TeknolojininCep telefonları

Telefon "Motorola C350": özellikleri, fotoğraflar ve yorumlar

Yurtiçi alıcılar uzun markası Motorola ürünlerinin aşina olmuştur. Faaliyetinin yılda şirket modelleri çeşitli yayınladı. telefon "Motorola C350" bu makalede açıklanacaktır. 2003 yılında cihazı yayınladı. Bir renk ekranlı cep telefonları - O yeni bir dönemin keşfeden bir türüdür.

kısa açıklama

serbest bırakılması sırasında Cep Telefonu Motorola C350 ucuz ekipman segmenti katılır. Zaten bilinen C33x serisinin güncellenmiş versiyonudur. Yenilikçi tasarım renkli ekran haline gelmiştir. diğer özellikleri aynıydı. GSM 900/1800 - Cihaz standart ağları ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. GPRS (veri transferi) ile donatılmıştır.

Tabii ki, şu anda böyle bir cihaz uzun eskimiş olarak kabul edilmiştir. Ancak, yaklaşık 13 yıl önce, o cep telefonu pazarında velveleye yarattı. Bu modelin sürümü ile Üretici polifonik ses ve renk ekranda önem vermesidir. Alıcılar yenilik heyecanla kabul etti. Motorola C350 talebi o yıllarda yeterince büyüktü.

dizayn

Fotoğraf makalede görülebilir "Motorola C350", candybar olduğunu. kılıf imalatı için kullanılan plastik. sadece 80 g cihazı Boyutları 101 x 42 x 19 mm ağırlığındadır. gövdesinin yüzeyi gümüş reflü sahiptir. Ancak, adalet içinde operasyon püskürtme birkaç ay kademeli olarak silinir sonra unutulmamalıdır.

Klasik bir makineyi oluşturun. O öncesine göre çok farklı değildir. Telefonu tutarken eli uygundur, bu kayma olmaz. Birçok alıcı ilk bakışta bu kalite ve güvenilirlik güven göründüğünü düşünelim.

Ön tarafta küçük bir ekran ve tam klavye var. bir metalik düğmeleri kaplanması, çünkü oldukça etkileyici görünüyor. Başlangıçta temel anahtarları yaptı. Bunlar oval şeklinde düzenlenmiştir. Bu telefonunu özgünlük verir. Hoparlör delik şirket logosu gösteriş ortada olarak, iki eşit parçaya bölünür. Sayısal tuş takımı altında endeks modeli basılır. Küçük bir mikrofon deliği de bulunmaktadır. Önemli bir avantajı, sökülebilir panel varlığıdır. önceki sürümlerinde olduğu gibi, konut değişik formları kullanabilirsiniz. Arka panel yararsızdır. Sadece şirket logosu ve çiçek yaprakları şeklinde yapılır delik bir hoparlör, görülebilir.

tasarım özellikleri göz önüne alındığında, üretici bir modeli genç olarak konumlandırmıştır. Ancak, vakur görünüm hedef kitleye bağlı müşteriler yaş kategorisi 25-35 yaş olurlar.

ekran

Yukarıda belirtildiği gibi, "Motorola C350" renkli ekran ile donatılmıştır. Modern akıllı telefonlar ile karşılaştır 96 × 64 kararında beri, hiçbir mantıklı. Ekran sadece 4096 renkleri iletebilir. Resim görüntülenen granül, yeterince düşük kaliteli. Dış güneşli havalarda görüntü solar, bilgi okumak neredeyse imkansızdır. Ama kontrast oranı esas atfedilebilir. C350 modeli - simgeler ve yazı tiplerini bile kapalı aydınlatmalı iyi göründükleri birkaç biridir, oda iyi aydınlatma sağladı. Çoğu rakip cihaz bu özelliği yoktur.

klavye

Telefon "Motorola C350" standart bir klavye ile donatılmıştır. Bu çağrı için tam bir sayısal tuş takımı, iki esnek tuş kontrolü, düğmeler vardır ve çağrıyı reddeder. Bu modelin vurgulamak kaydırma ve menü için, "ok" oldu. Bu çapraz düzenlenir ve genel olarak bileşimin oval bir şekle sahiptir.

