Sanat ve EğlenceFilmler

"Noble Maidens Enstitüsü": aktörler. "Noble Maidens Enstitüsü": hikaye ve rolü

türünde çekilen Bu seri, tarihsel melodram, taraftarların büyük bir seyirci toplandı. Bir resmin gerçek mücevher aktör. "Noble Maidens Enstitüsü" - güzel bir genç kız, elit bir okulun öğrenci - Bir proje hangi karakterlerin çoğunda.

öykü

Film o zengin ailelerin kızlar için bir okul verilir Moskova, gerçekleşir. Ana kahraman mezun sınıf okuyan bir öğrenci. her gün, ya da bir sonraki topa önemli misafirler ziyaretleri hazırlanmak için, derslere katılmak erken kalkmak gerektiğinde Onlar özel programa yaşıyor. Ve, onlar da bayan soğutmak ve sıkı kaideyi bozmaz hitap etmek zorunda Sofyu Gorchakovu, Dövme Elias, Asya Chernevskii, Varya Kulakov ve Miriam birkaç ay meselesine ayrılmış bir Türk kadını edelim.

birbirine çok samimi kızlar için. Ama kavgalar ve kinaye, haset ve rekabet duygularıyla olmadan aynı anda dava yapamaz. Mükemmel mezunları aynı keyifli aktörleri oynamıştır.

"Noble Maidens Enstitüsü": aktörler

dizisinde, karakterlerin büyük bir sayı, yer dolayısıyla birçok aktör. Burada Alice Sapegin (Sofya Gorchakova), bkz Alexander Arsenteva (Vladimir Vorontsov Kont), Ivan Kolesnikov (Prens Andrew Khovanskiy), Kseniyu Hairovu (Lydia Sokolova), Alenu Sozinovu (Miriam), Yuliyu Gusevu (Anastasia Chernevskii), Ekaterinu Astahovu (Tatiana Elias), Pauline Belenkaya (Barbara Kulakov), Evgeny Vodzinskiy (Ekaterina Shestakova), Anton Feoktistov (Nikolai Markin), Ivan Ryzhikov (Plato), Tohumlar Spesivtseva Lydia (oğul), Anatoly Koteneva (Dmitry Zotov) ve diğerleri.

Alice Sapegina (rolü - Sofya Gorchakova)

serideki birçok rollerin Sanatçılar - az bilinen aktörleri. "Asil kızların Enstitüsü" olan, tecrübe eksikliğine rağmen, bunlar mükemmel rolleri ile başa debut, oldu.

Aktris Alice Sapegina filmi daha önce yaygın izleyiciye bilinmiyordu. O çünkü Moskova Sanat Tiyatrosu, onları tiyatro hayranları tarafından bilinen ve sevilen edildi. Lenkom acı ve o "Peer Gynt", "Tartuffe" ve "İspanyol delilik gibi yapımlarda birçok önemli roller oynamıştır." rolü için Sofi Gorchakovoy Alice "City Lights" filminin katılmalarına karşın rol izleyici genç yetenekleri oynayan aktör değerlendirmek için zaman yoktu o kadar küçüktü. "Noble Maidens Enstitüsü" mükemmel XIX yüzyılda Rusya'da sonunda yaşamın bir atmosfer yaymaktadır aktörler, Sapegin için gerçek atılım oldu. O mükemmel aşklarını kazanmak için değil, aynı zamanda daha sonra Enstitüsü kurşun sadece yönetilen kız, ekrandaki görüntüyü temsil ediyor.

Aktris bir eğitim kurumu, bir zamanlar onu karakterdi bir öğrencinin göz bebeğinde serisinin 2'nin çekimleri ve 3 katıldı.

Ekaterina Astahova (rolü - Tata Ilinskaya)

Ekaterina Astahova Nisan 24, 1986 doğumlu. Doğum yeri: Moskova Bölge, Bay Tren. "Öncü" başarıyla o Müzik Okulu'nda okudu ve koro stüdyo ile bir solist oldu. Onun 2008 yılında mezun Gitis mezunudur.

Sinemadaki çıkışını 2008 yılında düzenlendi. Şu anda, genç yetenek arkasında daha bir düzine rolleri daha. Ana rolü filmi "bombacısı Ballad" ve iki kez oynanan "Noble Maidens Enstitüsü." setlerinde Catherine ortak olduklarını Aktörler, gelecek için mükemmel umutları olan, yetenekli oyuncu olarak söz ediyorsun.

Julia Gusev (Asya Chernevskaya)

Julia Kazakistan geliyor, 20 Ağustos 1986 tarihinde doğdu. Tabii üzerinde GITIS okudu MG'nin Rozovsky. Bir süre, ben çocuk hikayeleri yazma, radyoda çalıştı. çağdaş dans-adım yönünde uzmanlaşmış profesyonel dansçı.

