Sanat ve EğlenceFilmler

Bebek Chucky: yenilmez kırmızı canavar

- agorafobi (açık alan korkusu), aerofobi (bir uçakta uçan korkusu) ve diğerleri bilinen tüm klostrofobi ve tersi: Birçok obsesif korkular vardır. Daha az yaygın pediofobiya.

tenasüh

Belki bazıları ünlü karakteri ile görüşmesinin ardından ortaya çıktı? Bu terim bebek tam olarak korku demektir çünkü Chucky bebek iyi, pediofobiyu ilham verebilir. Bir asır önce karakteri çeyrek icat Don Mancini, o Franchise "Çocuk oyuncağı" için temel atılmıştır. Sonra kızıl saçlı oğlan oyuncak karşısında alışılmadık bir kötü adam-katil ile filmin bütçe dört kez engelledi ve hemen birçok taraftar buldu.

Tüm bağımlılık voodoo ölen manyak (Charles oyuncak mağazasında vurmak polis zulmünden kaçan) ilk oyuncak içine onun ruhunu taşımak başardı gerçeği ile hikaye başladı - bu bir bebek sonra hala sadece "iyi adam" denir Chucky ( ).

oğlan Andy sonra bu küçük canavar iğrenç cinayeti yönetmek başladı ve bu arada onun insan formunu geri kazanmak için bir plan icat etti. izleyici psikopat Charles Lee Ray karşılayan ilk çerçevede (- Charlie Manson ve Li Harvi Osvald isim ünlü katiller, çoğu ünlü mensup, diğer üçünden toplanan gerçekten merak konusudur). tarafından oynanan Brad Dourif, daha sonra tüm filmlerinin serisi için "ses" Chucky oldu. Formanovskaya filmde (o "Oscar" olduğu iddia bunun için) Billy rolünde onun başlangıcını yapıyor, daha sonra gelen uğursuz Grima olarak halk tarafından hatırlanan aktör "Guguk Kuşu" "Yüzüklerin Efendisi".

topal netice

Sonraki iki devam etmek - ve trikvel netice "Çocuk Oyunları" - seyircilerin neden olmadı zevk. Toplanan parça parça şüphelenmeyen insanlar, bebek Chucky kan izi bırakarak tekrar tekrar dirilmiş ve yetişkin Andy insan vücudunun özünü bulmaya devam edilir. Ancak denekler zoraki, ama karakterler eylemleri - ikna edici. Korku bebek Chucky artık ilham verdi. "Chucky gelini" - Çeşitli abartılı siyah komedi tam serisinin dördüncü taksit halinde çiçek. Bu filmde, bebek Chucky zekice yapılır eski nişanlısını Charlza Tiffani, düşüyor Dzhennifer Tilli. Redhead canavar kızı öldürmek ve başka bebek için ruhunu hapsetmek yönetir. Şimdi iki uğursuz oyuncaklar kurbanları için pusuya yatar.

Çoluk çocuk

Çoğu eleştiri "Chucky Tohumunu" boyayarak uğramıştır. Yazarlar açıkçası çok uzak bir kez oldukça dikkat çekicidir korku olarak başlayan kabalık ve çöp ile gitti. Chucky Oğlu ve Tiffany Glen, bazen varlık erkek (!) Ve şüphe Glenda yine canavarlar, onlar hakkında bir film yapma seti, üzerine anne ve babama bulma salıverir kendini çağırır. Chucky bebek ve eşi, tabii ki, hemen eski kabul etti. Rehineleri ( "ses" Tiffany) Dzhennifer Tilli alır.

Chucky Bunca yıl yazarı oldu Don Mancini, 2013 yılında onun sonraki buluşudur döngüsü senaryosunun bir yönetmen olmaya karar verdi. O sonraki kısmını çıkardı - "Chucky Laneti" Şu anda bebek esrarengiz (bunlardan birinin küçük kızı doğrusu ya) iki kız kardeş görünür. Ve tabii ki, onun kötü doğaya Chuckie sadık. Fiona, iyi baba hala şeytanın oyuncağı sesiydi - Brad Dourif kızı canlandırdığı ana karakter çünkü resim ilginçtir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.