BilgisayarlarYazılım

Neden "Skype'ta" muhatap duyamıyorum

Bu makale internette iletişim güçlükleri da değinilecektir. Genellikle durumlar nerede duyulmaz muhatap var "Skype'ta." Bunun nedenleri çeşitli olabilir. Bunların tümü aşağıda ele alınacaktır. zaman içinde "Skype'ta" muhatap duyamıyorum Ve bu ipuçları size yardımcı olacaktır. Her şeyden önce, gerekli tüm ekipman programında doğru kurulmuş olması gerekir iletişim kurmak için. Sonuçta, sanal iletişim olmadan anlamsızdır.

neden: "Skype'ta" olarak muhatap duyamıyorum?

Onun arkadaş veya tanıdığa "Skype üzerinde" ulaşmış, ancak ne diyor seçemiyorum. Bu oldukça rahatsız ve düzeltilmesi gereken. Her şeyden önce, sorunun içinde "Skype'ta" muhatap duyamıyorum, bu yüzden de ne olduğunu anlamak gerekir.

Birkaç olabilir. İlk - Sesi (hoparlör veya kulaklık) oynayan cihazda bir sorun vardır. İkinci neden senin arkadaşı mikrofonun hatam olabilir. Ve tabii ki, yüksek kaliteli iletişim, hiçbir kararlı bir bağlantı beklemeyecek.

hoparlörler ile ilgili sorunlar

o seni duyar ve bunun yerine sesinin mutlak sessizlik vardır: Sen muhatap ulaştınız. Büyük olasılıkla, sorun oynatma cihazı ile olduğunu. Cihaz bilgisayardaki bir bağlantı noktasına bağlı olup olmadığını kontrol edin.

tamam Eğer sürücüleri yüklediyseniz, unutmayın, ses kartı bilgisayarınızda. muhatap sesine dahil - Değilse, PC ses veya müzik çalmak olmaz. Check it bilgisayarınızda herhangi bir müziği içerebilir. o duymuş değilse, ses kartınızın sürücülerini yüklemeyi deneyin.

Ayrıca, nedeni programı "Skype" veya bilgisayar sesi kapatılabilir. ayarlarına gidin ve kontrol edin. Üst çubuğu "Araçlar" seçerek tıklayın "Ayarlar": Aynı "Skype'ta" yapılmalıdır. Sonra bölüm "Sesli Ayarları" nı seçin. doğru cihazın oynatma için seçilirse, en düşük düzeyde bir mikser olup olmadığını ve kontrol edin.

Mikrofon muhatap ile ilgili sorunlar

Hoparlörlerinizin tüm sırayla ise "Skype" muhatap duyamıyorum nedeni, onunla bir sorun olabilir. Belki de yanlış mikrofon bağlanır. Sizin muhatap onun bilgisayarının mikrofon bağlantısı ve algılama doğruluğunu kontrol etmelidir.

her şey yolunda ise, gerek "Skype'ın" kurulum , bak mikrofonun sesinin minimum düzeyde değil doğru ses iletimi cihazı olup olmadığını ve belirlersiniz.

Arayan ona bir şey söylüyorum, sizin mikrofonun performansını kontrol etmek mümkün olacak. Karıştırıcı hattı değiştirilirse, cihazın çalışma anlamına gelir. Eğer bir şey olmazsa, o zaman büyük olasılıkla diğer kişinin mikrofonu arızalı. Bu "Skype'ta" muhatap duyamıyorum nedenlerinden biridir.

iletişim sorunları

"Skype üzerinde" iletişimde sıklıkla karşılaşılan bir sorun iletişimin kalitesi olur. muhataplarından biri zayıf iletim hızına sahipse, diğer sadece kısmen onu duyacak. Bu aralıklı bir sinyali veya ses periyodik kaybı olabilir. Bu "semptomların" tümü, bu bağlantı ile bir problem. Program "Skype" kendisi internet bağlantılarının yetersiz hızına sahip olduğunu belirtmektedir sıklığıdır. Bu durumda, çağrı sonlandırılır. Sorun, ne yazık ki, en zordur. Olabilir, sağlayıcı (veya muhatap) teknik çalışmalarını yürütmektedir. Ya da geçici bir sorundur. Her şey normal olduğunda, sen iletişim mümkün olacaktır. Uzun bir süredir durmaz Ama eğer, büyük olasılıkla, Internet bağlantınızın hızı basitçe yeterli değildir. Bu durumda, daha hızlı bir bağlantı elde etmek için sağlayıcıyı değiştirmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.