ÇirkinlikInşaat

PVC pencereler için plastik profiller: başlık, eleştiriler, değerlendirmeler

Yüksek dereceli segmentinde PVC pencerelerin oluşumu uzun iç piyasada tamamladı. Teknolojik ve işlevsel çerçeve güvenle güvenli ve ergonomik cam ile tüketicilere sunmak için, ahşap meslektaşları sürdü. Bununla birlikte, PVC pencereler için plastik profiller yüzünden modelleri ve ürünün nitel parametrelerin çeşitli kullanıcıların belirsiz görüşler, neden olurlar. Genellikle üreticinin marka seçimi kararlı kriter haline gelir - Sertifikalı pencereler daha muhtemel nitelikleri ve özellikleri ile donatılmış olan, sağlam iddia etti. Sadece en iyi profil özellikleri sağlayan hangi marka öğrenmek kalır.

PVC profili nedir?

Metal plastik profil - iki ya da üç bölüme daha sık en fazla sekiz kameralar, ama modeli içerebilen bir çerçeve. Aslında onların parametreleri ve bir bütün olarak pencerenin teknik özelliklerine bağlıdır. Mantıken, küçük boyutlu pencereler için plastik profiller daha ısınma ve ses yalıtım fonksiyonları kare zayıf fazla seçenek. artırmak için ısı yalıtım üreticileri boşluk bölme dolduran bir poliüretan köpük, kullanın. Aynı zamanda, takviye edici nervürler ile kaplanması yaygın cam elyafı. profil ana ayırt edici özellikleri ise görünen çeper kalınlığına ve bağlantı genişliği. Bu göstergelerin itibaren, bu nedenle, vanaların güvenilirliğini katılık bağlıdır ve.

Yabancı profilleri üreticileri

Çoğunlukla pazar Alman ürünlerde PVC pencereler ithal. Avrupa teknoloji şirketleri çok ilerisinde gitmiş ve bugün bu niş hakim. şirketlerin onlarca ve kalite bir lider ve satış listesi marka KBE, Rehau, Veka, Trocal, Deceuninck ve diğerlerini alır. pencerelerin en özel lisanslar altında Rusya'da Alman şirketlerinin yapılmış olması dikkat çekicidir. Buna göre, PVC pencereler için birçok plastik profiller, bunların isimlerinde Ülkemizde üretilen Alman orijinli olan. Böyle Rehau ve KBE olarak markaların Yerli üreticileri, tamamen orijinal yeniden, kalitesini sağlamak isteyen sürecini.

profillerin Rus üreticileri

yabancı pencere üretiminin geniş temsil rağmen, gelişmiş üretim teknolojisi ve Rus olarak. Metal plastik profillerin en eski yerli üreticilerin Bir şirket PROPLEX olduğunu. Başlangıçta geniş bir alanda cam için araçlar sunmaya kararlı Avusturyalı teknoloji firması hakim.

Değil Avusturya uzmanlardan yardım ve marka Montblanc kurulması olmadan. Beş kamera içeren bir sistem - Bugüne kadar şirketin müşterileri 120 cm maksimum genişlikte pencereler için kullanılabilir plastik profillerdir.

ile Novotex şirketleri üretim tesislerinde Moskova bölgesinde, belki de kayıtsız şartsız Rus çağrılabilir. Mühendisler ve teknisyenler sürekli yerel iklim koşullarına odaklanan plastik tasarımlar geliştirmek için çalışıyoruz. Bu düşük fiyat ile kombine ikinci faktör, mümkün Novotex marka rekabeti korumak için yapar.

Profiler A sınıfı

Ortak kriterlerine göre profil kalitesi de, karşılaştırma haklı prim modelleri ve bütçe seri temsilcileri olmadığı uygun olarak sınıflara bölünmesi yoktur. performans ve dayanıklılık ve fiyat avantajı ilk belirgin faydası ikinci olur.

Yani, pencereler için lüks plastik profiller A-Class olarak piyasada konumlandırılmış. Bu tür sistemler, dış etkilerden bir duvar kalınlığına (3 mm), köşelerde bileşiklerin güvenilirliği, hem de koruma tahsis edilmiştir. Kullanılan Teknik özellikler A sınıfı profilleri, ancak, yapıların güvenilirliği tanıklık hangi keçe değildir. Onlar herhangi bir alet olmadan sökmeye çok zordur, oda render çerçeve imkanı ile optimum mikroklima ve estetik güzelliği oluşturur ve tüm prim sistemi en iyi seçim yapar. A Grubu temsilcileri için profil KBE, Rehau Veko ve diğerleridir.

Profiller B Sınıfı

windows yok bu grupta kusursuz teknik ve fiziki parametrelere güvenin, fakat bu ürünlerin nispeten düşük maliyeti de dikkat çekicidir.

