yüksek saflıkta malzeme bir kayganlaştırıcı oluşturmak için elde edilir. Her şey çevre standartlarına uygundur.

Bu motorda yıl boyunca kullanılabilecek çok yönlü bir üründür. Ancak, tek bir hesaba aracın çalıştırıldığı iklim kuşağının özelliklerini almalıdır. Sunan yağ ülkemizin en soğuk bölgeler için uygundur.

Sentetik baz tamamen yapay bir malzemedir. Hatta düşük sıcaklıklarda iyi akış özellikleri sağlar. Yeni nesil kullanılan dört zamanlı motorların ile temsil edilen özel yapısı sayesinde.

özellikleri

создается из синтетических масел, которые проходят процедуру гидрокрекинга. Idemitsu Çevre Madalya 0w20 işlemi hidrokraking sentetik yağlar, oluşturulan. Bu kükürt, azot, klor ve diğer kirlerden kaliteli temizlik bazları içerir. Bu sunum yöntemleri sayesinde bile yerli düşük kaliteli benzin ile iyi gider.

mekanik gerilime dayanıklı olan özel bir yapısı nedeniyle yağ filmi. Bu hızlı bir şekilde mekanizmalarının her kaplama elemanları, kırık değildir. Ayrıca, katkı paketinin bir kısmını oluşturan araçları sayesinde buhar oksidasyon sürtünme karşı yüksek direnç gösterilir. Puan volatilite yüksektir. Bu araç sayesinde dolum veya uzun süre değiştirmeye gerek yoktur.

Viskozite özellikleri yükseklikte bulunmaktadır. Bu sıcaklık aralığı hangi araçlar kullanılabilir temsil uzanır. Uzmanlar, yağ tabakasının bilgilerini hatta 110 ° C arasındaki bir sıcaklıkta, kırık değildir söylemek aşırı soğuk yağlama maddesi akışı nedeniyle, motor kolayca başlangıç yapmak için elde edilir.

Bu çevresel açıdan güvenli bir formülasyondur. 2010 yılında yürürlüğe giren son kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu nedenle çevre üzerindeki egzoz gazlarının olumsuz etkisini en aza indirmek mümkündür.

Teknik özellikler

обладает перечнем характеристик, которые обеспечивают стабильную работу мотора в различных условиях. Idemitsu 0w20 liste farklı koşullarda stabil motor çalışmasını sağlamak özelliklere sahiptir. 15 ° C'de yoğunluk 0.846 g / cm olan. Parlama noktası, üretici tarafından beyan edilen, 224ºS olduğunu. Bu yüksek bir rakam.

100 ° C'de yağ viskozite 8.186 birimdir. verim kaybı -50 ° C sınırında tespit edilir Bu iyi bir göstergedir. Ayrıca, taban sayısı en üst düzeyde belirlenmektedir. Bu 9.59 mg KOH / g idi.

araçlar kutular, 1, 4, 5, 200 l, ticari olarak sunulan. 690-700 ruble yağ 1 litre kapasite değeri. Kanister 4 L 2350-2600 ovmak bir bedeli vardır. Bu oldukça yüksek bir maliyettir. Ancak uzmanlar kaliteli yağlara tasarruf etmek önermiyoruz. Motor tamir çok daha mal olacak.

laboratuar araştırmaları

. Bağımsız teknoloji laboratuvar araştırmaları Idemitsu Zepro Madalya 0w20 yürütmek. Testlerin sonuçları göstergelerini mevcut şartnamelere uygun bulunmuştur. Bazı uzmanlar bunun maliyetli petrol olduğunu savunuyorlar. Sakin bir motorun çalışmasını sağlar.

Viskozite İndeksi 232 adet rekor seviyeye ulaştı. Çalışma sırasında kurulan baz sayısı, 9.3 idi. Asya ürün için, mühendisler göre, bu iyi bir göstergedir. Ayrıca yüksek kaliteli bir temizlik ve nötrleştirici oksidasyonu vardır.

yapı araçları molibden dahildir. Onun sayesinde, bir miktar abartılmış sülfat kül içeriği - 1.09 birim.

Ana soğuk marş -35 ° C ' Bu bile soğuk motora iyi bir başlangıç sağlar.

bilirkişi raporu

araştırmadan sonra mühendisler Idemitsu 0w20 değerlendirmeleri sağladı. Onlar çalışmaya kabul edilmiştir hemen her önlemler belirlenmiş standartlara uygun olduğunu işaret etmektedir. yapı araçları molibden büyük bir miktarda içerir. Motor sistemi üzerinde yararlı etkileri vardır.

bir katkı maddesi, aynı zamanda, bor uygulandığı gibi. Bu yüksek kaliteli tesisler hakkında konuşuyor. yağ içinde sülfür içeriği ihmal edilebilir düzeydedir. Aynı zamanda yağ olumlu bir özelliktir. Bu, motorun çalışması sırasında yüksek saflıkta mekanizmalar sağlar.

