ÇirkinlikInşaat

Ülke banyosu: iç tasarım, inşaat, dekorasyon

Rustik banyo oldukça kolay kendiniz bir bina dikmeye, farklı teknolojiler üzerine inşa edilebilir. Izolasyon ve buhar bariyeri, sen hiçbir tuğla mimari şaheser boyun eğmeyecek bir adam olsun tek yolu yapmak için gerekli olacaktır.

Ayrıca, çerçeve konstrüksiyonu ile karşılaştırılabilir kütüklerden hamam. Make böyle manipülasyon panoları veya tuğla kullanımını içerir bir teknikle karşılaştırıldığında, özellikle oldukça basit. Aynı zamanda ciddi bir vakıf pahalı malzemeler kullanılarak olarak inşa gerekmez. esaslı bir çerçeve için Ülke banyosu böyle yapılar hafif ve eşleştirilmiş doğranmış ile önlenebilir edilemeyen, küçültmek yok aslında ifade edilir değerli avantaja sahiptirler. Bununla birlikte, aynı zamanda, yağmur ve kar nem olarak ifade edilmiştir dezavantajları vardır, su her çatlaklara nüfuz eder ve çerçevenin içine biriktirebilir. Bu sorunu önlemek için, bu inşaatın ilk aşamalarında çözmeye çalışmalısınız.

vakıf inşaat

Eğer çerçeve temelinde rustik banyosu ilgilenen varsa, o zaman vakıf inşaat yapıldığı konusunda daha fazla bilmeli. Bu eserler, karmaşık ön hazırlık manipülasyonlar içermez. Bu bina hafif olmasından kaynaklanmaktadır. yerin zemin germek ya da kil ile karakterize edilir, ancak, bu ana bandın inşaatı yapmak en iyisidir.

inşaat teknolojisinin temeli

Köy banyoları en sık şerit temeller üzerine inşa. Bu amaçla, ilk adım gerekli içinde siper kazdık hangi göre, planını gerçekleştirmek için. ikinci derinliği 50 cm, derinliği ise 40 santimetre eşit olmalıdır. Bir sonraki adım toprak yüzeyine kum yukarı bakacak şekilde siper dolduruyor. Her bir tabaka, bir de sıkıştırılmış haddelenmiş gerekir. amacıyla daha iyi bir çekme temin etmek üzere su ile katmanları sulanması. 30 santimetre - temel mutlaka kalıp gerekir doldurmak için, yüksekliği, genişliği ise 50 cm olmalıdır. baz, yapısal kuvvet verecek bir metal boru ve çubuklar vasıtasıyla takviye edilmelidir. Eğer fabrikasında beton sipariş eğer oysa şimdi, efendi, bazen bu işlemler birkaç yaklaşımlar yürütülmektedir beton, dökme başlayabilir, dolgu tek seferde yapılabilir. İlk seçeneği kullanmaya karar verirseniz, bir sonraki dökülmeden önce bir önceki tabakanın sertleşmesini ortadan kaldırmak için gereklidir. beton çatı maddesinin sertleşmesinden sonra sızdırmazlık çerçeve duvarı olarak hareket edecek bir baz üzerine yatırılır.

eteği için Öneriler

Küvet, makalede sunulmaktadır fotoğraflar düzgün hazırlanır ahşap ile seyreltilmelidir. Bu eserler kereste kurutma sağlamaktadır. Breed, hızlı çürür huş haricinde hemen hemen her kullanabilirsiniz. Uzmanlar, yeterince düşük ısı iletkenliği olan kavak, karaçam veya kireç kullanılarak önermek, ve yapı, uzun bir süre için orjinal şeklini korumak için izin verir. dış derisini yürütmek için iç işler için ahşap her türlü uygun olacaktır, oysa bir karaçam ve çam kullanın, ancak en değerli kavak standları olarak en iyisidir. Küvet, sen inşaat kumlu ve lake mobilya iki tabaka ile kaplanmış bir antiseptik iç astarları ile dışarıdan korunmalıdır vermenizde yardımcı olacak fotoğraf. buhar banyosu sunar ve, lavabo hariç nerede daha uygun özel emprenye kullanmak. Waistrail sağlam ahşap bir şekilde, bunun enine kesiti, 10 x 10 cm olabilir önerilir. elemanların köşelerinde dörtte bağlanmıştır ve buna ek olarak çivi ile tespit. pervazına ve köşe mesajların kaymasını engellemek için, onlar beton içinde monte edilmiştir 2 santimetre, çelik pin yerleştirilir. Aynı kereste cantrail düzenlenmesi için kullanılacak. Banyo çerçevesinin sertliğini sağlamak için, köşeler 8 adet yüklü dikmeler vardır.