Julia A.I.Surikov Yönetmen o film yıldızı 1998 yılında davet "Ben hapse istiyorum." kızın Ebeveynler ve o aldırmadı ve genç oyuncu kahramanın kızı küçük bir rol oynamıştır.

2004 yılından 2008 yılına kadar Julia tiyatro "Nikitsky Kapısı" oynadı. 2005 yılından bu yana Gusev serisinde ortaya çıkmaya başladı. Bu, "dedektif" nde "savcının çeki." Görülebilir Tabii ki, şöhret filmde rol Asi Chernevskii getirdi "Noble Maidens Enstitüsü." Televizyon dizisi, epik 2. ve 3. bölümlerinde zaten oynadı aktörler, birçok tomurcuklanan yıldızlı popülerlik verilen. Yuliya Guseva, diğer sanatçılar ile birlikte, çekim resimlerinde (Bölüm 2) ve "Noble Maidens Enstitüsü Destiny" (Bölüm 3) "Noble Maidens Enstitüsü Sırlar" da yer aldı. aktris evlendi. Kocası aktör Yevgeny Buldakov olduğunu.

Pauline Belenkaya (Barbara Kulakova)

6 Haziran 1986 - aktris Poliny Belenkoy ait doğum tarihi. Babası ünlü bir yönetmen Yuri Belenky olduğunu. Pauline film ve televizyon endüstrisi profesyonellerinin bütün hanedanı ait olduğu meslek seçimi başlangıçta yerleşmiş oldu.

eğitim Oyunculuk o Yüksek Tiyatro Okulu'nda aldı. Shchepkina (2007 - mezuniyet yılı), paralel düzenleme, yönlendirme departmanı VGIK okuyan.

Ben 5 yaşında bir kızken O ilk filmde rol aldı. televizyon dizisi "Ondine" filmindeki rolleriyle tanınan İzleyiciler, "Dedektif Ajansı" İvan da Marya "" Bu sevgiydi. "

soylu kadınlar için eğitim kurumu hakkında televizyon dizisinde rol ana kütle genç aktör oynadı. Yuriya Belenkogo - "Noble Maidens Enstitüsü" Pauline babasının yönetmenlik eseridir. Peki kadınların rollerine ilişkin böyle bir zenginliği ile sevgi dolu bir baba onlardan kızım birini davet edebilir? Ben yakın ilişki rağmen tavizler yönetmeni Pauline de başa gelmiştir genç sanatçının rolünü vermediler, söylemeliyim. aktris evlendi. eş sinema ilişkisi yoktur.

Alain Sozinova (Miriam)

Allen Tomsk 1983 yılında doğdu. Adamın başkente taşındı bundan sonra Yekaterinburg Tiyatro Enstitüsü'nde eğitim gördü. Uzun rollerin önemli sayıda oynadı "Fayda" Kumpanyası, bir üyesi olmuştur. Miriam rolü, aslında, filmde onun ilk için olmuştur. dizi "Noble Maidens Enstitüsü", ekranın yayımlanmasından sonra geniş popülerlik alınan aktörler ve Alena iyi bir başlangıç oldu. O sık sık çeşitli gösteriler bir sunucu olarak görünür.

"Noble Maidens Enstitüsü Sırları": aktörler

Noble Maidens Enstitüsü ve 2013 yılında ekranlarda göründü onun koğuşta ait telenovela devamında Sophia Count yasal eşi olur ve bu kurumun yöneldi. öykü ve yeni karakterlerle 2 bölümü vardır. Bu öğrenci, zaten birinci sezonun karakterleri serbest bırakmışlardı almıştı. Akıllı, güzel ve yetenekli, ama bir şey var Lisa Vishnevetskaya adında bir kız odağı. insan ve kötü bir üne sahip değersiz - O Kont Orlov aşık olduğunu.

favori aktörleri ek olarak, burada Alina Kiziyarovu (Lisa), bkz Sergeya Astahova (Vladimir Vorontsov icracı yeni rolü), Dmitriya Varshavskogo (Andrei Orlov), Sergey Kolesnikov (Vishnevetskii) vb

"Noble Maidens Enstitüsü Destiny"

telenovela 3 "Noble Maidens Enstitüsü kader" denir. resim sinemalarda dışarı gelmedi çünkü filme katılan aktörler, çok film ve karakterlerin eylemler hakkında yayıldı. Bu 2016 yılında gerçekleşmesi gerekir.

Biz sadece bu bölümünde biz onlar gerçek hayatın tüm zorluklarla karşı karşıya kurum dışında kurumların mezunlarının yaşamı bahsedeceğiz biliyoruz.

Ne olursa olsun sezon dizi başarısı hakkında konuşmak güvenlidir, 3 hikayeleri döndü "Noble Maidens Enstitüsü." Aktörler ve onlar uzun süre oynadığı rol soyluluk her kızın en önemli özellik iken geçmiş zamanların bir hatırlatma olarak, seyircinin belleğinde kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.