Sanat ve EğlenceFilmler

"Walking Dead": bölüm bir listesi. "Walking Dead": Kaç mevsim, yayın tarihi, aktörler

domuz gribi, salgın Ebola ve Zika - Kıskanılacak bir sabitliği ile ses dünyasında sonraki virüs salgını ile ilgili haberler. Istemsizce zombi istilası hakkında filmler kehanet olabileceğini düşünmeye başlar.

Altı sezon boyunca seyirci gerilim serisinin tutar "Walking Dead". Açıklama dolaşıp kahramanları incelememizi okuyun.

başarı garanti edilir

Üç yetenekli yazarlar Robert Kirkmanom, Charlie Adlard ve Tony Moore tarafından oluşturulan, - arsa kıyamet sonrası dram çizgi roman serisi "Walking Dead" (2003 Ekim çıkış tarihi) gitti.

serisi çünkü sadece çizgi roman artan popülaritesi, başarıya mahkum edildi. Yeni bir projede yönetmen rolü sikke kutusu zaten filmi "The Shawshank Redemption", "Yeşil Yol" ve "Pus beğenilen olmuştu ki Frank Darabont, yerine getirmeye karar verdiler."

31 Ekim 2010 - "TWD" galası Halloween arifesinde AMC kanalında gerçekleşti. Serinin kısa bir listesi ilk sezonunda tanıtıldı. baştan "Ölü Walking" kitlenin dikkatini çekmiş ve kritik beğeni kazandı. ölü makyaj görüntülerde Çalışma korku ve hayranlık hem neden oldu. dizi yaratıcılarının sorulan tek şey - izleyicilerin yaş kısıtlaması.

yolculuk başlıyor

dizi listesi "Walking Dead. Sezon 1 ":

 1. "Gün dünya değişti."
 2. "Guts".
 3. "Kurbağa söyle."
 4. 'Kardeş'.
 5. "Ateş".
 6. "TS-19".

pilot bölümün izleyicilere filmin köşelerinden birinde hikayesini hatırlattı "Resident Evil". Sadece kahraman Milla Jovovich gibi, şerif yardımcısı Rik Grayms kurşun yarasıyla sonra bir hastanede uyanır. Ancak, bunun yerine hemşire ve doktorları bakmakta o cesetleri ve terk edilmiş tıbbi tesisin çok sayıda keşfeder. Rick evine gider, ama ailesi yoktu.

Evde yandaki oğlu Duane ile sığınak Morgan Dzhons almıştı. Onlar son gelişmelerle ilgili icra memuru söyle. Tahminen, Rick eşi ve oğlu Atlanta gidebiliriz. Bunlardan sonra, karakoldan silah alarak gittiği ve Grimes.

metropol olarak, "yürüyen" dolu Rick küçük kampa onu kurşun hayatta kalanları, karşılamaktadır. Uzun zamandır beklenen aile birleşimi vardır geliyor. Kahramanlar birkaç kez ölü saldırıya ve sonra CDC gitmeye karar edilmiştir. Ne yazık ki, bir aşı buluşun umut sadece bilim adamı sağlar. Sonraki durak bandı Rick Grimes - Fort Benning.

çiftlikte

Fort Benning kurtulan Yolda tüp girer. Otoyol arabaları terk derecelendirilirler, bu nedenle yararlı şeylerin arayışı içinde insanlar onları inceleyen başlar. Aniden orada "yürüyen" bir kalabalık olduğunu ve kargaşa sırasında küçük Sophie'yi kaybetti - kızı Carol. grup çiftliğine Hershela Grina onlara yol ormanda kız için arama başlar.

kurtulanların büyük evde ve canlı Rick ve geri kalanı böylece yakındaki bir kamp koymak zorunda. "Walking Dead" (yayın tarihini - 16 Ekim 2011) ikinci sezonun eylem çiftlikte Hershel gerçekleşir. İşte eşi Graymsa Lori hamilelik öğrenirse, ve grubun birkaç üyesi ölür.

Sonuçta, yeni yerin güvenlik söz konusu. Zombiler çiftliğin bütün sakinlerini saldıran ve birkaç ölüm ana gruptan püskürtüldü edilir. Terk edilmiş bir hapishaneye yeni kurşun serisi sığınma kahramanlar ortaya.

hapiste

kitleye göre, sezonun en heyecan verici üçte biri oldu. Kısa bir süre televizyon dizisinde oynamaktadır başlamadan önce "Walking Dead" Frank Darabont bıraktı, ama nedeniyle takımdaki yeniden düzenlemelerine taraftarların ilgi kayıp değildi.