işin metodolojisi

Eğer banyo hizaya istiyorsanız, ön projeler düşünülmelidir. Bu bunu seçmek en iyisidir bina ne tür anlamamıza yardımcı olacaktır. Duvarlar kirişlerin yapılan ara raf ayarlanır. Yukarıda belirtildiği gibi ikinci enine kesiti ile aynı olmalıdır. Onlar 15 x 5 santimetre kesitli tahta eşleştirilmiş idealdir olarak Sonra, zemin için kirişler uygun. Onlar su yalıtım temele yerleştirilir. dış duvarlar en uygun ve en kolay çözüm olacaktır simülasyon dekoratif astar, obbit edilebilir. Banyoya yapımında benzer bir teknik kullanırsanız, bakmak için sağlam ve çekici dönecek, onun içine davet vermekten çekinmez. Bir ranza seçin karar verirseniz, o zaman dış duvarın yüzey üzerine yerleştirilen yatay döşeme altında en iyisidir saydam kağıt ve su geçirmez uyuyor. örtüşen yerleştirilir kullanılan katı levhalar,. Eğer banyo suyuna gereksiz penetrasyonu ortadan sadece bu yüzden tüm kenarları, olabildiğince ayrıntılı şekilde yürütmek için özellikle önemlidir yapışkan bant, tutkal olmalıdır.

cinsiyetten düzenlemesi üzerinde çalışın

Eğer banyo inşa edilecek önce, projeler düşünülmelidir. Bu binaların özelliklerini belirlemek için izin verecektir. donatmak amacıyla , banyoda zemin hem sauna ve dinlenme odaları ile ilgili olarak, bir günlük alt, sen 5 cm tarafı ile kare bölümün çubuğu tırnak gerekir. loş tahta alt zemin üzerinde, daha sonra, bir çatı örtme malzemesi tabakası ve kalın 10 santimetre içermelidir mineral yündür. tahta bitmiş zemin serilir altında, buhar, hangi bir saydam kağıt olarak davranabilir.

Yıkama kat gelişme

İçeri oda kurtulmak ne zaman, özel dikkat zeminler yıkama verilmelidir. biraz farklı bir teknoloji olacak. Kış aylarında için, her zaman sıcak ve ayrı vakıf çevresini yapmak gereği üzerinde çabuk kurur. Usta 0, 5 metre derinliğe kadar toprak tabakası kaldırır. tabaka 10 santimetre kalınlığında olması gerekiyordu olup, burada açma, kum ve çakıl ile doldurulur. su böyle bir girerse drenaj kuyusunda ederken, toprağa sızar bu çukur gerekli değildir. Döşeme kirişleri hareket asbest çimento borular, 10 santimetrelik bir çapa. Onlar betonla doldurulmuş ardından temele yerleştirilir ve bu kaymasını onları koruyacaktır. banyosu içinde bittiğinde bir sonraki adımda bu nedenle de bir 6 mm boşluk istifleme lastik contalar temin etmek üzere gerekli olan, kalın bir yuvarlak kenarlı kartı 5 santimetre bırakmaya, onlar çivi ile tespit edilir. Bundan sonra, zemin kaideler basılabilir.

Egzoz sistemleri inşaatı

Genel kullanım için tasarlanmıştır Özel banyo, hem de bir, kaputun varlığı için sağlamalıdır. Bu amaçla, asbestli çimento boru için, onun çapı 12 santimetre, sen buhar odasında küf kokusu ortadan kaldırmak mümkün olacak tek yolu olmalıdır. Tüp işlemler sırasında, çatıya çekilme yeterli olacaktır, ve kapının altında yarık içinden fırın, sıcak hava lavabo içine nüfuz edecek, ve hava emme taban yuvası ile nem toplayacaktır. Aynı zamanda ayakları gezinip her zaman sıcak olacak.

makas yapım inşaatı

Eğer özel bir oda hizaya istiyorsanız, kesinlikle makas sistemi donatmak için ne gerekiyor teknolojisi hakkında düşünmek gerekir. Taban kirişleri, ve kirişler, kesiti 15 x 5 cm panoları, inşa edilmelidir. Birbirlerine sabitleme kenarına yerleştirilecektir. Sonunda, çatı kirişleri arasındaki mesafe, 10 x 12 cm olmalıdır. en arasındaki bağlantı sırt kirişin aynı kesite sahip bir oluşumu sağlamalıdır ise dik konuma, bunlar, köşebentler bağlanır. Kirişler 40 santimetre dışarı üretilmektedir. Çizimler hamam yukarı kaldırıp raftan kuracak bundan sonra, yere çatı yapılarının montajı için ihtiyaca doğru teknoloji noktaları iş üretmek yardımcı olacaktır. Bu kasanın için 25 santimetre kalınlığında levhalar imal edilmiştir. Döşeme lata sırt şirketinden üretir.

