Kendini yetiştirmeOratoskoe sanat

Vücut dili - hitabet önemini hareketlerini

Herhangi hoparlör gerekli verimli performans dinleyicilerin ilgisini kazanan ilk dakikadan itibaren denemek için olduğunu bilir. Konuşmanın başarısında büyük bir rol Hoparlör oluşan olumlu bir ilk izlenim, oynar. Bu da, görünüm, duruş, ses, ton, güven ve samimiyet bağlıdır.

Adam o kadar teşkil edilmesi görsel kanalın yardım tüm yeni bilgilerin% 60'ını kaplıyor ile. Yani, yeni bilgilerin çok onun gözünden bizim beyinde işlenmesi gelir. tüm verilerin yaklaşık üçte işitme kanalı boyunca algılanan ve sadece% 10 olduğunu - kullanarak kelimeler. Herhangi hoparlör o aşina olmak gerekir nedeni budur işaret dili ve beden hareketlerinin ve her konuşmada bilgilerini uygulamak.

Hoparlör sunuma hazır olabilir , görünüm içtenlikle ne diyor inanıyoruz. O ezberlemek ve kağıt gözetleme yoktur ve seyircisinin gözlerinin içine adresine bakın. o vücut dilini göz ardı edip "Sadık Kurşun Asker" gibi davranacaktır eğer, bilgi, görsel görüntüleri ile desteklenen olmayacak bu durumda olduğu gibi Ancak, seyirci birkaç kez algısını azaltacaktır.

Bu nedenle, vücut dili - bir görev №1, ne zaman önünüzde hedefi sanat hoparlör konusunda uzmanlaşmak. Ana vurgu bir kişinin görsel olduğunda eller vücudumuzun en etkileyici parçalarıdır gibi jestler çalışma yapmak ihtiyacı üzerindedir. hızlı bir şekilde bu becerileri kazanmaları için nasıl birkaç öneri düşünün.

1. 1-2 popüler hoparlör (politikacılar, TV sunucuları) ve dikkatli hareketleri herhangi bir video izlemek

onlar en sık kullanan jest tanımlamak için deneyin. beden dili bu insanların söylediklerini sizin algı nasıl etkilediğini dikkat edin. davranışları inandırıcı ve onlar ilginç niçin dinlemek mı? Tabii ki, jestler master canlı eğitim oturumlarına çok daha kolaydır, ama her zaman fırsat ve zaman yok onları ziyaret etmek, bu yüzden eldeki öğrenme için kullanmak - Bizim TV veya DVD-oynatıcı.

2. Bazı küçük görüntüleridir. Uygulamada hareketlerini öğrenin

Şimdi farklı jestler maksimum numarasını kullanarak, aynaya bir hikaye anlatmaya çalışıyorum. Bu durumda, hayal bağlamak ve düşüncelerinizi görüntüleyebilen bir belirli jest nasıl kullanılacağını hayal etmek gerekiyor.

Bütün abartılı hale güçlü tempoda vücut dilinizi, uygulama kurtarmak amacıyla 3.

gelecekteki performansları sen gibi olacağını merak etmeyin bir yel değirmeni. Onun hareketlerinde özgürlük ve doğallık elde edildikten sonra, jestleri alışılmış ve anlamlı hale gelir.

4. Yaptığınız hareketler farklı çeşitlilik var

senin cephanelik daha fazla jestler çeşitli olacak, o kadar kolay büyük ve karmaşık izleyici ile uğraşmak olacaktır. Bu durumda, iyi bir temas kurmak ve seyircilerin anlayışı kazanmak için daha kolay olacaktır.

soruların cevapları 5. hareketler kullan rahat kurşun

Bir el şu an soran kimin yapacağını göstermek mümkündür ve gereklidir. Birkaç soru olacaksa, öncelikle diğer yandan sonra en çok beğenilen ve birine bir yanıt verir.

Biz kitap okuma tavsiye "Yeni vücut dili." tarafından bu yeni kitabı Alana Piz ve Berberi Piz iyice daima değişen dünyada önemi insanları anlamak kolay, tabii ki, aldatma gelen samimiyet ayırt doğru kararlar ve vücut dilini incelemek için izin verir.

Size bir pozitif sevgi dolu ve eğlenceli, hitabet yaratıcı yetenekleri geliştirmek isteyen! Sonra mutlaka herkese fayda getirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.