ÇirkinlikInşaat

Alçı sıva makinesi yöntemi

Yerli yolu - özel ekipman kullanılarak sıvama olan. Bu teknoloji önemli ölçüde çalışma süresini kısaltır malzeme ve mali kaydeder. Bu, tüm operasyonlar insan emeği minimum yürütülmektedir gerçeğiyle esas yapılır. Ancak, hatta makine tarafından özel teknolojinin geliştirilmesini gerektirmektedir sıvama.

makine tarafından sıva uygulaması için aletler

mümkün olduğunca verimli ve ekonomik için sıva duvarlar , sıva için özel bir makine kullanmak. Bu hazırlamak ve yüksek verimlilik ile sıva karışımı uygulamak için izin verir. Bu tip cihazların üzerindeki çalışmalar 1-2 çalışanı gerektirir.

duvarların sıvanması Modern mekanize cihazı kullanılmalıdır düzeltmek için.

Şu anda, yapı malzemeleri pazarında makine tarafından alçı duvarlar üreten ekipman çeşitli vardır. Bu boyut, kalite ve teknik özellikleri ile ayırt edilir.

ekipman modellerinin Açıklaması

Bazı modeller düşünün. Bu mükemmel bir üretici firma Knauf olduğunu. Bu cihaz bir minyatür modeli vardır ve duvarların sıvanması ve onları boyayarak ek olarak kullanılabilir.

ekipmanın başka tür - "Afalina SHM-30" oldukça etkileyici bir boyutu vardır. uygulama alanları çalışma macunları ve alçı içerir ve bu cihaz içinde kuru çözeltilerinden hazırlanabilir harçlar. Bu kendiliğinden yayılan Kat yenilenmesine vazgeçilmez yardımcısıdır.

SFT Ritmo M makinesi tarafından alçı duvarlar üreten ekipmanın kabul türlerinin en küçüğüdür. Bu, ek olarak, oluşturma ve havan, macunları, boyalar ve çeşitli tesviye bileşimlerinin uygulanması için kullanılır. SFT G4 ve SFT G5 SUPER - piyasa ve benzeri araçlarda kullanılabilir. Onların teknik özellikleri önce tartışılan ekipmana yakındır.

LBM-150 Sıvama yeterince çok yönlü bir makinedir. Bu ekipman olunca duvarlar hizalamak ve bunları boyamak mümkündür. Teknik olarak güvenilir ve yönetmek çok kolaydır. Hatta onunla acemi oluşturucu olabilir Başa Çıkma.

makine tarafından duvarların sıvanması teknolojisi

Bugünlerde en yaygın yolu makinesi cephe tarafından sıva dış yüzeylerini bitirmek için. Bu sıva elle çok daha hızlıdır. Ancak, işin bu tip ekipman yüksek bir fiyat vardır ve profesyonel bir inşaatçı değilse, mantıklı değil kendi kullanımı için satın. Böyle bir sorun için en iyi tür işi yapan özel firmalar, başvurun.

makine tarafından alçı duvarlarda Kılavuzu

en alçı sıva makinesinin başvuru yapmak için nasıl bir rehber bakalım.

Her şeyden önce, sen duvarların eğriliği ölçmek gerekir. Bu amaçla bir düzey kullanmak gerekir. dış köşelerinde bir kılavuz olarak görev yapacak özel işaretleri sabit olmalıdır. Yüzey böylece dikkatle sonra ekipman üzerinde çalışmaya başlayabilir, hazırlanmalıdır.

gibi bir malzeme elde etmek amacıyla, alçı sıva, makine ile, su ve elektrik kullanmak gereklidir. Bu nedenle, ekipman gücü ve su temini kaynaklarına bağlıdır. Makine kuru harç yerleştirilir. Karışım su ile bağlanan özel bir alçı karıştırma odasına taşınmıştır. ekipman karışım karıştırılarak Tüm süre çok kalın değildir ve tutarlılığı değişmez, süreklidir. Elde edilen çözelti, özel hortum son konuma ulaştığında ve yüzey üzerine tekbiçimli olarak dağılmış. Bu nedenle, makine tarafından elde edilen alçı el sıvama ile karşılaştırıldığında büyük bir avantaj olduğu, topaklar ve başka düzensizlikler içermez.

duvara çözelti silin amacıyla, kurallar, spatula ve mala kullanımı. duvar tamamen pürüzsüz ve herhangi bir düzensizlik olmadan olmayacak zaman Sıva anı yapılmalıdır.

alçı çözüm kuru duvarlarında yatırılır kadar sonra, beklemelisiniz. Ve kurutulmuş alçı uzman sünger sürtme olarak son aşaması davranır. Bu en küçük çizikler ve höyükleri ortadan kaldırmak için yapılır. Bu şekilde elde edilen alçı makinesi yöntemi hala bazı ek işlem gerektirmektedir.