barınak arayan uzun süre ölü ikinci sezonunda saldırının hayatta kalanlar. gebeliğin son aylarında çünkü eşi için Lori Rica, öyle bir yer özellikle önemliydi bulmak için. Son olarak, bir şekilde bir hapishanede rastlamak. "Yürüyen" gardiyanlar ve mahkumlar onlarca yaşadığı devasa bina. İlk başta, cezaevinde yaşama fikri insanları korkutuyor, ama sonra sektör tarafından uzay sektörünü temizlemek için karar verirler. İşte Laurie kızı doğdu ve ölür.

kurtulan bağlantısını kopardığını bir kız - Paralel hikayesi Andrea geliştirir. Ormanda o Michon devresinin (ölülerin geri kalanından bir koruma tür) üzerinde "yürüyen" iki eşliğinde karşılamaktadır. Kızlar bir araya yolculuğa devam ve sonra onlar bile vali başkanlığında 73 kişiyi canlı Woodbury, küçük duvarlı şehir içine düşerler.

Sonunda, iki hayatta kalan gruplar örtüşür ve akıl hastası Vali başladı gerçek bir savaş başlatmak. Birkaç Rick çatışmalarda ve müttefiklerinin hapis onlarla birlikte, galip geçirildikten sonra, birçok vatandaş Woodbury gelir.

Her koyun kendi bacağından

dizi listesi "Walking Dead. Sezon 4 ":

 1. "30 gün olaysız."
 2. "Enfeksiyon".
 3. "İzolasyon".
 4. "İlgisizlik."
 5. "Enterne".
 6. "Canlı Yem".
 7. "Ölü ağırlık".
 8. "Çok ileri gitmek."
 9. "Sonra".
 10. "Sakinleri".
 11. "Gereği".
 12. "Sessiz".
 13. "Ezik".
 14. "Grove".
 15. "Biz."
 16. "A".

Sezonun ilk yarısında, insanlar ömür boyu hapis yeniden oluşturmaya çalışıyoruz. Rick hatta küçük bir sebze bahçesi oluşturur ve hayvancılık tutmak planlıyor. Önemli bir görev müstahkem çitin etrafında birikir o "yürüyen" günlük yıkım olduğunu. Birçok hayatta kalanlar için grip virüsü acınacak sonu Ani saldırı. Gerçek salgın cezaevinde başlar böylece Zayıflamış vücut, bu hastalıkla bile mücadele edemez.

Dördüncü sezonu. bölüm 2

ekranlarda insanların başka bir grup buldum Vali döndürür. O intikam Rika uğruna onları bir araya kanar. Ancak, cezaevi molası ve zombiler üzerinde beklenmedik bir saldırıya Vali ölür, pek çoğu da kaydedilemez.

Rick Grimes'ın grup bölünür. birbirlerine kahraman demiryolu izler vardır sığınak "Terminus" anlatan posterler, bkz bulma.

Ziyaret yamyamlar

Kaç bölüm "yürüyen ölü" bilinen, sadece yetenekli yazarlar içinde, olaylar beklenmedik dönüş ile bize hep şaşırtıyor.

güvenli bir sığınak yerine kurtulan böylece yeni kurbanlar cezbetmek yamyam den içindedir. tuzağına başardı olmasaydı Carol sayesinde, kaçmaya yönetmek.

sanatçının birleşmesinden sonra Rick giderken devam eder ancak saldırıya uğrama yeniden yamyamlar "Terminus" kaçtı.

Rik Grayms arkadaşlarıyla sezonun ikinci yarısında gözetim biliyorum. karakterleri izlerken bir süre İskenderiye'de onları davet genç adam, - bir sığınak, bir medeniyeti kurtarmak mümkündü küçük bir kasaba.

dizi listesi "Walking Dead. Sezon 5 "- O bayan izlerken onaltı heyecanlı bölüm, sadece yok.

İskenderiye

Ekim ayında 2015 ekranlarında yeniden göründü "Walking Dead". geleneğin Sezon 6. iki parçaya bölündü. İlk sekiz bölüm izleyiciler zaten gördük ve dokuzuncu serisi galası 14 Şubat 2016 planlanıyor.

Hayatta kalanlar İskenderiye yerleşti ve onların "cennet" ölü değil, aynı zamanda şiddet erkeklerden sadece korumak için mücadele ediyorlar. Rick herkesi davet devam edersek, er ya da geç yeni barınak aramak zorunda olduğunu vatandaşlara ikna eder.

ilk seride buluştu Morgan Dzhons, - Ayrıca, TV dizisi "The Walking Dead" (Sezon 6) eski bir arkadaşı Grimes döndü. Fanlar nihayet bütün bu süre Morgan yapan ve nasıl Alexandria bulmayı başardılar biliyorum.

Sezon 7 2016-2017 yılında gösterilir - Nedeniyle kanal temsilcilerinin yüksek derecelendirmeleri "AMC," seyirci dramı "Walking Dead" görmeyi gerekli olduğunu belirtti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.