Klavye bir polimer film ile kaplı kauçuk tabaka ve plastik tuşları vardır. Dış geçen metal tarafından yürütülen. Yorumlar no alıcılar var. Bütün düğmeler herhangi bir gürültü ve gevezeliği yapmadan, iyi bastırılır. Klavye çok iyi yuvalara sabitlenir. Kısacası, cihazı kullanmak için çok uygundur.

pil

Müşterilerin telefonda, "Motorola C350" özerk operasyon memnun olsun? Pil 650 mAh bir kapasiteye sahiptir. Onun türü - Li-Ion. Tam şarj zamanı iki buçuk saattir. Test sırasında, şu sonuçlar göstermiştir. Bekleme modunda, cihaz şarj etmeden yaklaşık bir hafta çalıştı. Ve sürekli konuşarak sadece 3,5 saat sürer.

Ne yazık ki, bu tür "Nokia" gibi diğer markaların benzer modelleri gibi avantajlar kategorize etmek zor bu rakamlar, çok daha uzun pil ömrü sunabilir.

menü

Telefon modeli "Motorola C350" anlatılıyor ve menü olarak, bu bölümde üzerinde durmak gereklidir. Bu markayı hiç kullanmamış olanlar, başlangıçta alışılmadık olacaktır. Tüm modellerde, menü yapımcısı özel düğme olarak adlandırılır. Merkezinde bulunan ve kaydırma okları ile çevrilidir.

Menünün tasarımında herhangi bir değişiklik gösterilmeyecektir. Oldukça tipik bir örneğidir. Nedeniyle ikincil bir çok seçenek yapılmış olmasından, liste oldukça uzun dönüşler olduğunu. Yazı ve ekran yöntemi değişmedi. Ne yazık ki, birçok müşteri tarafından kabul edilir, çok önemli bir dezavantajdır. Menü kendisi çok kafa karıştırıcı ve karmaşık. Hemen o uzun süre anlaşılması için gerekli olduğunu belirtmek gerekir. Ve bu paralarının telefon kullanımı kolay satın almak isteyen kişilere iyimserlik eklemez.

fonksiyonlar

Öyleyse, bu model, özellikleri ile donatılmıştır? standart seti kısaca göz atalım.

  • Telefon rehberi. Sen bellekte sayı 100'e kadar kaydedebilirsiniz. ( "Kod + #" olarak adlandırılır) bir kısayol seçeneği yoktur. dört kategoride kullanıcıları ayıran bir olasılık var. tartışılmaz bir avantajı, birden fazla sayıda, her giriş altında saklanabilir gerçektir.
  • Mesajlar. Bu menü standart fonksiyonları içerir. Gelen ve giden sesli mesaj için klasöre göre bölünmüş Bu taslak, Hücre Yayını, ayarları ve WAP kaçırdı.
  • Aramalar. Bu çağrılar hakkında bilgi görüntüler.
  • halka stili. Makinenin bir diğer şekli "Motorola C350". Abonelere Zil alert'ü veya ses düzeyini değiştirmek için farklı bir yol seçebilir.
  • Ofisi. Bu klasör bir takvim, saat, alarm ve hesap içeriyor.
  • Seçenekler. Burada telefonun ayarlarını değiştirebilirsiniz.

ses

Telefon kalitesiz ses - 16-tonnalnaya polifonisi. Konuşmacı, içinden yeniden sinyal arka kısmında bulunmaktadır. Ne yazık ki, şiddeti yeterince güçlü değildir. Biz bir çanta veya cebinde cihazı koyarsanız o da büyük ölçüde azalır. Aramalar "Motorola C350" standart melodiler kurulabilir. diğer telefonlara savurma verilmemektedir. listeyi değiştirmek isterseniz, firmware değiştirmeniz gerekecektir.

kulaklık iyidir. Bu tanınabilir, gürültü ve hiçbir hırıltı muhatap. Cilt Görüşme sırasında doğrudan değiştirilebilir.

yorumlar

"Motorola C350" - harika bir telefon, değeri ile tamamen tutarlıdır. Birçok alıcı önemli avantajlar olun. Bu, yüksek kalite ve güvenilirliği. Hatta makine mükemmel işleyen sonra. Batarya çalışma için hiçbir yorumlar. Dört yıldır, daha uzun pil ömrü azalmaz. Ağın yükseklikte cep telefonu operatörü alma. Diğer benzer telefonlar Motorola C350 sinyal yakalamak yok bu yerlerden, size her zaman irtibatta olabilir.

Ancak, kusurları olmadan değildi. ekran boyutu (çok küçük), düşük zil sesi, düşük kaliteli konut kapağı (hızlı oluşmuş sıyrıklar), küçük tuşların karmaşık menü sahiplerine ilişkin notlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.