Petrol Japon üretici yüksek performanslı stabiliteye sahiptir. bunları kullanarak Motor çok sessiz. Yüksek baz sayısı Rus yol koşulları için tamamen uygundur. Hatta aşırı yük durumunda motor tam kapasite düzgün çalışmayacaktır.

uygulama alanı

может применяться в бензиновых четырехтактных двигателях нового поколения. Idemitsu Zepro 0w20 yeni nesil benzin dört zamanlı motorlarda da kullanılabilir. Sentetik bir akabilir maddedir. Eski motor krank kutusu doldurmak için ise, mikro çatlaklara yoluyla yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Ayrıca Sıkıştırma metale sıkıca bitişik olmayan. Onların sayesinde de sızıntı meydana gelir.

gres yanlış uygulandığında, bezleri, eski örnek motorunu yok edebilir. Bu durumda, motorun tamir veya komple yedek kaçınılmazdır. Bu nedenle, Japon markası gres 2004 ve sonraki ait motorlarında kullanılmalıdır.

Viskozite Sınıf ülkenin soğuk iklim bölgelerine karşılık gelir. motor don -35ºS bir problemi yok. Böylece yaz ortam sıcaklığı ~ 25 ° C'nin üzerine çıkmamasına olmalıdır Soğuk iklim türü çalıştırılan benzinli motorlar için temsili sadece amaçlanan anlamına gelir.

negatif yorum

в 99% случаев положительные. Pozitif vakaların% 99'unda Idemitsu 0w20 yağın Yorumlar. Kullanıcıların çok küçük bir yüzdesi onun kalitesiz demek. Bu sürücüler bu fiyat çok yüksek olduğu anlamına gelir derler. o uymayan Özellikler.

Ayrıca, bazı kullanıcılar mevcut kartere dökmek genellikle gereklidir anlamına geldiğini iddia ediyor. Bu motor sisteminin arızadan kaynaklanıyor olabilir. O büyük bir çalıştırmak varsa, araç bakım almalıdır. Sistem mikro çatlaklar varsa, sıvı yağ bunların içinden akabilir.

Japonya'da gres düşük kalite Yorumlar sahte para satın nedeniyle olabilir. Bu durumda, motorun normal çalışma tehlikeye girebilir. Bunu önlemek için, ticaret misyonları uzman yağlar satın almanız gerekir.

Yağ sarf eski standartları için tasarlanmış sistemlerde kullanılamaz tarafından da temsil etti. Bu durumda, yüksek teknoloji sentetik yollarla kullanımından sonucu tatmin edici olabilir.

pozitif yorumlar

является качественным, высокотехнологичным средством. yurtdışında birçok ülkemizin köşe ve gelen Hemen hemen tüm sürücülerin Idemitsu 0w20 yüksek kaliteli, yüksek teknoloji araçlarının olduğu konusunda hemfikirdir. Uzun bir süredir motorun tam çaplı operasyon sağlar. Bu durumda, kontör veya uzun zaman almaz değiştirin.

"Idemitsu" yağ kullanıldığında yüksek saflıkta mekanizmalarıdır. İs, kurum oluşmamaktadır. Bu çevre dostu malzeme. doğru kullanımı ve bertaraf ile insan sağlığına ve çevreye zararlı değildir.

Yağ sakin, pürüzsüz motorlu çalışmasını sağlar. Bu tam kapasitede çalışır. Bu titreşim ve gürültüyü azaltır. Yakıt tüketimi de önemli ölçüde azalır. Bu nedenle, sürtünme elemanları mekanizmaların herhangi bir aşınma yoktur. Güçlü yağ filmi dengelemek için iyi bir direnç sayesinde daima ayrıntılar üzerinde kalır. Bu mekanik hasarların oluşmasını engeller.

соответствует высоким экологическим и производственным стандартам. Motor yağı Idemitsu 0w20 yüksek çevresel ve üretim standartlarını karşılamaktadır. temsil araçlarına benzer özelliklere sahip orijinal yağ yerine bile, performans, motorun çalışma azalır. Aksine, bir iyileşme olmamıştır. Bu yüksek kaliteli, yeni nesil yüksek teknoloji ürünü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.