BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl «Kızgın Kuşlar» geçmek? İpuçları ve tecrübeli oyuncuların sırları

«Kızgın Kuşlar» haklı en popüler bilgisayar oyunu çağrılabilir ve tüm zamanların en çok satan iPhone uygulaması. Sadece düşünün: eğlenceli atma kuşlar biz günde yaklaşık 200 milyon dakika geçirirler.

Ama kesinlikle o ilk bakışta göründüğü kadar kolay değil. Birçok kullanıcı er ya da geç soru ortaya çıkıyor: "Ben» Angry Birds alabilirim?. Ve her biri kendi yöntemleri vardır - basit tavsiyelerden geçen oyunun en iç sırlarına.

Başlamak için, oyun Angry Birds geçit ne olduğu görelim. Oynanış sonsuz mücadele "kuş-domuzlara karşı" tasvir ve işinizi - kuşlar kulede domuzları kamikaze fırlatmak için.

Maksimum performans

Bir sonraki seviyeye kilidini açmak için sadece tüm kuşları öldürmek gerekir. Maksimum puanı (her aşamada üç yıldız) almak istiyorsanız Ancak, büyük boyutlara talip gereklidir. anahtarıdır Yüksek skor ölümcül verimlilik karışımı (hızlı puan için, bir seferde birkaç nesneleri ezmek) ve amansız hasar (kullanılmayan kuşlar 10,000 puan her tarafından otomatik olarak size getirdiği) - Angry Birds.

Şüphesiz sık sık bildiğiniz halde, aynı anda her iki stratejileri kullanacağız: sadece düşman çok hasara neden olmasaydı hala başarısız olur her üç yıldız almak için kuşların az sayıda kullanarak.

fizik kuralları

Nasıl Angry Birds geçmek? dengesini gözlemleyin ve açıkça etkisi kuvvet bekliyoruz. Daha etkili bir strateji ana, en siper et kesimlerinin kör atış daha zayıf duvarlarına saldıran kabul edilir. Ayrıca, bazı malzemeler diğerlerinden daha güçlüdür. İşte basit bir örnek: taş bloğu yenmek için yaklaşık üç direk isabet harcamak gerekmez. tutar kolayca yok edilebilir ahşap platform üzerinde odaklanmak çok daha kolay.

Özel yetenekleri

Eğer Angry Birds gitmeden önce, her kuş türü belirttiğiniz yerde sadece uçar küçük kırmızı bir kuş hariç özel yetenek sahip olduğunu bilmelidir. Sarı kuş başlattıktan sonra, onun uçuş hızlandırmak için ekrana dokunabilirsiniz. Bu, özellikle ahşap yapılar için, daha yıkım yaratacak. Siyah ve beyaz kuş, bomba ve yumurta düştü, kaya ve taşların yıkımı daha etkilidir. Ve başlangıçta her küçük mavi kuş üçe bölünür ve bunlar buz hasarı eşit bulunmadı. Böylece, kuşların özelliklerine dayalı, sen büyük zarar ve domuzlara kolay erişim neden daha az mühimmat kullanır.

Birkaç ipucu daha

  • Telefonun dokunmatik ekran kolayca artırıp iki parmak ölçeğini azaltmak edilebilir. Bütün mücadele için kullanın tek bir ekrana oldu. Yani ne kadar uzakta bir bakışta domuzlar tabanından mancınık görebilirsiniz.

  • Her kuş bir iz bırakır. Yani başarılı rulo tekrarlamak ya, tam tersine, hafifçe istenilen yöne ayarlayabilirsiniz.

  • Amacınız yeterince yüksek ise, yukarıdaki kuşu atabilir: soldan sağa İsteğe bağlı saldırısı. Bu taktik tahkim edilmiş duvarlarla düzeyleri için idealdir, ama dayanıklı çatı ayrılmıştır.

  • önceki kabuk tamamen yok edilmez kadar bekleyin. Geçen kuşa alırsanız, en dikkatlice hesaplanmış saldırı zorlanacaksınız.

Diğer ipuçları ve Angry Birds Seasons gibi oyunun kendi sürümleri her biri için gizli stratejiler. Passage Her seviye geçmek için, tüm domuz ve lemur öldürmek zorunda olduğu gerçeğine dayanır. Beton duvarlar, tahta veya taş yığınları - Onlar çeşitli yapıları korur. Ayrıca, bazı domuzlar koruyucu giysi ve kask takmaları. Tabii yerine bir saldırının dışında, başka bir taktik ihtiyaç olduğunu söylemek. Her oyuncu kendi olduğunu.

Nasıl Angry Birds geçmek? Şimdi bu sorunun cevabını biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.