B sınıfı yapılarda dış duvar kalınlığı 2,5 mm'dir. Bu nedenle, sınıfta PVC pencereler için plastik profiller fiziksel etkilere karşı daha az dirençlidir. Orada grubun yetersiz performans ekolojik profilin görünümü de, ama bu doğru değildir. toksisite olmayacak sık görülen bir durum plastik yapılar onay.

kategori C Profilleri

Genel olarak, modern C sınıfı profilleri tamamen hem ses ve ısı yalıtımı ve dekoratif özellikleri bakımından tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak. Yeterince prim yüksek rakip bir başka şey teknik beceri düzeyini yükseltmek.

kategori için C temsilcileri yanı sıra, hemen hemen tüm NOVOTEX dahil yerli üretim, böyle Vektor, LG Hausys, AGF olarak markaların profillerdir. Kural olarak, bir konut dışı bina sağlamak için kullanılan, ancak daire ve evlerde bir çizgi odaklı kurulum yoktur.

En iyi profillerin Sıralaması

İmalat profilleri ve rekabetin teknolojik yöntemlerin geliştirilmesi çerçevede tespit etmek kolay değildir , PVC pencereler için iyi plastik profiller. değerlendirme nitelikleri agrega ve temelden yeni özelliklerinin tanıtılması oluşturulur. şöyle Bu bağlamda, uyum liderleri temsil edilebilir:

1. KBE

Bu markanın Üstünlük pencere profillerinin temel nitelikleri rakipsiz bir düzeyde tutarak kazanmıştır. nedeniyle çinko bileşikleri ve kalsiyum PVC formülasyonu sokulmadan onları, 50 yıllık bir dayanıklılık, artan ısı ve ses yalıtımı parametreleri ve çevre dostu arasında.

2. Veka

Ciddi bir rekabet KBE yapma, marka Veka ikinci sırada yer aldı. Bu şekilde, ısı tutma ve akustik konfor sağlar teknoloji "ışık" bölümlerini imal onun avantajı, listesi.

3. Rehau

Doğru parçası ve şirket Rehau üzerinde ilk üç. üreticinin profilleri kalite kurşun bileşimlerinin katılması yoluyla elde edilir. Sonuçta elde edilen yapı işleminde yüksek mukavemet ve stabilite kazanır.

Aşağıdaki öğeler PVC pencereler için plastik profillerin bir çok zaman alabilir. Aralarında en iyisi nedir, aynı parametrelerle belirlenmelidir. Üç liderin By Semender sistemleri ve Deceuninck katılmalısınız. Bu markalardan pencereler için plastik profiller desteğin yüksek düzeyde fiziksel ve teknik kalite, bu kadar popüler olmasa da. Onlar da ergonomi ile ayırt edilir ve zeki yapılandırma kurulumu ve pencere sistemlerinin kullanımının devam kolaylaştırır.

profillerin Yorumlar

PVC modeli makul cam inşaat pazarında lider konumda işgal. Özellikle ahşap yapılar onlara geçiş tüketiciler arasında - çoğunlukla olumlu ürünün operasyonundan Kullanıcı deneyimi. PVC pencereler için neredeyse hiçbir tatmin edici markalı plastik profiller. Alman modeli seviyesi Veka ve Rehau ödeme dikkatine sadece koruyucu işlevi ve iklimsel konfor sağlamak değil, aynı zamanda parçaları kalitesine incelemeleri.

Profiller ekonomi sınıfı nedeniyle kontrolü, güvenilirlik mekanizmalarının ve renk az geniş sorunlara çok olumlu ün farklılık yoktur. Kusurlu paket satın alındığında Oysa nadir durumlarda ilgilidir. Bütçe yapımcıları da dolayısıyla profillerin teknik özelliklerini geliştirmek için ihtiyaç pazar paylarını dövmek eğilimindedir.

PVC profillerinin geliştirilmesi

PVC yapılmış pencere yapılar gelişmekte olan iki yolu vardır. Bu nedenle, bir yaklaşım destekçileri plastik profillere sahip temel niteliklerini geliştirmek hedefleyen pencereler için (yalıtımı, akustik, güvenilirlik). ikincisi ise aktif olarak gelişmiş işlevsellik ile sistemlerini sunan yenilikçi çözümler üzerinde çalışıyoruz. Her iki yönde de ileri teknoloji olarak Alman profillerde görülebilir. Özellikle, Rehau profili GENEO enerji verimliliği ve hırsızlık açısından devrimciydi.

performans profilleri ve yerli şirketleri geliştirin. Örneğin, Novotex-Termo sistemi, yüksek hava koruması ve iyi ışık iletimi performansı sağlar. Şirket ayrıca kullanıcı kapalı dekorasyon kalitesini artırmak için izin tonlama ve laminasyon son araçları kullanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.