bir buhar bariyeri ve yalıtım davranışı

Çizimler inşaat başlamadan önce yapılması gerekenleri kendiniz yapabilirsiniz banyolar. Fakat duvar ve çatıların kurulumdan sonra buhar bariyeri ve yalıtım için devam edebilir. profesyonel inşaatçılar deneyimi izlerseniz, ısı yalıtımı iyi bir rulo "Ursa", 50 milimetre kalınlığa kullanılarak yapılır. Sekme malzeme raylarına sabitleme dikme arasında üretti. Bazı yerlerde yalıtım levhaları dışarıya çivilenmiş, ancak başının altına lastik pul ile donatılmıştır özel çivi, kullanmalıdır. bazında karkas olarak karkas buhar, yapının nem birikmesini önlemek için, içinde, bir buhar bariyeri olmalıdır zaman içinde yüksek ısı ve dış kış. Bunun için en iyi bir çözüm yatağına altına yerleştirilir bir polietilen filmdir. Özellikle dikkat buhar cildin sürecine ödenmesi gerekmektedir. Burada da, tür bir folyo, film veya glasin olarak, kaliteli buhar bariyeri koymak için önemlidir. Ancak, çatı keçe veya koku verebilir ısıtılan katranlı kağıt, terk edilmelidir.

iç trim Özellikleri

çerçeve temelinde inşa edilmiş bir gibi bir çerçeve, gelen Banyosu içeriden kesilmiş olmalıdır. Böylece, bir katman kek gibi bir şey elde edebiliyor. polietilen film, - Birinci dış duvar kaplama olup, ayrıca saydam, bir sonraki adım ısı yalıtımı yerleştirilir ve sonra gelir. son iç astar gidecek. Hava boşluğu 5 santimetre arasında bir kalınlığa karşılık vermektedir sağlamak için temel koşul olarak. Bu duvarların içinde yerleştirilmelidir. Özellikle dikkat buhar odasında ödenir, uzmanlar bir termos etkisini sağlamak için nerede öneriyoruz. Yalıtım odasına folyo koymak için en iyi, tavan "Ursu" ve 5 cm geleneksel izolasyon folyosu kullanmak gereklidir. Kendi elleriyle inşa hamam, tavan ve kavak sauna iyi bitirmek iç duvarlar, uç durumda mümkün olduğunda yivli panoları veya kavak kireç kullanımı.

Dış duvar dekorasyonu yürütmek

sıva ve boya kullanımı dış cepheler için tek kabul edilemez. hamam içindeki Özellikleri yukarıda tarif edilmiştir, fakat çekici bir görünüm tasarımı vermek için modern malzemelerin thermopanels türüne göre kullanılabilir. Geleneksel inşaat nedenle çerçeve banyoları yalıtımı bağlayıcı içerir ısı panelleri verileri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu köpük ya da mineral yün gibi hareket eden bir ısıtıcı olarak, çok katmanlı bir yapı oluştururlar. Isı yalıtımı PVC iki katman arasında bulunan. Dış yüzey, genellikle sonra preslenmiş kırıntı serpilir duvar içinde gerçekleştirilir. ürünleri kolayca monte edilmesini sağlar karşılıklı oluklar var çünkü termal paneller kullanılarak rustik banyo Terbiye, oldukça basit. cephesinde sabitleme malzemeleri dışında duvarlarda profillerine paneli sabitlemek geleneksel vidalarla yapılmalıdır.

tuğla veya kaplama kullanımı

Eğer banyo, mükemmel uyum dış duvarları terbiye için astarları sıraya istiyorsanız. Ancak son zamanlarda, giderek herhangi dış içine oturan, düzgün bir debriyaj oluşturmanızı sağlar yüz tuğla, kullanılıyor. bakan tuğla duvarlar ve ana yalıtım arasında döşenebilir. Cephe Kaplama duvar kaplama için en popüler ve en kolay bir malzemedir, bu ucuz ve mümkün olduğunca basit güçlendirmek. profesyoneller ve özel geliştiriciler tarafından son yıllarda o en cazip hale sıva ve konvansiyonel malzemeler, bina dönüştürebilir yeni çözümler tercih reddetme nedeni budur. Ayrıca kendi yüklemek mümkün olacak hangisinin sizin için daha kabul edilebilir olanı bitirmek, kendinizle ilgili düşünebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.