Maliyet alçı makine ile elde edilen

Genellikle büyük şehirlerde duvarların sıvanması üzerine işin maliyeti astar yüzeylerini, farklı malzemelerden, işaret yerleştirme, kendini sıva duvarlar, işaretlerinin kaldırılması eklemlerin örgü boyutlandırma dahil, yüzeyi parlak kapsayacak şekilde çalışmaları yürütmek. Beş yüz ruble - bu işler için azami fiyat dört yüz elli düzeyinde olduğunu.

makine tarafından üretilen sıva türleri,

Biz göz önüne alırsak Lokal karakteristikleri (örneğin, boyutları) ve alçı gibi (makine tarafından uygulanacaktır) böyle bir malzemenin tür farklı olacaktır - alçıtaşı, ısı yalıtımı ve çimento. işin en popüler türlerinden biri sıva uygulamasıdır. Ayrıca, iç ve dış cephelerde dekoratif sıva türü ile yakından tanımak için yararlıdır.

Sıva alçı, sadece doğal malzemelerin kullanımı ile gerçekleştirilir. Araştırma ayrıca ekolojik saflık alçı doğruladı. iş hacmi Eğer alçı kullanamaz kadar büyük olduğu durumlarda kullanılan bir malzeme olarak çimento. Bu çalışır cephe, sıva üretim bodrum binalar. İzolasyon tipi alçı temel yapı malzemeleri nemden ısı yalıtımı ve koruma yeterli bir seviyesini temin edilemez bir durumda vazgeçilmezdir.

Makine uygulama yöntemi için alçı bulunmaktadır

nedeniyle çimento ile karşılaştırıldığında kendi avantajları alçı sıva karışımların kullanılması büyük popülerlik:

  • beyazlık mükemmel düzeyde;
  • çevre dostu;
  • Odaya olumlu bir mikro muhafaza edilmesini;
  • tesviye kadar elli milimetrelik bir tek tabaka kalınlığında kullanılabilir;
  • Bu tür bir macun olarak ilave işlem formu için bir ihtiyaç devam etmektedir.

makine tarafından sıva Yorumlar

görüldüğü gibi, çok ekonomik ve etkili bir şekilde alçı (makine yöntemi) gibi bir malzemeden duvarlar tedavi etmek için kullanılabilir. Pozitif çoğunlukla bu konuda yanıtlar. elle yüzeyinin metrekaresi başına çözümün yaklaşık on altı kilogram harcanan duvarların sıvanması, aynı işleme makinesi, bu endeks onüç kilogramdır. Gördüğünüz gibi, tasarruf yeterince büyük aldı.

Binanın konuda uzman forum ve bloglarda El işlemesi seçim alçı solüsyonunun hazırlanması en zor süreç ve tamamen bu sorunları ortadan kaldırmak için doğal bir yoldur anlatan yorumların çok sayıda bulacaksınız. özel ekipman kullanılarak elde sıvalı yüzeylerinin kalitesine yorumların önemli sayıda da vardır.

Duvarlar işleme yüzeylerinin lehine tartışılmaz bir gerçektir, düz ve pürüzsüz bir yüzey ile elde edilmektedir. Tabii ki bu makine tarafından uygulanacak, bu tür sıva gibi bir malzemeyi tanımlamak tüm değerlendirmeleri sadece küçük bir parçasıdır. Onların arkadaşları ve tanıdıkları için motorize yüzey tedavisini tavsiye ve kendileri için kullanmak güvenlidir.

Konsey olarak - sıva kalitesini artırmak için, özel katkı kullanabilirsiniz - yumuşatıcılar. Bunlar büyük ölçüde işin kendisinin sürecini kolaylaştırmak, duvarların dokusunu geliştirmek. Bu tür sıva gibi ek operasyonlar, çeşitli azaltmak, hatta bunları ortadan kaldıracaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.