InternetBloglar

Nasıl iyi bir sohbet için "Sınıf arkadaşları" bir resim eklemek için,

Birçok internet portalları ve sosyal ağlar üzerinde bir daha canlı ve ilginç diyalog için, grafikleri (ifadeleri) kullanın ve resimler ekleyebilirsiniz. "Sınıf arkadaşları" Şimdi daha renkli çevrimiçi sohbet edebilirsiniz hangi kullanarak, kendi kullanıcılarına ücretli hizmet sunuyoruz. Eğer "Görünüm" menüsünden tıklayarak alıcıyı seçmek zorunda grafik içeren bir ileti göndermek için. ödeme yapmadan "Sınıf arkadaşları" için Görüntüler yüklenemez. Bu sosyal ağ telif ilişkin korkuyor işlemler olmasından kaynaklanmaktadır. Her görüntü internette kullanılmak üzere kısıtlamalar olabilir.

Nasıl "Sınıf arkadaşları" bir resim eklemek için

yapmak için arkadaşlarınızla iletişim daha canlıydı. metin mesajları ile birlikte ifadelerin gibi sadece sıradan görüntüleri takılı değil, aynı zamanda edilebilir resimler animasyonlu. site, arkadaşlarına hediye yapmak resim göndermek, profilinizi özelleştirmek, yüksek puanlar belirlemesine olanak tanır "Ücretli hizmetler" bir fonksiyonudur. Her hizmet bir dizi eylemi sağlar. Ödeme seçenekleri sunan bölümünde "Ayarlar", içinde kapalı bir profil olun. "5+" koymak için, bir arkadaşının fotoğraf açmak değerlendirilmesi tıklayın ve en uygun seçmek gerekir ödemek için bir yol. Hediyeler uygun bölümünde seçilir. Eğer hizmet için ödeme görünmesi resimleri ve animasyonlu ifadeler gönderebilme "daha gülümsüyor." muhatap sıradan bir mektup göndererek "Mesajlar" seçeneğini "Daha suratlar", hizmet ve kullanım özellikleri için ödeme seçin. Bu "Sınıf arkadaşları" resim eklemek nasıl anlamaya kalır. Ücretli fonksiyonunun başarılı aktivasyon sonrasında ek animasyonlar sizin için mevcuttur. Şimdi, bir mesaj göndererek, metin giriş alanına sonraki öğeyi açıp orada resim önerdiği seçeneklerini seçebilirsiniz. Burada "Popular", "Yeni", "» toplar ve «Benim smilies" ayrılır görüntüler, çeşitli bulabilirsiniz. fonksiyon "daha ifadeleri" Ödenmesi, animasyonlu resim kendi versiyonunu sunmak mümkün olacaktır. İnternette, kullanıcıların "Sınıf arkadaşları" grafikler sunan çeşitli siteler vardır. Onları kullanmak için, bir favori seçmek onlara kodu almak ve onların sayfasına "Daha suratlar" yapıştırmak gerekir. Birçok ücretli hizmet ve mesajlaşmayı çeşitlendirmek için başka yollar bulmaya reddediyorum.

"Sınıf arkadaşları" özgün bir şekilde resim eklemek nasıl

Resimler çizebilirsiniz klavyenizdeki karakterleri ve ücretsiz ifadeler. Çok orijinal görüntüler elde edilmiş ve kalıpları. animasyon ücretli bir hizmet ve yazıtlar ile görüntülerin önerilen siteler olduğu gibi Tabii ki, onlar kadar parlak değildir. Ancak bu yöntemi - görevlerinden tasarım seçeneklerinden biridir. "Sınıf arkadaşları" resim eklemek için nasıl soru, anladık, en uygun olanı seçmek ve keyifli cinsel zevk etmektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.